W Patronite od 28.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
105 łącznie
Cześć!
Jestem Michał ,,Pysiek'' Matok i tworze gameplayowo-furasowy content na youtube! Jako jeden z największych polskich kanałów furry, staram się pokazywać te nietypowe zainteresowanie z jak najlepszej strony i opowiadać o moich przygodach w fandomie prowadząc również format ,,zagrajmy w''. ;)

O Autorze

Cześć!

Jestem Michał, pochodzę z Kielc, mam 20 lat i tworze furasowo-let's playowy content na youtubie. 

 

W swoich materiałach pokazuje jak wygląda to nietypowe zainteresowanie, staram się przedstawiać je z jak najfajniejszej strony i pokazać iż jest to po prostu fajne hobby. :) Oprócz tego nagrywam typowe gameplaye obdarzone dużą ilością specyficznego i ironicznego humoru który idealnie sprawdza się jeśli chcesz się odmóżdżyć po szkole/pracy. 

 

 

Dlaczego Patronite?

Wiele razy obserwowałem jak widzowie pomagają mi w tej kwestii donateując mnie na streamach (DZIĘKUJĘ <3), stąd pomysł właśnie na patronite, aby umożliwić osobą wspieranie mojej twórczości. Chciałbym się skupić na tworzeniu filmów vlogowych i dokumentalnych pokazujących Fandom Furry. Do tego jednak potrzebny jest sprzęt, czas i masa zaangażowania. Wszystko to wymaga również sporego zaplecza finansowego i sprzętowego. Dlatego uznałem że patronite będzie świetnym wyjściem jeśli chcecie mnie wesprzeć w mojej twórczości! Z góry dziękuję za każdą cegiełkę włożoną w moją twórczość!

 

 

Trochę o mnie:

Jestem organizatorem przeróżnych wydarzeń w fandomie - konwentów, fursuit walków, luźnych wyjść a nawet akcji charytatywnych! Jestem prezesem jedynego dotychczas w Polsce stowarzyszenia ..Łapa Dzieciom'' które łączy subkulturę antropomorficznych zwierzaków z wolontariatem! Za działalność charytatywną dostałem nawet nagrodę ,,Nadziei Wolontariatu'' przyznawanej corocznie na Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu! Oprócz tego posiadam fursuit lisa z charakterystyczną runą na plecach nawiązującej do canonu ,,Undertale-Deltarune'' którego to jestem wielkim fanem. Prywatnie jestem introwertykiem, chociaż często nie daję tego po sobie poznać ;). 

 

 

Co dalej?

Mam masę ambitnych planów na rozwój kanału. Niestety, wszystkie wymagają dosyć sporego nakładu pieniężnego, którego nie posiadam. Jestem człowiekiem o wielu ciekawych pomysłach i marzę żeby móc je zrealizować. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. :) Zostań patronem już dziś i razem stwórzmy coś wielkiego! :D

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arkadiusz Tucki
Arkadiusz Tucki
Próg: 25 zł
Mateusz Jabłoński
Mateusz Jabłoński
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł