Avatar użytkownika

Pr. Syberyjski

0
patronów
0 
miesięcznie
2 934 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 934 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Поздравляю! (Gratuluję!)

Zostałeś(łaś) nie tylko patronem. Ale jeszcze osobą, którą pomoc ja doceniam. Dziękuję za twoje wsparcie! Dostajesz tytuł "Syberyjczyk/Syberyjka" mojego małego "miasteczka" fanów :-)
7 zł miesięcznie
Дай "пять" патрон! ("Piąteczka" patronie!)

7 to moja ulubiona liczba. Twoje wsparcie zostanie wynagrodzone! Dostajesz tytuł „Syberyjski Myśliwy” (jeżeli dobrze odmieniłem ;-)) Bardzo poważna rola – zdobywanie jedzenia dla mojego małego „miasteczka fanów”. Napiszę do Ciebie osobiście, żeby podziękować, ponadto możemy trochę porozmawiać.
14 zł miesięcznie
Да ты крутой! (Ale jesteś cool!)

Wiemy, że 7 razy 2 będzie 14. Niby prosta matematyka ale dla mnie to coś więcej niż obliczenia. W 2 razy więcej doceniasz to co ja robię:-) Dlatego dostajesz tytuł "Syberyjski Mistrz" mojego "miasteczka fanów" i dostęp do zamkniętego czatu patronów, gdzie podziękuję tobie za wsparcie i będziesz miał możliwość pierwszym dowiedzieć się o nadchodzących filmikach.

21 zł miesięcznie
Вот это поддержка! (Mocne wsparcie!)

Dostajesz tytuł "Syberyjski Minister" mojego małego "miasteczka fanów". Podziękowanie + dostęp do zamkniętego czatu + wyróżnienie w filmikach.
31 zł miesięcznie
Wybierz 31 zł
15 dostępnych miejsc
СПАСИБО ЗА ПОДДЕРЖКУ! (DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE!)

Dostajesz tytuł "Syberyjski Magnat" Bardzo doceniam takie wsparcie, dlatego masz osobistą rozmowę przez skypa/whatsapp/messenger gdzie ciebie podziękuję za wsparcie + dostęp do zamkniętego osobnego czatu dla magnatów + wielkie wyróżnienie w filmikach!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
ТЫ ПРОСТО КОСМОС!!! ( JESTEŚ MEGA!!!)

Dostajesz tytuł "Syberyjski Mecenat ". Wszystkie nagrody z powyższych progów + zdjęcie z twoim nazwiskiem oraz filmik z podziękowaniem ode mnie.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
СУПЕР ПОДДЕРЖКА!!! СПАСИБО! (Super wsparcie!!!Dziękuję!)

Za takie wsparcie dostajesz tytuł "Syberyjski Prezes". Otrzymasz wszystkie nagrody z powyższych progów. + trafisz do filmiku

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pr. Syberyjski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Привет,
jestem Pr. Syberyjski. Stworzyłem ten blog (moje hobby), ponieważ większość Polaków wie o Syberii nie dużo, poza historycznymi faktami (Gułag, Stalin itd.). Chciałbym pokazać inną Syberię-życie codzienne mieszkańców, bez polityki (mam nadzieję) i kontrowersyjnych tematów.

Kim jestem?


 

    Jestem Pr. Syberyjski, który zna język polski! Nie jestem Polakiem, od razu mówię. Po prostu moje zdolności językowe i studia dały taką okazję, na zapoznanie się bliżej z polskim językiem i kulturą narodu polskiego.

        Przez długi czas mieszkałem na Syberii, można powiedzieć, że moje dzieciństwo spędziłem w małym syberyjskim miasteczku, które liczy 26 000 ludności.

na zdjęciu luty 2019 (-44 stopni)

        Jak wcześniej wspomniałem studiowałem w Polsce, a mianowicie w Poznaniu. Odległość z mojego miasteczka na Syberii do Poznania wynosi prawie 6000 km. Możecie zapytać czemu tak daleko wyjechałeś? Czemu Polska? Czemu Poznań?  A czemu nie? Życie dało możliwość poznać inną kulturę, język, nawiązać kontakt z nowymi ludźmi, zobaczyć, że świat jest duży i nie kończy się granicą mojego miasteczka, kraju.

YouTube kanał o Syberii i nie tylko!


     

   Jak zrozumieliście z mojego filmiku prowadzę kanał Pr.Syberyjski, gdzie opowiadam o Syberii i nie tylko. Chcę otworzyć świat Syberii dla Polaków, podzielić się swoimi wrażeniami  podczas pobytu w Polsce i przygotować dużo innych rzeczy dla Was.

        Cieszę się, że są ludzie, których zainteresowało moje hobby.  Ciąglę  to widzę w setkach komentarzy ze słowami "nagrywaj więcej". 

       Niedawno dowiedziałem się o stronie patronite.pl, która pozwala twórczym ludziom zajmować się ich pasjami i z jeszcze większą motywacją dawać radość swoim fanom nie patrząc na swoje zarobki.  Więc jeśli Tobie podobają się moje filmiki i chcesz pomóc mi robić to, co ja lubię (a mianowicie filmiki o Syberii i nie tylko) z jeszcze większą motywacją, to możesz zostać moim patronem. Jako mojego szanownego patrona, będą na Ciebie czekały ekskluzywne nagrody!

Cele Autora

Wsparcie = Nagroda
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Kanał to coś, co daje mi przyjemność realizować swoje twórcze cele, podzielić się wiedzą z ludźmi. Stworzyć takie miejsce, gdzie ludzie mogą poznawać świat, śmiać się, dyskutować, dzielić się wrażeniami i doświadczeniem, dać jakąś iskrę (może coś się zacznie), poprawić nastrój. Widzę, że moje filmiki pomagają osobom poznać coś nowego. Droga do publikacji nowego materiału, niestety jest dość wymagająca-nagranie materiału, montaż, poświęcenie dziesiątki godzin przed komputerem, żeby widzom było przyjemnie i ciekawie oglądać, a jakość się polepszała. Dlatego, kto jest chętny, żeby wspierać mój kanał, podziękować za nagrany materiał, pomoc w rozwoju jakości kanału (dodatkowy sprzęt) - macie taką możliwość! Jak wiecie, to doje nam (autorom) dodatkową motywację i znacznie przyśpiesza rozwój. Tym samym rozumiemy, że są ludzie, dla których materiał dał jakieś pozytywne emocje.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pr. Syberyjski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Sławomir Lysy
Sławomir Lysy
31 zł
Anonimowy patron
31 zł
Norbert Cieniak
Norbert Cieniak
7 zł
Damian Iskra (zigus666)
Damian Iskra (zigus666)
31 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.