Projekt Natura

Baterie i karty pamięci SD do kamery

900 zł

0%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Kochani, Projekt Natura nie jest tylko satysfakcjonującym hobby. To również mnóstwo czasu poświęconego przeklinaniu rozładowanych baterii, problemów sprzętowych, obróbki, skrawania, godzin spędzonych przed komputerem na rzecz chwil z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki zapasowym kartom i bateriom zabierzecie nam ich jeszcze więcej, ale więcej też zobaczycie!

Mikrofon ( Rode VideoMic-R ).

1 500 zł

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje


Pan techniczny, współzałożyciel portalu Projekt Natura mówi, że ten będzie dobry, będzie wygodnie i będzie słychać. Ze względu na to, że założyłam sobie za cel częste zmiany miejsc zamieszkania to wielokrotnie, od nowa muszę opowiadać historię swojego życia, że z Podlasia, w Krakowie, później w Indiach, Szkocji. Umiem skrócić opowieść do 2 minut, ale za każdym razem swoje trzeba się nagadać. A co z tego, że będę gadać jak słabo będzie mnie słychać, a najlepiej w ogóle.

Idealna do vlogowania kamera (Canon PowerShot G7 X Mark II).

5 000 zł

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Mam ambicję rozwoju i podróżowania w celu odkrywania jak największej ilości naturalnych metod leczenia chorób i prostych ludzkich dolegliwości. Głęboko wierzę, że jeśli tylko dowiemy się o możliwościach zdrowotnych i prewencyjnych domowych środków zaradczych i zaczniemy wprowadzać je do codziennych rytuałów, będziemy dzięki temu żyć dłużej, zdrowiej i bardziej świadomie. Dzięki tej kamerze pokażę Wam to wszystko w dobrej jakości, a nie przez tablet jak do teraz, w której oko będzie patrzeć moje zwariowane oko. Czy się uda, czy się nie uda i tak będę to robić :)
PS: w ostatnim tygodniu lipca jadę na BOOM Festival w Portugalii! Chciałabym przygotować z niego świetną relację. Kolory, muzyka, medytacja, joga, warsztaty, artyści, szaleństwo!! Lepiej więc jest się pośpieszyć

Wyjazd do Wietnamu

10 000 zł

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Przez dwa ostatnie lata spędzone w Szkocji tyrałam jak wół w trzech pracach, żeby jak najwięcej zaoszczędzić na podróż do Portugalii, Hiszpanii i Indii. Udało mi się zebrać na bilety, spanie i jedzenie. Niestety nie stać mnie na sprzęt o czym już wiecie. Tym bardziej jednak nie stać mnie na spełnienie kolejnego marzenia, wyjazdu do Wietnamu, by eksplorować dogłębnie kulturę i możliwości leczenia genialnych w sztuce medycyny naturalnej Azjatów.

Całkowite Poświęceniu się Projektowi Natura

10 000 zł

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Kochani Patroni, Tak ja, jak i Daniel wiele w życiu przeszliśmy. Wzloty i upadki, załamania i przełomy. Zawsze jednak, w każdym momencie przyświeca nam idea kreatywnego działania jako sposobu na codzienność. Niewątpliwie jednak ostro harujemy, by nie tylko utrzymać siebie i rodzinę, ale też dać jak najwięcej od siebie innym. 10 000zł miesięcznie to bardzo duża kwota, o której zebraniu nawet nie myślimy, bo póki co wydaje się być po prostu marzeniem nie do spełnienia. Gdyby jednak tak się stało, oboje całkowicie moglibyśmy poświęcić się kręceniu, planowaniu i montowaniu odcinków vloga o medycynie naturalnej na całym świecie. Natalia zalewałaby Was energią i wiedzą, a Daniel montował z jej radości wartościowe filmy.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)