Pyrkon - Fantastyczne Miejsce Spotkań

W Patronite od 11.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 221

Liczba Patronów: 233

Zostań Patronem
Kup na prezent
94 patronów
2 650 miesięcznie
230 025 łącznie

Stwórz z nami serial audio w świecie “Zewu Cthulhu”!

10 000 zł

27%

osiągnięto

7 280 zł

brakuje

Biuro Badań Paranormalnych Miskatonic różni się od zwyczajnego miejsca pracy. Pracujący w nim badacze każdego dnia mierzą się z koszmarnymi bytami, służącymi prastarym bogom. W poszukiwaniu starożytnych artefaktów z innych wymiarów przemierzają świat Lovecrafta. Ich przygody już wkrótce będziecie mogli usłyszeć na własne uszy!

Festiwal Fantastyki Pyrkon wspólnie z Black Monk Games i Chaosium Inc. ogłasza projekt superprodukcji audio osadzonej w świecie “Zewu Cthulhu”. W ramach projektu ma pojawić się 10 historii, bazujących na scenariuszach pochodzących m.in. z Zestawu Startowego oraz dodatków takich jak “Posiadłość Szaleństwa” czy “Wrota Ciemności”.

Planowana antologia nie ograniczy się jedynie do przeczytania tekstu z kartki. Nasz serial produkowany będzie z prawdziwym rozmachem, przy udziale aktorów głosowych, z efektami dźwiękowymi i klimatycznym tłem. Koszt powstania jednego odcinka to 10 tys. złotych. W tej kwocie zawarte są m.in. koszty realizacji, honorarium dla aktorów a także koszty powstania scenariusza. Jeśli uda zebrać się większą kwotę, w całości przeznaczymy ją na podniesienie poziomu danego odcinka!

Jako Patroni macie szansę, aby stać się mecenasami projektu. W zamian za wsparcie finansowe będziecie mogli zagłębić się w historie ze świata Lovecrafta miesiąc przed pozostałymi Pyrkonowiczami. Tylko od was zależy, czy badacze Biura Miskatonic będą mogli zgłębiać tajemnicę Wielkiego Przedwiecznego!

🎧 Inne nasze realizacje tego typu znajdziecie w naszej Cyfrowej Bibliotece Fantastycznej https://biblioteka.pyrkon.pl/audiobooki/ Już teraz możecie zupełnie za darmo dać się porwać fantastycznie strasznym opowiadaniom Stefana Grabińskiego!

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Niespodziany
Sebastian Niespodziany
Próg: 50 zł
Black Order
Black Order
Próg: 10 zł
Paweł Nic
Paweł Nic
Próg: 100 zł
Filip "Vaxer" Jandzio
Filip "Vaxer" Jandzio
Próg: 20 zł
Oskar Hara
Oskar Hara
Próg: 10 zł
Katarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Próg: 10 zł