PERCIVAL SCHUTTENBACH

W Patronite od 01.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 185

Liczba Patronów: 314

Zostań Patronem
Kup na prezent
66 patronów
3 243 miesięcznie
145 209 łącznie

Album z muzyką z NKT

6 660 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

3 417 zł

brakuje

Bardzo chcemy wydać wszystkie utwory które do tej pory zarejestrowaliśmy przy okazji kręcenia "Nie Kręć Tego", czyli wszystkie odcinki B w formie ekskluzywnego albumu CD. Może nawet uda się w przyszłości wytłoczyć winyl. A dodatkowo nakręcimy dla Was specjalny odcinek "na poważnie" o tym jak powstawał cały cykl i jak pracowaliśmy nad poszczególnymi utworami. I jeszcze specjalny bonus! Wybierzemy sobie spośród Patronów 13 osób które dostana płytę w prezencie! ze specjalną dedykacją!

Cdn Marzaneczki czyli klip do pełnej wersji utworu

9 990 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

6 747 zł

brakuje

Widzieliście na pewno trailer Marzaneczki? Wielu z Was napisało że chętnie zobaczyli by pełną wersje. My bardzo chcielibyśmy ją nakręcić ;) Obiecujemy to zrobić jeśli tylko osiągniemy ten pułap :) A dla specjalnie wylosowanych wybrańców których wybierzemy spośród wspierających, będziemy mieli ofertę zagrania w tym klipie! Jeśli tylko będą chcieli!

Odcinek co 2 tygodnie

1 200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcemy zachować dotychczasową regularność odcinków Nie kręć Tego. Nie jest to proste, zwłaszcza z uwagi na koszty. Osiągając cel 1200 zł/ na miesiąc będziemy mieli o wiele więcej możliwości dochowania częstotliwości no i opłacimy w końcu montującego wszystkie odcinki Marcina, dzięki czemu będzie miał więcej czasu na prace nad NKT ;) W nagrodę, jeśli osiągniemy cel, pokażemy Wam vloga jak gramy w Wiedźmina. To może być niezapomniane przeżycie dla Was i dla nas.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Orwat
Jakub Orwat
Próg: 13 zł
Łukasz Kraśniewski
Łukasz Kraśniewski
Próg: 99 zł
Katarzyna Starzyńska
Katarzyna Starzyńska
Próg: 99 zł
Dima Rivnyak
Dima Rivnyak
Próg: 99 zł
Lukáš Navrátil
Lukáš Navrátil
Próg: 99 zł