Pyrkon - Fantastyczne Miejsce Spotkań

W Patronite od 11.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 147

Liczba Patronów: 149

Zostań Patronem
Kup na prezent
135 patronów
3 560 miesięcznie
218 030 łącznie

Wioska Porków uratowana!

5 000 zł

miesięcznie

71%

osiągnięto

1 440 zł

brakuje

To nasz cel minimum, który pozwoli na opłacenie części kosztów związanych z organizacją Pyrkonu. Dzięki Tobie będziemy mogli skupić się na przygotowaniu kolejnego fantastycznego festiwalu! A przy tym produkować dla Was fajne treści!

Oto przed Twoimi oczami rozpościera się krajobraz Wioski Porków, małej magicznej osady gdzieś na końcu wszechświata, zamieszkanej przez całkowicie niezwykły lud. Nad wioską góruje ogromny totem w kształcie… ananasa. Porki to bardzo przyjazna rasa orków. Mogą co prawda wyglądać trochę groźnie, ale są życzliwe, pełne pasji, a w kontakcie z innymi otwarte, pozbawione stereotypowego myślenia i chętnie dyskutują o swoich zainteresowaniach. Uwielbiają też tańczyć belgijkę w losowych miejscach, śpiewać i grać wszędzie, gdzie stoją, mają też przedziwny zwyczaj częstego krzyczenia “Zaraz będzie ciemno!”.

Pomimo tego, że Porki to takie miłe stworzenia, to życie nie rozpieszczało Wioski i w ostatnim czasie nawiedził ją zły los, przez który bardzo podupadła. Jedynym ratunkiem dla niej są nowi Bohaterowie! Bohaterowie ostatecznie przydają się w każdej osadzie. Dbają o ład i porządek, odbudowują to, co jest zrujnowane, pomagają innym i po prostu są - promieniują bohaterskością, co każdego motywuje do działania.


Bez względu na to, czy w duszy czujesz się bardziej Porkiem Bardem, AntyPorkiem, czy Porkiem Barbarzyńcą, to swoją obecnością pomagasz całej porkowej rasie!

W zamian za pomoc Porki odwdzięcza się wspaniałymi historiami. Nic tak bowiem nie wynagradza trudu ratowania świata jak dobra opowieść przy ognisku. Osiągnięcie tego celu sprawi, że każdy Wspierający otrzyma dostęp do wyjątkowego pyrkonowego podcastu, wyłącznie dla członków porkowej wioski.

🎙️ Za mikrofonem pyrkonowej audycji zasiądą Jerzy Rzymkowski, pisarz i redaktor naczelny Nowej Fantastyki i Marcin Baryłka - redaktor Radiospacji. Co miesiąc będziecie mieli szansę lepiej poznać popularne uniwersa, zgłębić tajniki gier RPG czy zanurzyć się w miejskich legendach i fantastycznych mitologiach.

Porki opowiadają historie, czyli tworzymy dla Was audiobooki!

20 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

16 440 zł

brakuje

Bajarz wraca do Wioski Porków a Pyrkon robi własne audiobooki!

Porkowa wioska stanęła na nogi. Znów da się przejechać głównym szlakiem, domy nie grożą zawaleniem, a woda ze studni capi jakby nieco mniej. Porki ponownie mają czas, aby móc wymieniać się zapierającymi dech w piersiach historiami. Mają jednak nadzieję, że teraz, kiedy ich wioska odzyskała dawny blask, w ich skromne progi wkroczy dawno nie widziany Bajarz. Tylko on potrafi opowiadać w taki sposób, że szczęk mieczy, ryki potworów i westchnięcia ukochanych stają się tak realne, jakby działy się tuż obok.

Po osiągnięciu tego celu będziemy mieli dość funduszy, aby móc wyprodukować audiobooki. Chcemy, abyście zatopili się w opowieściach, które dla Was przygotujemy. Dlatego pragniemy, aby było to coś wielkiego, zupełnie jak Pyrkon! Nasze audiobooki to nie tylko tekst czytany przez lektora, ale także efekty dźwiękowe czy kwestie z podziałem na role.

Takie przedsięwzięcie wymaga sporej inwestycji, dlatego jeśli osiągniemy ten próg i go utrzymamy, co miesiąc otrzymacie nowego audiobooka.

Ale jesteśmy świadomi, że to dużo pieniędzy i może nam się nie udać, a nie chcemy zupełnie pozbawić Was możliwości obcowania z literaturą fantastyczną w dźwiękowej formie. Dlatego jeśli osiągniemy niższy próg, co miesiąc 15% procent zebranej kwoty będziemy odkładać na potrzeby stworzenia audiobooka i zrobimy go dla Was gdy tylko uzbieramy całość!

Inne nasze realizacje tego typu znajdziecie w naszej Cyfrowej Bibliotece Fantastycznej https://biblioteka.pyrkon.pl/audiobooki/ Już teraz możecie zupełnie za darmo dać się porwać fantastycznie strasznym opowiadaniom Stefana Grabińskiego!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Nic
Paweł Nic
Próg: 100 zł
Maria Magdalena Wawrzyniak
Maria Magdalena Wawrzyniak
Próg: 10 zł
Filip "Vaxer" Jandzio
Filip "Vaxer" Jandzio
Próg: 20 zł
Oskar Hara
Oskar Hara
Próg: 10 zł
Felix
Felix
Próg: 20 zł
Miłka Wi
Miłka Wi
Próg: 5 zł