Avatar użytkownika

Pysiek

0
patronów
0 
miesięcznie
230 
łącznie
0
patronów
0 zł 230 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
To mała cegiełka która pomoże mi w rozwoju kanału! Jako iż wpłaty są dobrowolne i nie oferuje specjalnych profitów za dany próg, zgłoś się ze screenem potwierdzającym wspieranie mnie do jakiegokolwiek moderatora mojego discorda. Otrzymasz specjalną rangę ,,Patron''. ;) Serdecznie dziękuję za wsparcie!
10 zł miesięcznie
Dyszka to już kwota za którą można coś zdziałać! To już nie cegiełka a pełnoprawna cegła którą wspierasz budowę kanału! Jako iż wpłaty są dobrowolne i nie oferuje specjalnych profitów za dany próg, zgłoś się ze screenem potwierdzającym wspieranie mnie do jakiegokolwiek moderatora mojego discorda. Otrzymasz specjalną rangę ,,Patron''. ;) Serdecznie dziękuję za wsparcie!
25 zł miesięcznie
25zł to już porządna kwota za którą mogę coś zdziałać! Serdecznie dziękuję ci za wsparcie w tej postaci! Jako iż wpłaty są dobrowolne i nie oferuje specjalnych profitów za dany próg, zgłoś się ze screenem potwierdzającym wspieranie mnie do jakiegokolwiek moderatora mojego discorda. Otrzymasz specjalną rangę ,,Patron''. ;)
75 zł miesięcznie
O rany boskie toż to bogacz! Dziękuje ci serdecznie za wsparcie tak wysokim progiem! Jako iż wpłaty są dobrowolne i nie oferuje specjalnych profitów za dany próg, zgłoś się ze screenem potwierdzającym wspieranie mnie do jakiegokolwiek moderatora mojego discorda. Otrzymasz specjalną rangę ,,Super Patron''. ;) Serdecznie dziękuję za wsparcie!
125 zł miesięcznie
125?! Ogromnie dziękuję ci za wsparcie w aż tak wysokiej kwocie, obiecuje że nie pójdzie na marne! A dla ciebie i osób powyżej tego progu, specjalna ranga na discordzie ,,Super Patron''. Zasady jej otrzymania jak powyżej ;) Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
250 zł miesięcznie
Naprawdę nie wiem jak opisać ten próg xD. Jeśli wspierasz mnie taką kwotą, możesz czuć się wyjątkowym wspierającym który oprócz cegły kupił cement xD. Specjalna ranga ,,Super Patron'' czeka na odbiór na discordzie. Wielkie dzięki za tak ogromna kwotę!
1000 zł miesięcznie
Jeśli ktokolwiek wesprze mnie kiedykolwiek taką kwotą, to nagram na kanale Robloxa albo Osu xD Jeśli jakimś cudem ktoś wpłacił aż tak wysoki próg, należą mu się ode mnie osobiste podziękowania! Oprócz tego ranga ,,Filantrop Patronite'' czeka na ciebie na discordzie! Jest to ogromne wsparcie dzięki któremu będę mógł skupić się w pełni na kanale! OGROMNE DZIĘKI! :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pysiek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć!
Jestem Michał ,,Pysiek'' Matok i tworze gameplayowo-furasowy content na youtube! Jako jeden z największych polskich kanałów furry, staram się pokazywać te nietypowe zainteresowanie z jak najlepszej strony i opowiadać o moich przygodach w fandomie prowadząc również format ,,zagrajmy w''. ;)

Cześć!

Jestem Michał, pochodzę z Kielc, mam 21 lat i tworzę furasowo-let's playowy content na youtubie. 

 

W swoich materiałach pokazuje jak wygląda to nietypowe zainteresowanie, staram się przedstawiać je z jak najfajniejszej strony i pokazać iż jest to po prostu fajne hobby. :) Oprócz tego nagrywam typowe gameplaye obdarzone dużą ilością specyficznego i ironicznego humoru który idealnie sprawdza się jeśli chcesz się odmóżdżyć po szkole/pracy. 

 

 

Dlaczego Patronite?

Wiele razy obserwowałem jak widzowie pomagają mi w tej kwestii donateując mnie na streamach (DZIĘKUJĘ <3), stąd pomysł właśnie na patronite, aby umożliwić osobom wspieranie mojej twórczości. Chciałbym się skupić na tworzeniu filmów vlogowych i dokumentalnych pokazujących Fandom Furry. Do tego jednak potrzebny jest sprzęt, czas i masa zaangażowania. Wszystko to wymaga również sporego zaplecza finansowego i sprzętowego. Dlatego uznałem że patronite będzie świetnym wyjściem jeśli chcecie mnie wesprzeć w mojej twórczości! Z góry dziękuję za każdą cegiełkę włożoną w moją twórczość!

 

 

Trochę o mnie:

Jestem organizatorem przeróżnych wydarzeń w fandomie - konwentów, fursuit walków, luźnych wyjść a nawet akcji charytatywnych! Tworzę również projekt ..Łapa Dzieciom'' który łączy subkulturę antropomorficznych zwierzaków z wolontariatem! Za działalność charytatywną dostałem nawet nagrodę ,,Nadziei Wolontariatu'' przyznawanej corocznie na Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu! Oprócz tego posiadam fursuit lisa z charakterystyczną runą na plecach nawiązującej do canonu ,,Undertale-Deltarune'' którego to jestem wielkim fanem. Prywatnie jestem introwertykiem, chociaż często nie daję tego po sobie poznać ;). 

 

 

Co dalej?

Mam masę ambitnych planów na rozwój kanału. Niestety, wszystkie wymagają dosyć sporego nakładu pieniężnego, którego nie posiadam. Jestem człowiekiem o wielu ciekawych pomysłach i marzę żeby móc je zrealizować. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. :) Zostań patronem już dziś i razem stwórzmy coś wielkiego! :D

 

 

 

Cele Autora

Konwenciara
  • 621 zł miesięcznie
  • 621 zł brakuje
0%
Mając taki przychód miesięczny mogę sobie spokojnie pozwolić na odwiedzanie KAŻDEGO w Polsce konwentu furry, oraz będę mógł odwiedzić jak najwięcej furwalków i ze wszystkich zrobić super relacje na moim kanale! :)
Reaktywacja Furniedziałku!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Mając zaplecze finansowe które pozwoli mi kupić odpowiedni sprzęt, postaram się zreaktywować serię dokumentalną o fandomie furry i zrobić nią w jeszcze lepszej jakości! Być może pokuszę się również o bardziej ambitne materiały. Kto wie? Do tego oczywiście potrzebna będzie masa sprzętu którą za te pieniądze spokojnie kupie. ;)
By skupić się na kanale
  • 4 200 zł miesięcznie
  • 4 200 zł brakuje
0%
Mając dochód w takiej wielkości nie będę musiał się martwić pracą i będę mógł skupić się w 100% na kanale i starać się codziennie wypuszczać odcinki czy też streamy. Będę miał mnóstwo czasu na rozwój tego co tworzę i będę w stanie nagrywać więcej jakościowych materiałów z o wiele lepszym zapleczem montażowym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pysiek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Rybak
Krzysztof Rybak
25 zł
Arkadiusz Tucki
Arkadiusz Tucki
25 zł
Mateusz Jabłoński
Mateusz Jabłoński
10 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.