Pyrkon - Fantastyczne Miejsce Spotkań

W Patronite od 11.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 30

Liczba Patronów: 56

Zostań Patronem
352 patronów
11 265 miesięcznie
137 735 łącznie

Wioska Porków Uratowana!

50 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

38 735 zł

brakuje

To cel minimum, który pozwala nam, jako organizacji, przetrwać miesiąc. Fundusze te są absolutnie kluczowe i pozwolą na zapłacenie za wynajem biura, przestrzeni dla wolontariuszy, wypłatę pensji dla osób pracujących nad Pyrkonem przez cały rok (np. koordynatorów, grafika, tłumacza, prawnika), opłacenie ZUS-u i innych wydatków związanych z codziennym funkcjonowaniem organizacji.

Dzięki Tobie będziemy mogli stale pracować nad imprezą, nawet jeżeli Pyrkon 2021 miałby zostać przesunięty na kolejny rok!

A może jeszcze nie znasz Pyrkonu? Zajrzyj do sekcji Wizytówka i dowiedz się więcej!

Oto przed Twoimi oczami rozpościera się krajobraz Wioski Porków, małej magicznej osady, gdzieś na końcu wszechświata, zamieszkanej przez całkowicie niezwykły lud. Nad wioską góruje ogromny totem w kształcie… ananasa. Porki to bardzo przyjazna rasa orków. Mogą co prawda wyglądać trochę groźnie, ale są życzliwe, pełne pasji, a w kontakcie z innymi są otwarte, pozbawione stereotypowego myślenia i chętnie dyskutują o swoich zainteresowaniach. Uwielbiają też tańczyć belgijkę w losowych miejscach, śpiewać i grać wszędzie, gdzie stoją, mają też przedziwny zwyczaj częstego krzyczenia “Zaraz będzie ciemno!”.

Pomimo tego, że Porki to takie miłe stworzenia, to życie nie rozpieszczało Wioski i w ostatnim roku nawiedził ją zły los, przez który bardzo podupadła. Jedynym ratunkiem dla niej są nowi Bohaterowie! Bohaterowie ostatecznie przydają się w każdej osadzie. Dbają o ład i porządek, obudowują to, co jest zrujnowane, pomagają innym i po prostu są - promieniują bohaterskością, co każdego motywuje do działania.
Bez względu na to, czy w duszy czujesz się bardziej Porkiem Bardem, AntyPorkiem, czy Porkiem Barbarzyńcą, to swoją obecnością pomagasz całej porkowej rasie!

Osiągnięcie tego celu to ratunek dla Wioski Porków, które będą mogły również w tym roku wybrać się na wielką przygodę do fantastycznego miejsca spotkań!

Kult Ananasa w Wiosce Porków

60 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

48 735 zł

brakuje

Wow, dziękujemy za Twoją hojność! Zebrane środki pozwolą nie tylko na zapłacenie wszystkich zobowiązań, ale także spokojne przygotowanie się do kolejnej edycji. W zamian za osiągnięcie tego celu każdy z Patronów otrzyma możliwość zobaczenia raz w miesiącu specjalnego materiału video live ze specjalnym gościem. Wspierający będą mogli aktywnie uczestniczyć w zadawaniu gościowi pytań.

A tymczasem do Wioski Porków przybywa grupa tajemniczych mistyków, niosących zatkniętego na tyczce ananasa. Porki jeszcze nie wiedzą, ale właśnie nadszedł dla ich ludu czas dobrobytu i pokoju pod czujnym spojrzeniem Jego Ananasowatości.

Wioska Porków organizuje własny Pyrkon

75 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

63 735 zł

brakuje

To już prawdziwa górka funduszy, która pozwoli nam na zrobienie czegoś ekstra. Po przekroczeniu tego progu dołożymy wszelkich starań, aby usprawnić organizację tegorocznego Pyrkonu oraz sprawić, że program będzie napchany wydarzeniami jak nigdy dotąd.

Z kolei Wioska Porków przeżywa prawdziwy szał na fantastykę. Ulice wypełnione są cosplayerami, Porki urządzają prelekcje (szczególnym powodzeniem cieszy się koncert z Porkowych bajek na żywo), a prawdziwi fanatycy urządzają sobie wielogodzinne sesje w „Asapy i Fakapy”

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Rafał Kuc
Rafał Kuc
Próg: 20 zł
Patryk Dragon (ProcedooR)
Patryk Dragon (ProcedooR)
Próg: 20 zł
Lola Janetta
Lola Janetta
Próg: 10 zł
redpoll
redpoll
Próg: 10 zł
Michał Targosz
Michał Targosz
Próg: 20 zł
Mateusz Musiejuk
Mateusz Musiejuk
Próg: 50 zł