Fundacja PasjoNacja - Twoja przestrzeń kreacji

W Patronite od 12.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
126 łącznie
Witaj w przestrzeni kreacji własnego życia, świadomości odkrywania własnej prawdy, miłości, akceptacji i empatycznej komunikacji. Przestrzeni wolnej od ocen i krytyki. Przestrzeni, gdzie każdy może czuć się sobą.

O Autorze

Otwarta przestrzeń świadomości i kreacji w Katowicach

Pragniemy stworzyć świadomą przestrzeń kreacji w ramach prowadzonej przeze nas Fundacji PasjoNacja, w której każdy będzie mógł rozwijać swoją świadomość i intuicję, wymalować swoje emocje, barwy duszy, uwolnić się od ograniczeń, poczuć wolność i dziecięcą radość z tworzenia. 

Pragniemy pokazać ludziom, że malarstwo intuicyjne to zabawa malarska, która jest narzędziem do odkrywania siebie, swoich uczuć, transformacji trudnych emocji i otwierania się na zmiany. 

Tworzenie z serca pozwala uzyskać wewnętrzny spokój, harmonię i szczęście. W beztrosce, wolności, szacunku i radości... tak bez ograniczeń. 

Podczas malowania intuicyjnego dochodzi do transformacji naszych blokad i ograniczających przekonań w jedno przeświadczenie: że wszystko jest możliwe!

Warsztaty z malarstwa intuicyjnego nie są po to, aby nauczyć człowieka malować, czy zrobić z niego zawodowego artystę-malarza lecz po to, aby poprzez ekspresję twórczą każdy mógł odkryć swoje powołanie, predyspozycje, nieodkryte talenty, ale przede wszystkim swoją indywidualną i niepowtarzalną drogę, która przyniesie szczęście mu w życiu.

 

 

Malarstwo intuicyjne oparte na zasadzie braku zasad dostępne jest dla każdego, zarówno dla artystów zawodowych, jak i amatorów.

 

Fundacja "PasjoNacja”, którą w tym roku założyliśmy w swej nazwie ma głębię

Pasja - zamiłowanie do czegoś; Nacja - wspólnota, a jak wspólnota to i miłość w niej
 

Kimkolwiek jesteś, zapraszam Cię do wsparcia projektu Fundacji  w stworzeniu przestrzeni świadomości i kreacji bez ograniczeń.

A jak masz ochotę nas odwiedzić to serdecznie Cię zapraszam - rozgość się, usiądź wygodnie, a zamiast ciastek poczęstujemy Cię sposobem na nieograniczoną dziką kreatywność drzemiącą w Twoim sercu, abyś mógł doświadczyć swojej mocy.

 

Dotychczasowe działania Fundacji PasjoNacja:

KWIECIEŃ 2021

Warsztaty malarskie - „Kreatywność jest Kobietą”

https://www.facebook.com/pasjonacja/posts/761617277853410 

MAJ 2021

Warsztaty - „Zabawa malarska z Acrylic Pouring” przeprowadzona dla ok 40 dzieci Wolna Dzika Szkoła w Tychach

https://www.facebook.com/szkolademokratycznawtychach/posts/5570076313065084 

Warsztaty - "Miłość na obrazie - prezent na Dzień Mamy” przeprowadzone w Niekawiarnia w Mediatece w Sosnowcu https://www.facebook.com/pasjonacja/videos/1599148490296434/ 

CZERWIEC - SIERPIEŃ 2021

Krąg Dzikich Wilczyc - to spotkania dla Kobiet mające na celu budowanie więzi społecznych wśród Kobiet jako forma wzajemnego wsparcia I zadbania o równowagę psychofizyczną.

https://fb.me/e/2n9RROK5b

SIERPIEŃ 2021

Event artystyczny DAJSE VINCI x PasjoNacja

https://fb.me/e/YE5aFgw3

 

Pomóż nam proszę stworzyć przestrzeń, w której ludzie będą mogli odkrywać szczęście i miłość w sobie.

 

O MNIE:

Nazywam się Bożena Seweryn i jestem założycielką Fundacji PasjoNacja. 

A przede wszystkim Kobietą, Dzikością, Siłą, Subtelnością, Wrażliwością, Emocją, częścią Wszechświata, Partnerką i Mamą.

Moim marzeniem jest pokazywać ludziom w jak prosty sposób można odblokować wewnętrzną kreację, która jest naszą naturą i radością. Chcę towarzyszyć w tym procesie, nie nauczać. Być obok. 


Marzy mi się, aby każdy miał możliwość poczuć szczęście i miłość wypływające podczas tworzenia. Tworzenia z serca, nie z intelektu, bo tworzenie pozwala się radować i bawić jak dziecko „tu i teraz”.


Dzięki wyzwoleniu wewnętrznej radości z serca, człowiek może poprawić jakość swojego życia zbudowaną na solidnym fundamencie, jakim jest miłość do samego siebie. 


Miłość do samego siebie to tylko i aż, skutek uboczny tworzenia, a jakże wspaniały i wartościowy 🙂 

Namaste! ⁠🙏⁠


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 21 zł