W Patronite od 21.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 748

Liczba Patronów: 904

Zostań Patronem
11 patronów
395 miesięcznie
14 730 łącznie

Stabilizacja

500 zł

miesięcznie

79%

osiągnięto

105 zł

brakuje

Kwota ta pozwoli pokryć średnie miesięczne koszty funkcjonowania portalu - dzięki czemu z czasem będę mógł w części przeznaczyć ją na poprawki techniczne (layout, optymalizacja strony) lub sprzętowe (mikrofon do podcastowania).

Przy tej kwocie gwarantuję też felieton podsumowujący każdą galę UFC/KSW - czy to w formie wniosków z gali, czy też omówienia wybranej walki. Dotychczas takowe czasami się pojawiały, czasami nie (z uwagi na ograniczenia czasowe) - teraz będą zawsze!

Nabieramy rozpędu

1 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

605 zł

brakuje

Przy tej kwocie pora na zmianę serwera i jednorazową pełną optymalizację strony, aby przy kilkuset odwiedzających jednocześnie nadal odpowiadała - a to zdecydowanie poprawi komfort Czytelników.

Dodatkowo, zaopatrzywszy się w odpowiedni mikrofon, zobowiązuję się do cotygodniowych podcastów - a nie jak ma to miejsce obecnie od gali UFC do gali UFC - czyli czasami co dwa tygodnie.

Drugi bieg

1 500 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

1 105 zł

brakuje

Żarty się kończą. Uzupełniamy skład Lowking.pl o kolejnego pasjonata - i tym samym mam więcej czasu na pisanie autorskich tekstów (analiz, felietonów, zapowiedzi), odciążony od spraw technicznych i codziennych newsów.

Prawdopodobnie też wynajmujemy eksperta od serwerów/Pleska/Wordpressa do bieżącego nadzoru.

Co najmniej raz w tygodniu sięgnę do przeszłości, przypominając historyczne walki - i wszelkie smaczki z nimi związane. Przed każdą galą UFC pojawi się też analiza wybranej przez Czytelników w głosowaniu na Facebooku walki.

Mkniemy!

2 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

1 605 zł

brakuje

Ruszamy w teren! Wyposażamy się w odpowiedni sprzęt i ruszamy na polskie - oraz okolicznościowo zagraniczne - gale, uzupełniając zawartość portalu o wywiady.

Uzupełniamy też Lowking.pl o kilka nowych cotygodniowych cykli informacyjnych/statystycznych, które miałem w głowie od lat - ale z braku czasu pozostawały tylko tam.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Listewnik
Łukasz Listewnik
10 zł miesięcznie
Piotr Rochoń
Piotr Rochoń
50 zł miesięcznie
Bartłomiej Piekarski
Bartłomiej Piekarski
30 zł miesięcznie
Lukasz Spalinski
Lukasz Spalinski
50 zł miesięcznie
Jarosław Szczupak
Jarosław Szczupak
30 zł miesięcznie
szczerkos
szczerkos
100 zł miesięcznie