Avatar użytkownika

Doniesienia z putinowskiej Polski

115
patronów
1 805 
miesięcznie
47 815 
łącznie
115
patronów
1 805 zł 47 815 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Równowartość dwóch i pół trollerskich postów popierających prezydenta Dudę w trakcie kampanii wyborczej w 2015 roku. Albo 5/6 kiełbasy, którą ukradł kiedyś pewien sędzia, a na czym Ziobro oparł znaczną część uzasadnienia swoich "reform".
10 zł miesięcznie
Jeśli przekażesz mi 10 złotych miesięcznie, to już za dwanaście i pół roku uzbieram tyle, ile Jarosław Jakimowicz dostaje za jeden występ z Madzią Ogórek w TVP-owskiej "W Kontrze". Grosz do grosza i będzie na nowy katalizator.
20 zł miesięcznie
Dzięki światłej polityce Partii - ekwiwalent trzech litrów Diesla na państwowym Orlenie. Czyli akurat na wycieczkę na Nowogrodzką i z powrotem.
50 zł miesięcznie
Czyli pięćdziesiąt groszy za każdego ministra w tzw. rządzie. Jeśli chcesz mnie wesprzeć taką kwotą, musisz naprawdę doceniać to co robię. Z pewnością będę o Tobie ciepło myślał, płacząc w trakcie regulowania rachunku z PGNiG.
100 zł miesięcznie
Gdyby każdy mieszkaniec Krakowa wpłacał mi taką kwotę, to co miesiąc moglibyśmy fundować Sasinowi nieistniejące wybory kopertowe. A na serio: jeśli jesteś gotów wesprzeć mnie stówką, to będzie mi niezwykle miło (i aż nieco głupio!). Z pewnością da mi to wielki zastrzyk motywacji do dalszej pracy i podnoszenia standardu tego bloga.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Doniesienia z putinowskiej Polski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Blog, na którym piszę o polskim autorytaryzmie. Piszę także o putinowskich standardach w naszym państwie, ale i w naszych umysłach. A także o rosyjskich wpływach, o dezinformacji, manipulowaniu przekazem i polityce jako takiej.

Ten blog powstał z potrzeby serca. Potrzeby mówienia głośno o tym, co wielu z nas podskórnie czuje od dawna - że Polska pod rządami Partii transformuje się w dyktaturę, wzorcowaną na reżimie Władimira Putina. Uważam ten temat za piekielnie ważny.

Na moim blogu znajdziesz teksty i memy orbitujące wokół kilku głównych tematów:

 • Procesu autokratyzacji polskiego ustroju. Czyli o politycznych represjach, propagandzie, wymontowywaniu ustrojowych bezpieczników, obniżaniu standardów życia publicznego i obsesji Prezesa na punkcie władzy.
   
 • Wpływów Kremla na naszą politykę. Czyli o prawdopodobnych i potencjalnych kremlowskich agentach wpływu. O powielanych przez Partię kremlowskich narracjach propagandowych. Oraz o podejrzanych powiązaniach niektórych polityków z reżimem Putina.
   
 • O antyzachodnich ośrodkach propagandowych i narracjach.
   
 • O idących za autokratyzacją procesach rozkradania publicznego mienia, skrajnej niekompetencji władzy i nepotyzmu.
   
 • Refleksji nad stanem polskiego ducha. Czyli o tym co władza robi z naszymi umysłami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Doniesienia z putinowskiej Polski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Moryc Baumann
Moryc Baumann
20 zł
Marcin Dębowski
Marcin Dębowski
10 zł
Radek Teklak
Radek Teklak
10 zł
Julian Kwieciński
Julian Kwieciński
20 zł
Piotr De
Piotr De
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.