Piter ZróbToSam

W Patronite od 28.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 288

liczba Patronów: 117

86 patronów
774 zł miesięcznie
13 258 zł łącznie
Tutaj Piter! Postanowiłem stworzyć na YouTube wielki poradnik motoryzacyjny, dla tych co mają więcej wiedzy jak i dla tych którzy są dopiero początkujący lub potrzebują pomocy z własnym samochodem. Wspierając mnie przez patronite, będziesz miał wielki dostęp do szerokiej wiedzy motoryzacyjnej ! :)

O Autorze

Witam! :) Tutaj nikt inny jak PITER! :) Pomysł z YouTube wziął się z przypadku i już od pierwszego filmu zrozumiałem, że lubię pomagać innym i sprawia mi to dużą radość tak jak samo nagrywanie filmów, właśnie dlatego usiłuje to wszystko rozwinąć! Patronite ma na celu wsparcia mnie, tego co robię, realizacji nowych pomysłów na filmy, naprawy i dużo innych które bez tego wsparcia było by nieziemsko trudne :( Wpłacając choć by jednorazową kwotę masz dzięki temu następujące korzyści:

-Dostęp do zamkniętej grupy na fb

-Kontakt na fb jak i telefoniczny ze mną

-Wsparcie doświadczonych osób na grupie

-Możliwość poznania wartościowych ludzi w grupie 

-Dostęp do aut sprzedawanych z Niemiec do Polski

-Dużo innych rzeczy!

-Dostęp do programów serwisowych

Mój kanał powstał zarówno dla męzczyzn jak i kobiet! Masz problemy z autem? Wydaje ci się, ze mechanik chce cię oszukać? Chcesz sam naprawić sobie auto? Chcesz sam sobie sprowadzić auto z zagranicy? Chcesz dopytać się o jakiś  konkretny model i jego wady lub może poradę na inny temat? Dobrze trafiłeś! Jestem tutaj od tego żeby każdemu pomóc na tyle ile mogę! Jeżeli masz pytania napisz skomer11@wp.pl lub na patronite. 

Pasja wzięła się od widzów, to wy tworzycie ten kanał i tą atmosferę! :)

                                                                                                              Pzd. Piter  

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem