Paweł Kiełek

W Patronite od 20.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Cześć! Jestem zawodowym sportowcem. zawodnikiem MMA, mężem i niedługo zostanę tatą! Jak wiesz sport jest nieprzewidywalny, wymagający i nie wybacza błędów, podczas gdy musisz poświecić naprawdę wiele, żeby osiągnąć swój cel! Wspomóż moje przygotowania, pomóż mi w moich marzeniach!

O Autorze

Nazywam się Paweł Kiełek, mieszkam w Olsztynie i jestem zawodnikiem MMA. Na codzień trenuję w klinie Arrachion Olsztyn razem z takimi zawodnikami jak np. Mamed Khalidov!

Od 2013 roku walcze zawodowo na arenie międzynarodowej. Ostatnie 4 walki stoczyłem dla dużej organizacji z Bahrajnu - BRAVE COMBAT FEDERATION.

Dlaczego sztuki walki?

Od kiedy pamiętam sporty walki mnie interesowały - w dzieciństwie zawsze, gdy leciał film o sztukach walk („Kickboxer”, „Blood Sport”) to z wielką ochotą spędzałem 1.5-2h przed telewizorem podziwiając niesamowite akcje i techniki. W międzyczasie znalazłem w internecie walki z gal organizowanych przez historyczny juz PRIDE i.. tak zaczęła się moja pasja!

Kiedy i jak zacząłem trenować?

2008/2009 to przełomowe dla mnie lata - swoją przygodę ze sztukami walki rozpocząłem od kickboxingu, jednak gdy nadarzyła się okazja to bez zastanowienia namówiłem rodziców, aby puścili mnie na obóz MMA, gdzie byłem najmłodszym uczestnikiem. Od razu po obozie znalazłem klub MMA w Olsztynie i tak rozpoczęła się moja przygoda z Mieszanymi Sztukami Walki.

Dlaczego to robię?

To pytanie na które nie ma jednoznacznej j konkretnej odpowiedzi, choć mógłbym napisać, że po prostu to kocham. Sport daje mi coś, czego nie daje mi nic innego... adrenalina, możliwość realizacji celów, ciągły rozwój i samodoskonalenie, pokonywanie własnych granic..? Nie potrafię tego nazwać, ale wiem bardzo dobrze, że sport jest już na zawsze w moim życiu!

Śledź mnie na Instagramie, Facebooku i YouTube!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!