Avatar użytkownika

Piter ZróbToSam

30
patronów
505 
miesięcznie
81 580 
łącznie
30
patronów
505 zł 81 580 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg w trakcie wygaszania
10 zł miesięcznie
Jesteśmy wdzięczni, że chcesz nas wesprzeć taką kwotą, da nam to możliwości poprawy jakości filmów, spełnienia nowych pomysłów i wiele innych rzeczy ! :)

W nagrodę otrzymasz to co w poprzednich progach + możliwość wyboru tematyki, szczegółow filmów itd! :)
15 zł miesięcznie
Wraz z moją ekipa jesteśmy ci przeogromnie wdzięczni, że masz takie zaufanie do nas i otwierasz nam drzwi do rozwoju !

W nagrodę będziesz miał wszystko to co w poprzednich filmach + wybór odnośnie kolejności dodawanych filmów jeżeli chodzi o tematykę! :)
20 zł miesięcznie
To, że masz taki gest z chęć pomocy nie pojdzie w niepamięć ! Twój gest będzie widoczny na każdym filmie, umożliwia nam zrobienie jeszcze lepszego poradnika motoryzacyjnego , wybory ciekawszych tematyk i rozwoju w tym co robimy!

W nagrodę otrzymasz wszystko to co w poprzednich progach + moja prywatna pomóc 24/ przez Messenger lub whatshap
30 zł miesięcznie
Nawet nie potrafimy opisać naszej wdzięczności za tak wielki gest od Ciebie, twoje wsparcie wpłynie na rozwój naszego hobby, chęci pomocy innym, rozwoju naszej grupy, rozwoju kanału i wszystkiego co z tym związane!

W nagrodę dostaniesz wszystko to co w poprzednich progach + możliwość wyboru , zdjęć, scen , log itd czyli wszystkich ważnych decyzji które na codzień podejmujemy na naszym kanale ! :)
50 zł miesięcznie
Jestem ci bardzo wdzięczny, że dokładasz cegiełkę do rozwoju naszego kanału! Dzięki temu, umożliwia nam to realizowanie nowych pomysłów, lepszą obróbkę filmów i masę innych rzeczy.

W nagrodę i podziękowaniu masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie poznaje się dużo wartościowych osób, masz tam moje jak i wsparcie innych, możliwość kontaktowania i doradzania się mnie telefonicznie! Dodatkowo w tym progu twoje nazwisko, nick, ksywka będzie zapisana na specjalnej tablicy na ścianie (Tablica osób które przyczyniły się wesprzeć kanał i to co robię czyli pomagam innym, doradzam, wspieram w podejmowaniu decyzji, od napraw aż po zakup twojego samochodu ! :)
100 zł miesięcznie
Jeżeli postanowiłeś nas wesprzeć do tego stopnia, muszę ci mocno podziękować, dzięki tobie rozwija się nasz kanał, hobby, chęć pomocy inny, i wiele wiele innych rzeczy które bez tego wsparcia byłby by bardzo ciężkie do zrealizowania :) !

W podziękowaniu za twoją pomoc otrzymujesz od nas wszystko co w poprzednim progu a do tego dodatkowo co jakiś czas możliwość wzięcia udziału w losowaniu fajnych nagród między patronami (osobami z tego progu)! :)
150 zł miesięcznie
Jeżeli postanowiłeś wesprzeć nasze hobby, miłość do nagrywania, wspieranie innych, doradzanie, jak i wiele innych chciał bym ci niezmiernie z całą naszą ekipą gorąco podziękować! Dzięki twojemu, tak wielkiemu wsparciu mamy możliwość realizowaniu tego wszystkiego ! Mamy już za sobą setki prywatnych zadowolonych osób, sporo mechaników , dużo osób które zastanawiały się nad wybraniem modelu samochodu, WSPIERAMY WSZYSTKICH! Jeszcze raz dziękujemy ci za wsparcie jak i zaufanie! Cała ekipa PITERA ! :P

W podziękowaniu za taki gest otrzymujesz od nas! :) :
-DOSTĘP do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie poznasz setki ciekawych osób i dostaniesz tam wsparcie i odpowiedz w każdej dziedzinie!
-TWOJE nazwisko, nick, pseudo nie zniknie a wręcz przeciwnie trafi na specjalną tablicę którą mam w domu na ścianie (Tablica wspierających którzy w duży sposób przyczynili się do rozwoju kanału)
-MOŻLIWOŚĆ komunikacji telefonicznej o każdej godzinie, wsparcie na tyle ile jest tylko możliwe !
-MASZ wgląd na to co robię na codzień, możliwość zobaczenia materiałów które dopiero powstają
-BĘDZIESZ brał co jakiś czas udział w losowaniach nagród miedzy patronami z tego progu i jednego poniżej gdzie będą super nagrody do zgarnięcia! :P

DODATKOWO TYLKO W TYM PROGU DOSTANIESZ OD NAS MEGA FAJNY OTWIERACZ DO NAPOJÓW Z MOIM LOGO! KTÓRY JEST NIEDOSTĘPNY NIGDZIE INDZIEJ! NIE PŁACISZ ZA WYSYŁKĘ! FAJNY, ŁADNY, PORĘCZNY OTWIERACZ Z MAGNESEM Z MOIM LOGO! :P

Więc bardzo ci dziękuje za wsparcie, zaangażowanie i umożliwienie nam rozwoju ! Widzimy się na YouTube pozdrawiam Piter ZróbToSam

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piter ZróbToSam w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tutaj Piter! Postanowiłem stworzyć na YouTube wielki poradnik motoryzacyjny, dla tych co mają więcej wiedzy jak i dla tych którzy są dopiero początkujący lub potrzebują pomocy z własnym samochodem. Wspierając mnie przez patronite, będziesz miał wielki dostęp do szerokiej wiedzy motoryzacyjnej ! :)

Witam! :) Tutaj nikt inny jak PITER! :) Pomysł z YouTube wziął się z przypadku i już od pierwszego filmu zrozumiałem, że lubię pomagać innym i sprawia mi to dużą radość tak jak samo nagrywanie filmów, właśnie dlatego usiłuje to wszystko rozwinąć! Patronite ma na celu wsparcia mnie, tego co robię, realizacji nowych pomysłów na filmy, naprawy i dużo innych które bez tego wsparcia było by nieziemsko trudne :( Wpłacając choć by jednorazową kwotę masz dzięki temu następujące korzyści:

-Dostęp do zamkniętej grupy na fb

-Kontakt na fb jak i telefoniczny ze mną

-Wsparcie doświadczonych osób na grupie

-Możliwość poznania wartościowych ludzi w grupie 

-Dostęp do aut sprzedawanych z Niemiec do Polski

-Dużo innych rzeczy!

-Dostęp do programów serwisowych

Mój kanał powstał zarówno dla męzczyzn jak i kobiet! Masz problemy z autem? Wydaje ci się, ze mechanik chce cię oszukać? Chcesz sam naprawić sobie auto? Chcesz sam sobie sprowadzić auto z zagranicy? Chcesz dopytać się o jakiś  konkretny model i jego wady lub może poradę na inny temat? Dobrze trafiłeś! Jestem tutaj od tego żeby każdemu pomóc na tyle ile mogę! Jeżeli masz pytania napisz skomer11@wp.pl lub na patronite. 

Pasja wzięła się od widzów, to wy tworzycie ten kanał i tą atmosferę! :)

                                                                                                              Pzd. Piter  

Cele Autora

Zbiórka Na Ulepszenie kanału! :)
 • 2 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Zebrane pieniądzę będą zainwestowane w poprawę jakości video, wdrążenie nowych pomysłów w filmy, tak żeby widzowie mieli więcej satysfakcji z oglądania! :)
Zbiórka na nowy aparat, mikrofon, podróże (W celu nagrywania filmów dla widzów)
 • 10 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Ta kwota umożliwi mi zrealizowanie pomysłów na nowe filmy takie jak : Napraw automatycznej skrzyni S-tronic (zakup skrzyni) , odcinki z prezentacji wad i zalet danych modeli, pozwoli mi to również poprawić jakość, zakupić jeszcze to lepszy sprzęt, myślę iż zmiany są już powoli widoczne na moim kanale i z każdą inwestycją widać to coraz bardziej, więc dziękuję za wsparcie ! Piter! :)

Nowy Cel! Piter i Widzowie
 • 20 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Do tej pory udało się nam zebrać sporo funduszy które zostały zainwestowane w rozwój grupy I całego kanału! Efekty z filmu na film są coraz bardziej widoczne bo mamy możliwość zakupu coraz to lepszych sprzętów. Dokładając się masz ze mną pełen kontakt telefoniczny i pomoc na zamkniętej grupie faceboka! W tym celu zbieramy na rozwój grupy, kanału jak i rozwijanie dotychczasowego hobby! Łącze pasje do napraw z nagrywaniem jak i pomocy tym którzy potrzebują często dobrej rady. Więc jeśli miałeś lub masz jakieś problemy ze swoim autem lub chcesz poznać mega ciekawe osoby to zapraszam do składki po czym razem z nami będziesz miał okazję cieszyć się z nowych udogodnień :)
Każdy grosz to inwestycja w nas wszystkich. To nie tylko społeczność, mała grupa wpierających się osób.
 • 30 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Przede wszystkim chciał bym napisać, że nie sądziłem iż moja grupa, oczywiście którą to wy tworzycie rozwinie się do tego stopnia! Fundusze zbierane tutaj jak i winnych miejscach są na bieżąco inwestowane w poprawę filmów, lepsze grafiki, bardziej dopracowane filmy (choć to tylko amatorska mechanika ) hihi. Cel jest taki jak poprzednio i zawsze w sumie, dążyć do ulepszenia grupy, kontaktu, wspólnej pomocy dla nas wszystkich bo codzienne nawet przesyłania filmów przez specjalne strony, opłaty grafików, montażystów, realizowanie nowych pomysłów wiąże się zawsze z większymi lub mniejszymi kosztami które są właśnie realizowane dzięki wam! Więc każdemu z osobna serdecznie dziękuję. Dodam jeszcze, że najlepsze rzeczy z tego wszystkiego to nic innego jak zadowolenie klienta po wykonanej naprawie, możliwość poznania tylu ciekawych osób ze wszystkich stron świata jak i możliwość wymiany się wiedzą choć by na grupie do której dołączcie po wpłacie już od 5zł. Widzę, że trochę zbyt bardzo się rozpisałem, pewnie nawet z błędami hihi wiec czas już kończyć a was zapraszam na Patronite,YouTube,Instagrama,Facebooka,Tik Toka, tak tak.. Majster ma też TikToka... :)
Piter zaczyna naprawy w POLSCE
 • 40 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Witam, wpłaty przeznaczone od was z patronite są inwestowane od zawsze w rozwój kanału. Tym razem mam zamiar zainwestować je w rozwój warsztatu który otwieram dla was w Polsce. W zamian jak w progach dochodzicie na grupe gdzie jest ponad 750osób, macie wsparcie w szukaniu waszych usterek, macie kontakt ze mną i wiele innych rzczy. Pozdrawiam i do usłyszenia PITER!!!!
Rozbudowanie warszatu, spełnienie marzeń moich i klientów!
 • 50 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Od zawsze pieniądze zebrane przez Patronite są inwsetowane ze specjalnym przemyśleniem, na rozwój kanału na YouTube i poprawe jakości filmów, z czasem zaczałem myśleć o warsztacie w Polsce. Z waszą pomocą marzenia o warsztacie zaczeły się przeradzać w rzeczywistować. Dzięki wam jest to znaczenie łatwiejsze do osignięcia za co z całego serducha DZIEKUJĘ!!!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piter ZróbToSam już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Chmiel
Adam Chmiel
5 zł
Krzysztof Slezak
Krzysztof Slezak
20 zł
AJ PW
AJ PW
10 zł
MICHAL RAJNERT
MICHAL RAJNERT
5 zł
Daniel Chorzępa
Daniel Chorzępa
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.