Piter ZróbToSam

W Patronite od 28.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 387

Liczba Patronów: 236

Zostań Patronem
Kup na prezent
93 patronów
1 490 miesięcznie
64 125 łącznie
Tutaj Piter! Postanowiłem stworzyć na YouTube wielki poradnik motoryzacyjny, dla tych co mają więcej wiedzy jak i dla tych którzy są dopiero początkujący lub potrzebują pomocy z własnym samochodem. Wspierając mnie przez patronite, będziesz miał wielki dostęp do szerokiej wiedzy motoryzacyjnej ! :)

O Autorze

Witam! :) Tutaj nikt inny jak PITER! :) Pomysł z YouTube wziął się z przypadku i już od pierwszego filmu zrozumiałem, że lubię pomagać innym i sprawia mi to dużą radość tak jak samo nagrywanie filmów, właśnie dlatego usiłuje to wszystko rozwinąć! Patronite ma na celu wsparcia mnie, tego co robię, realizacji nowych pomysłów na filmy, naprawy i dużo innych które bez tego wsparcia było by nieziemsko trudne :( Wpłacając choć by jednorazową kwotę masz dzięki temu następujące korzyści:

-Dostęp do zamkniętej grupy na fb

-Kontakt na fb jak i telefoniczny ze mną

-Wsparcie doświadczonych osób na grupie

-Możliwość poznania wartościowych ludzi w grupie 

-Dostęp do aut sprzedawanych z Niemiec do Polski

-Dużo innych rzeczy!

-Dostęp do programów serwisowych

Mój kanał powstał zarówno dla męzczyzn jak i kobiet! Masz problemy z autem? Wydaje ci się, ze mechanik chce cię oszukać? Chcesz sam naprawić sobie auto? Chcesz sam sobie sprowadzić auto z zagranicy? Chcesz dopytać się o jakiś  konkretny model i jego wady lub może poradę na inny temat? Dobrze trafiłeś! Jestem tutaj od tego żeby każdemu pomóc na tyle ile mogę! Jeżeli masz pytania napisz skomer11@wp.pl lub na patronite. 

Pasja wzięła się od widzów, to wy tworzycie ten kanał i tą atmosferę! :)

                                                                                                              Pzd. Piter  


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
lx Evolution
lx Evolution
Próg: 20 zł
Dawid Biesiada
Dawid Biesiada
Próg: 10 zł
Krzysiek Sz
Krzysiek Sz
Próg: 5 zł
Michal Zabrodzki
Michal Zabrodzki
Próg: 20 zł
Dariusz Kowalczyk
Dariusz Kowalczyk
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł