Pr. Syberyjski

W Patronite od 11.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
2 934 łącznie
Привет, jestem Pr. Syberyjski. Stworzyłem ten blog (moje hobby), ponieważ większość Polaków wie o Syberii nie dużo, poza historycznymi faktami (Gułag, Stalin itd.). Chciałbym pokazać inną Syberię-życie codzienne mieszkańców, bez polityki (mam nadzieję) i kontrowersyjnych tematów.

O Autorze

Kim jestem?


 

    Jestem Pr. Syberyjski, który zna język polski! Nie jestem Polakiem, od razu mówię. Po prostu moje zdolności językowe i studia dały taką okazję, na zapoznanie się bliżej z polskim językiem i kulturą narodu polskiego.

        Przez długi czas mieszkałem na Syberii, można powiedzieć, że moje dzieciństwo spędziłem w małym syberyjskim miasteczku, które liczy 26 000 ludności.

na zdjęciu luty 2019 (-44 stopni)

        Jak wcześniej wspomniałem studiowałem w Polsce, a mianowicie w Poznaniu. Odległość z mojego miasteczka na Syberii do Poznania wynosi prawie 6000 km. Możecie zapytać czemu tak daleko wyjechałeś? Czemu Polska? Czemu Poznań?  A czemu nie? Życie dało możliwość poznać inną kulturę, język, nawiązać kontakt z nowymi ludźmi, zobaczyć, że świat jest duży i nie kończy się granicą mojego miasteczka, kraju.

YouTube kanał o Syberii i nie tylko!


     

   Jak zrozumieliście z mojego filmiku prowadzę kanał Pr.Syberyjski, gdzie opowiadam o Syberii i nie tylko. Chcę otworzyć świat Syberii dla Polaków, podzielić się swoimi wrażeniami  podczas pobytu w Polsce i przygotować dużo innych rzeczy dla Was.

        Cieszę się, że są ludzie, których zainteresowało moje hobby.  Ciąglę  to widzę w setkach komentarzy ze słowami "nagrywaj więcej". 

       Niedawno dowiedziałem się o stronie patronite.pl, która pozwala twórczym ludziom zajmować się ich pasjami i z jeszcze większą motywacją dawać radość swoim fanom nie patrząc na swoje zarobki.  Więc jeśli Tobie podobają się moje filmiki i chcesz pomóc mi robić to, co ja lubię (a mianowicie filmiki o Syberii i nie tylko) z jeszcze większą motywacją, to możesz zostać moim patronem. Jako mojego szanownego patrona, będą na Ciebie czekały ekskluzywne nagrody!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sławomir Lysy
Sławomir Lysy
Próg: 31 zł
Anonimowy patron
Próg: 31 zł
Norbert Cieniak
Norbert Cieniak
Próg: 7 zł
Damian Iskra (zigus666)
Damian Iskra (zigus666)
Próg: 31 zł