Avatar użytkownika

Polka w Ugandzie

16
patronów
415 
miesięcznie
37 235 
łącznie
16
patronów
415 zł 37 235 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg w trakcie wygaszania!
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie i zaufanie. Czuję się zaszczycona, że pomagasz właśnie mi!❤️
20 zł miesięcznie
20zł to już naprawdę coś! Dziękuję! ❤️

W ramach podziękowania umieszczę Twoje imię w specjalnym poście przeznaczonym tylko dla moich wyjątkowych Patronów! 😃
50 zł miesięcznie
Wow! Dziękuję, że dbasz o mnie tak bardzo!❤️

Co powiesz na Certyfikat Patrona wystawiony specjalnie dla Ciebie?📜

Chcę, żebyś wiedział/a jak bardzo wspaniały/a jesteś i jak wiele Twoja pomoc dla mnie znaczy!
100 zł miesięcznie
Trzeba być człowiekiem o naprawdę wielkim sercu, żeby poświęcić aż 100zł miesięcznie na pomoc drugiej osobie.❤️

Webare munonga! To znaczy dziękuję bardzo w lokalnym języku.

Za Twoją pomoc chciałabym dodać Cię do listy Patronów VIPów, którzy otrzymują ode mnie regularny update z mojego życia w formie specjalnego posta i fotek udostępnianych tylko dla Was!❤️
200 zł miesięcznie
Już nawet nie wiem jak Ci dziękować za taki gest! ❤️

Dodatkowo do postów dla Patronów VIPów z ogromną przyjemnością wyślę Ci kartkę, którą przywiozłam prosto z Ugandy! Taki kawałek Czarnego Lądu specjalnie dla Ciebie.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!🙏

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polka w Ugandzie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej, jestem Ania. Moim marzeniem zawsze była pomoc innym, podróże i zmienianie świata na lepsze. Odnalazłam sposób na połączenie tych trzech rzeczy. Założyłam Fundację Agandi i mieszkam obecnie w Ugandzie, gdzie prowadzę mój Dom Dziecka! Przygarniam porzucone dzieci, daję im dom,nowe życie i miłość!

 

 

 

Jestem Ania, mam 30 lat i mieszkam w Afryce!

Od zawsze miałam w sercu chęć pomagania innym. Uwielbiałam też podróżować i bardzo chciałam zmieniać to, co dzieje się na świecie nie tak jak powinno i gdzie ludzie cierpią.

Tak się złożyło, że zawędrowałam do Ugandy gdzie rozpoczęłam wolontariat. Co roku trzy miesiące spędzałam w tutejszych sierocińcach, szkołach, wioskach gdzie starałam się pomóc, zmienić coś na lepsze, wnieść trochę radości do życia spotkanych osób.
Poczułam, że Uganda, to moje miejsce na Ziemi.

W 2016 roku postanowiłam założyć swoją własną fundację - Fundacja Agandi. W marcu 2017 roku otworzyłam Dom Bezpieczna Przystań, który jest obecnie domem dla 25 dzieci.
Przygarniam porzucone, niechciane dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Są one często znajdowane na ulicach, na śmietnikach, na plantacjach bananów często bez szans na przeżycie.
U mnie znajdują ciepłe łóżka, jedzenie, opiekę, edukację i miłość, której tak bardzo im potrzeba.
Historie dzieciaków są niezwykle poruszające i przerażające. Kilka z nich możecie przeczytać na mojej stronce internetowej i przede wszystkim na facebooku! Koniecznie zajrzyjcie!

http://www.agandi.pl

https://www.facebook.com/FundacjaAgandi/

https://patronite.pl/FundacjaAgandi


TVP3 oraz TVP2 nakręciło o mnie krótki reportaż! :)Ale oprócz mojej działalności charytatywnej jestem zwykłą dziewczyną, która zakochała się i wyszła we wrześniu 2018 roku za mąż! 
Mam wspaniałego męża Iana. Jest on ugandyjczykiem, który wspiera mnie ogromnie w mojej działalności od pierwszego dnia naszej znajomości! To właśnie dzięki jego pomocy miałam odwagę podjąć się realizacji tego szalonego pomysłu jakim było otworzenie własnej fundacji.

Po powrocie z Polski, gdzie odbył się nasz ślub, rozpoczęliśmy z Ianem jako młode małżeństwo wspólną walkę o przetrwanie w tym szalonym i bardzo trudnym świecie.

Moja praca, mimo że jest pracą bardzo wymagającą czasowo i 'energetycznie', jest charytatywna i funkcjonuję dzięki pomocy mojej rodziny.

27 stycznia 2020 urodzil sie nasz pierworodny syn Liam! Nasze największe szczęście ♡ Liamek jest przeslicznym, zdrowym chlopcem, ktory bardzo szybko rosnie. Wrzucam dla Was do galerii kilka fotek Malego ?
Mimo ze zajmuje sie dziecmi na co dzien, to posiadanie wlasnego jest ogromnym przezyciem i totalnie nowym doswiadczeniem. Jestesmy  bardzo dumni z faktu bycia mama i tata i bedziemy niesamowicie wdzieczni za Wasze wsparcie.

Liam Daniel ??❤W Polsce zostawiłam moją rodzinę, przyjaciół, wygodne życie... Właśnie ze względu na nich postanowiłam założyć kanał na You Tube. Nie jestem jeszcze w tym bardzo dobra, ale staram się! Pokazuję na moich filmach jak wygląda życie codzienne w Ugandzie, co jemy, jak się tu poruszamy. Tak bez ściemy, dobre i złe strony życia tutaj. Jeśli jesteście ciekawi, zajrzyjcie :)

https://www.youtube.com/channel/UC-dt6lVcIGcyg9U0CSNERvg?view_as=subscriber

Oprócz codziennych obowiązków, staram się też zapewnić moim dzieciakom troszkę rozrywki! Byliśmy na festynie i na małym safari! :)

A może chcecie zobaczyć jak wygląda Kampala i nasza podróż do niej?  Możecie też zobaczyć mojego męża Iana! To on mnie oprowadza po okolicach :)

 

Staramy się łączyć kultury. Święta Bożego Narodzenia spędziliśmy też troszkę po Polsku :)
 

 

Tak więc wygląda moje życie w Ugandzie.
Jest jednak też dużo cięższych chwil, o których niełatwo mówić publicznie.

Pracuję w pełnym wymiarze godzin, a nawet i więcej, jednak Fundacja nie jest na ten moment w stanie jeszcze pozwolić sobie finansowo na zadbanie o przyzwoitą pensję dla jej prezesa. 

 
Zbieram środki na pomoc potrzebującym w Ugandzie, ale prawda jest taka, że ja również potrzebuję pomocy.
Dużo łatwiej jest prosić o nią dla innych niż dla siebie, jednak bez tej pomocy nie będę w stanie się utrzymać i budować mojej własnej rodziny.
Dlatego jeśli masz możliwość i chciałbyś mnie wspomóc, będę niesamowicie wdzięczna i bardzo serdecznie Ci z góry dziękuję!!! <3

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polka w Ugandzie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paulina Paulii
Paulina Paulii
10 zł
Anonimowy patron
20 zł
Elżbieta Matuszewska
Elżbieta Matuszewska
100 zł
Barbara Strunz
Barbara Strunz
20 zł
Adam Kisielewicz
Adam Kisielewicz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.