Piter ZróbToSam

W Patronite od 28.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 222

liczba Patronów: 145

93 patronów
1 273 zł miesięcznie
16 965 zł łącznie

Nowy Cel! Piter i Widzowie

20 000 zł

84%

osiągnięto

3 035 zł

brakuje

Do tej pory udało się nam zebrać sporo funduszy które zostały zainwestowane w rozwój grupy I całego kanału! Efekty z filmu na film są coraz bardziej widoczne bo mamy możliwość zakupu coraz to lepszych sprzętów. Dokładając się masz ze mną pełen kontakt telefoniczny i pomoc na zamkniętej grupie faceboka! W tym celu zbieramy na rozwój grupy, kanału jak i rozwijanie dotychczasowego hobby! Łącze pasje do napraw z nagrywaniem jak i pomocy tym którzy potrzebują często dobrej rady. Więc jeśli miałeś lub masz jakieś problemy ze swoim autem lub chcesz poznać mega ciekawe osoby to zapraszam do składki po czym razem z nami będziesz miał okazję cieszyć się z nowych udogodnień :)

Zbiórka Na Ulepszenie kanału! :)

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zebrane pieniądzę będą zainwestowane w poprawę jakości video, wdrążenie nowych pomysłów w filmy, tak żeby widzowie mieli więcej satysfakcji z oglądania! :)

Zbiórka na nowy aparat, mikrofon, podróże (W celu nagrywania filmów dla widzów)

10 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota umożliwi mi zrealizowanie pomysłów na nowe filmy takie jak : Napraw automatycznej skrzyni S-tronic (zakup skrzyni) , odcinki z prezentacji wad i zalet danych modeli, pozwoli mi to również poprawić jakość, zakupić jeszcze to lepszy sprzęt, myślę iż zmiany są już powoli widoczne na moim kanale i z każdą inwestycją widać to coraz bardziej, więc dziękuję za wsparcie ! Piter! :)

Zostań Patronem