W Patronite od 21.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 537

liczba Patronów: 684

10 patronów
385 zł miesięcznie
11 890 zł łącznie

Stabilizacja

500 zł

miesięcznie

77%

osiągnięto

115 zł

brakuje

Kwota ta pozwoli pokryć średnie miesięczne koszty funkcjonowania portalu - dzięki czemu z czasem będę mógł w części przeznaczyć ją na poprawki techniczne (layout, optymalizacja strony) lub sprzętowe (mikrofon do podcastowania).

Przy tej kwocie gwarantuję też felieton podsumowujący każdą galę UFC/KSW - czy to w formie wniosków z gali, czy też omówienia wybranej walki. Dotychczas takowe czasami się pojawiały, czasami nie (z uwagi na ograniczenia czasowe) - teraz będą zawsze!

Nabieramy rozpędu

1 000 zł

miesięcznie

38%

osiągnięto

615 zł

brakuje

Przy tej kwocie pora na zmianę serwera i jednorazową pełną optymalizację strony, aby przy kilkuset odwiedzających jednocześnie nadal odpowiadała - a to zdecydowanie poprawi komfort Czytelników.

Dodatkowo, zaopatrzywszy się w odpowiedni mikrofon, zobowiązuję się do cotygodniowych podcastów - a nie jak ma to miejsce obecnie od gali UFC do gali UFC - czyli czasami co dwa tygodnie.

Drugi bieg

1 500 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

1 115 zł

brakuje

Żarty się kończą. Uzupełniamy skład Lowking.pl o kolejnego pasjonata - i tym samym mam więcej czasu na pisanie autorskich tekstów (analiz, felietonów, zapowiedzi), odciążony od spraw technicznych i codziennych newsów.

Prawdopodobnie też wynajmujemy eksperta od serwerów/Pleska/Wordpressa do bieżącego nadzoru.

Co najmniej raz w tygodniu sięgnę do przeszłości, przypominając historyczne walki - i wszelkie smaczki z nimi związane. Przed każdą galą UFC pojawi się też analiza wybranej przez Czytelników w głosowaniu na Facebooku walki.

Mkniemy!

2 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

1 615 zł

brakuje

Ruszamy w teren! Wyposażamy się w odpowiedni sprzęt i ruszamy na polskie - oraz okolicznościowo zagraniczne - gale, uzupełniając zawartość portalu o wywiady.

Uzupełniamy też Lowking.pl o kilka nowych cotygodniowych cykli informacyjnych/statystycznych, które miałem w głowie od lat - ale z braku czasu pozostawały tylko tam.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni