Przegląd Bałtycki

W Patronite od 11.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1113

Liczba Patronów: 869

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
260 miesięcznie
7 186 łącznie
Przegląd Bałtycki to portal internetowy poświęcony krajom bałtyckim i nordyckim. Publikujemy dla Czytelników ceniących pogłębione spojrzenie na tematy polityki, historii, społeczeństw, kultury, podróży, ekologii i gospodarki państw regionu Morza Bałtyckiego.

O Autorze

Przegląd Bałtycki (przegladbaltycki.pl) jest portalem internetowym poświęconym państwom bałtyckim i nordyckim, piszemy także o regionach bałtyckich Polski, Niemiec, Rosji i Białorusi. Portal istnieje od lutego 2015 roku. Do tej pory na łamach Przeglądu Bałtyckiego ukazało się ok. 1150 artykułów napisanych przez prawie 200 autorów, głównie pogłębionych tekstów i wywiadów. Nasze artykuły i analizy dostarczają wiedzy bezpośrednio z państw regionu.

Dlaczego zapraszamy Ciebie do objęcia Przeglądu Bałtyckiego patronatem?

Mamy wiele pomysłów i tematów, które chcemy opisać i wiemy, że czeka na nie wielu Czytelników. W Przegląd Bałtycki inwestujemy swój wolny czas i środki, ale wiemy, że przy Twoim wsparciu możemy pozwolić sobie na zaproszenie kolejnych uznanych autorów, którzy przybliżą nieporuszane w większych mediach zagadnienia.

Zapraszamy Ciebie do objęcia portalu patronatem i jego współtworzenia. Chcielibyśmy podziękować Ci za wsparcie drobnymi upominkami, ale przede wszystkim zaprosić Ciebie do współtworzenia Przeglądu Bałtyckiego: wsłuchujemy się w uwagi i propozycje wszystkich naszych Patronów i Przyjaciół.

Poniżej publikujemy listę artykułów, które do tej pory opublikowaliśmy w Przeglądzie Bałtyckim dzięki wsparciu Twojemu i innych Patronów.

Dziękujemy za dołączenie do grona naszych Patronów i Przyjaciół!

Redakcja Przeglądu Bałtyckiego

 

Artykuły, które powstały dzięki naszym Prenumeratorom i Patronom znajdziecie na stronie https://przegladbaltycki.pl/premium.

Wszyscy Patroni automatycznie zostają naszymi prenumeratorami. O prenumeracie w Przeglądzie Bałtyckim możecie zapoznać się na stronie https://przegladbaltycki.pl/prenumerata.

 

Nasza redakcja

Redakcja Przeglądu Bałtyckiego

Redakcja Przeglądu Bałtyckiego, od lewej: Kazimierz, Agnieszka, Sonia, Bartosz, Tomasz, Dominik. Na zdjęciu brakuje Mirosława. W lutym br. odebraliśmy wyróżnienie "cywilnego dyplomaty" przyznane Przeglądowi Bałtyckiemu przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Estońskiej.

Zajrzyj, zobacz co nowego w Przeglądzie Bałtyckim »


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Roman Ludkiewicz
Roman Ludkiewicz
Próg: 27 zł
Krzysztof Kolanowski
Krzysztof Kolanowski
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Sarah Durrer
Sarah Durrer
Próg: 25 zł
Andrzej Kijak
Andrzej Kijak
Próg: 25 zł
Maria Nawrocik
Maria Nawrocik
Próg: 25 zł