PERCIVAL SCHUTTENBACH

W Patronite od 01.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 133

Liczba Patronów: 229

Zostań Patronem
72 patronów
3 043 miesięcznie
44 865 łącznie

Album z muzyką z NKT

6 660 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

3 617 zł

brakuje

Bardzo chcemy wydać wszystkie utwory które do tej pory zarejestrowaliśmy przy okazji kręcenia "Nie Kręć Tego", czyli wszystkie odcinki B w formie ekskluzywnego albumu CD. Może nawet uda się w przyszłości wytłoczyć winyl. A dodatkowo nakręcimy dla Was specjalny odcinek "na poważnie" o tym jak powstawał cały cykl i jak pracowaliśmy nad poszczególnymi utworami. I jeszcze specjalny bonus! Wybierzemy sobie spośród Patronów 13 osób które dostana płytę w prezencie! ze specjalną dedykacją!

Cdn Marzaneczki czyli klip do pełnej wersji utworu

9 990 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

6 947 zł

brakuje

Widzieliście na pewno trailer Marzaneczki? Wielu z Was napisało że chętnie zobaczyli by pełną wersje. My bardzo chcielibyśmy ją nakręcić ;) Obiecujemy to zrobić jeśli tylko osiągniemy ten pułap :) A dla specjalnie wylosowanych wybrańców których wybierzemy spośród wspierających, będziemy mieli ofertę zagrania w tym klipie! Jeśli tylko będą chcieli!

Odcinek co 2 tygodnie

1 200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcemy zachować dotychczasową regularność odcinków Nie kręć Tego. Nie jest to proste, zwłaszcza z uwagi na koszty. Osiągając cel 1200 zł/ na miesiąc będziemy mieli o wiele więcej możliwości dochowania częstotliwości no i opłacimy w końcu montującego wszystkie odcinki Marcina, dzięki czemu będzie miał więcej czasu na prace nad NKT ;) W nagrodę, jeśli osiągniemy cel, pokażemy Wam vloga jak gramy w Wiedźmina. To może być niezapomniane przeżycie dla Was i dla nas.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
39 zł jednorazowo
Anonimowy patron
99 zł miesięcznie
Piotr Guss
Piotr Guss
13 zł miesięcznie
Malgorzata Morawska
Malgorzata Morawska
13 zł miesięcznie
Michał Jerominek
Michał Jerominek
27 zł miesięcznie
Joanna Skorpion
Joanna Skorpion
108 zł jednorazowo