Piter ZróbToSam

W Patronite od 28.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 393

Liczba Patronów: 248

Zostań Patronem
Kup na prezent
89 patronów
1 510 miesięcznie
69 900 łącznie

Zbiórka Na Ulepszenie kanału! :)

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zebrane pieniądzę będą zainwestowane w poprawę jakości video, wdrążenie nowych pomysłów w filmy, tak żeby widzowie mieli więcej satysfakcji z oglądania! :)

Zbiórka na nowy aparat, mikrofon, podróże (W celu nagrywania filmów dla widzów)

10 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota umożliwi mi zrealizowanie pomysłów na nowe filmy takie jak : Napraw automatycznej skrzyni S-tronic (zakup skrzyni) , odcinki z prezentacji wad i zalet danych modeli, pozwoli mi to również poprawić jakość, zakupić jeszcze to lepszy sprzęt, myślę iż zmiany są już powoli widoczne na moim kanale i z każdą inwestycją widać to coraz bardziej, więc dziękuję za wsparcie ! Piter! :)

Nowy Cel! Piter i Widzowie

20 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Do tej pory udało się nam zebrać sporo funduszy które zostały zainwestowane w rozwój grupy I całego kanału! Efekty z filmu na film są coraz bardziej widoczne bo mamy możliwość zakupu coraz to lepszych sprzętów. Dokładając się masz ze mną pełen kontakt telefoniczny i pomoc na zamkniętej grupie faceboka! W tym celu zbieramy na rozwój grupy, kanału jak i rozwijanie dotychczasowego hobby! Łącze pasje do napraw z nagrywaniem jak i pomocy tym którzy potrzebują często dobrej rady. Więc jeśli miałeś lub masz jakieś problemy ze swoim autem lub chcesz poznać mega ciekawe osoby to zapraszam do składki po czym razem z nami będziesz miał okazję cieszyć się z nowych udogodnień :)

Każdy grosz to inwestycja w nas wszystkich. To nie tylko społeczność, mała grupa wpierających się osób.

30 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przede wszystkim chciał bym napisać, że nie sądziłem iż moja grupa, oczywiście którą to wy tworzycie rozwinie się do tego stopnia! Fundusze zbierane tutaj jak i winnych miejscach są na bieżąco inwestowane w poprawę filmów, lepsze grafiki, bardziej dopracowane filmy (choć to tylko amatorska mechanika ) hihi. Cel jest taki jak poprzednio i zawsze w sumie, dążyć do ulepszenia grupy, kontaktu, wspólnej pomocy dla nas wszystkich bo codzienne nawet przesyłania filmów przez specjalne strony, opłaty grafików, montażystów, realizowanie nowych pomysłów wiąże się zawsze z większymi lub mniejszymi kosztami które są właśnie realizowane dzięki wam! Więc każdemu z osobna serdecznie dziękuję. Dodam jeszcze, że najlepsze rzeczy z tego wszystkiego to nic innego jak zadowolenie klienta po wykonanej naprawie, możliwość poznania tylu ciekawych osób ze wszystkich stron świata jak i możliwość wymiany się wiedzą choć by na grupie do której dołączcie po wpłacie już od 5zł. Widzę, że trochę zbyt bardzo się rozpisałem, pewnie nawet z błędami hihi wiec czas już kończyć a was zapraszam na Patronite,YouTube,Instagrama,Facebooka,Tik Toka, tak tak.. Majster ma też TikToka... :)

Piter zaczyna naprawy w POLSCE

40 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Witam, wpłaty przeznaczone od was z patronite są inwestowane od zawsze w rozwój kanału. Tym razem mam zamiar zainwestować je w rozwój warsztatu który otwieram dla was w Polsce. W zamian jak w progach dochodzicie na grupe gdzie jest ponad 750osób, macie wsparcie w szukaniu waszych usterek, macie kontakt ze mną i wiele innych rzczy. Pozdrawiam i do usłyszenia PITER!!!!

Rozbudowanie warszatu, spełnienie marzeń moich i klientów!

50 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Od zawsze pieniądze zebrane przez Patronite są inwsetowane ze specjalnym przemyśleniem, na rozwój kanału na YouTube i poprawe jakości filmów, z czasem zaczałem myśleć o warsztacie w Polsce. Z waszą pomocą marzenia o warsztacie zaczeły się przeradzać w rzeczywistować. Dzięki wam jest to znaczenie łatwiejsze do osignięcia za co z całego serducha DZIEKUJĘ!!!!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Barski
Piotr Barski
Próg: 20 zł
Kacper
Kacper
Próg: 20 zł
Bartlomiej S
Bartlomiej S
Próg: 20 zł
Kamil Banaczek
Kamil Banaczek
Próg: 10 zł
Bartosz Malowany
Bartosz Malowany
Próg: 20 zł