Avatar użytkownika

Doniesienia z putinowskiej Polski

120
patronów
1 925 
miesięcznie
35 895 
łącznie
120
patronów
1 925 zł 35 895 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Równowartość dwóch i pół trollerskich postów popierających prezydenta Dudę w trakcie kampanii wyborczej w 2015 roku. Albo 5/6 kiełbasy, którą ukradł kiedyś pewien sędzia, a na czym Ziobro oparł znaczną część uzasadnienia swoich "reform".
10 zł miesięcznie
Jeśli przekażesz mi 10 złotych miesięcznie, to już za dwanaście i pół roku uzbieram tyle, ile Jarosław Jakimowicz dostaje za jeden występ z Madzią Ogórek w TVP-owskiej "W Kontrze". Grosz do grosza i będzie na nowy katalizator.
20 zł miesięcznie
Dzięki światłej polityce Partii - ekwiwalent trzech litrów Diesla na państwowym Orlenie. Czyli akurat na wycieczkę na Nowogrodzką i z powrotem.
50 zł miesięcznie
Czyli pięćdziesiąt groszy za każdego ministra w tzw. rządzie. Jeśli chcesz mnie wesprzeć taką kwotą, musisz naprawdę doceniać to co robię. Z pewnością będę o Tobie ciepło myślał, płacząc w trakcie regulowania rachunku z PGNiG.
100 zł miesięcznie
Gdyby każdy mieszkaniec Krakowa wpłacał mi taką kwotę, to co miesiąc moglibyśmy fundować Sasinowi nieistniejące wybory kopertowe. A na serio: jeśli jesteś gotów wesprzeć mnie stówką, to będzie mi niezwykle miło (i aż nieco głupio!). Z pewnością da mi to wielki zastrzyk motywacji do dalszej pracy i podnoszenia standardu tego bloga.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Doniesienia z putinowskiej Polski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Blog, na którym piszę o procesie autokratyzacji polskiego reżimu, o upadających standardach cywilizacyjnych, o widmie polexitu, o dyktatorskich zapędach Partii, o jej dziwnych powiązaniach z Kremlem oraz o wpływach Kremla na naszą politykę.

Ten blog powstał z potrzeby serca. Potrzeby mówienia głośno o tym, co wielu z nas podskórnie czuje od dawna - że Polska pod rządami Partii transformuje się w dyktaturę, wzorcowaną na reżimie Władimira Putina. Uważam ten temat za piekielnie ważny.

Na moim blogu znajdziesz teksty i memy orbitujące wokół kilku głównych tematów:

 • Procesu autokratyzacji polskiego ustroju. Czyli o politycznych represjach, propagandzie, wymontowywaniu ustrojowych bezpieczników, obniżaniu standardów życia publicznego i obsesji Prezesa na punkcie władzy.
   
 • Wpływów Kremla na naszą politykę. Czyli o prawdopodobnych i potencjalnych kremlowskich agentach wpływu. O powielanych przez Partię kremlowskich narracjach propagandowych. Oraz o podejrzanych powiązaniach niektórych funkcjonariuszy Partii z reżimem Putina.
   
 • O procesie wypychania Polski z Unii Europejskiej i szerzej: zachodniego kręgu kulturowego.
   
 • O idących za autokratyzacją procesach rozkradania publicznego mienia, skrajnej niekompetencji władzy i nepotyzmu.
   
 • Refleksji nad stanem polskiego ducha. Czyli o tym co władza robi z naszymi umysłami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Doniesienia z putinowskiej Polski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
A Wia
A Wia
20 zł
Bartosz Łepecki
Bartosz Łepecki
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.