Radio Warroza

W Patronite od 28.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1420

Liczba Patronów: 1004

Zostań Patronem
10 patronów
126 miesięcznie
1 409 łącznie

Sprzętowy progres

200 zł

miesięcznie

63%

osiągnięto

74 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu będę ulepszał podkast Radio Warroza i #PszczeleWieści. W planach jest m.in. zakup dwóch porządnych mikrofonów dynamicznych ze statywami i filtrami POP oraz porządnego rekordera do nagrywania w terenie, tak aby jakość podkastów osiągnęła poziom profesjonalnej jakości dźwięku. Jeżeli będę nagrywał zdalnie to będę mógł dysponować środkami do wykupienia lepszej jakości łącza. Fajnie by było to osiągnąć.

Pełna mobilizacja

500 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

374 zł

brakuje

Za tę kwotę osiągnę pełną mobilizację i chęci do tworzenia kolejnych odcinków Radio Warroza i #PszczeleWieści w pełnym wymiarze tzn. odcinki będą się ukazywały minimum raz na dwa tygodnie. Ostatnie odcinki uświadomiły mi, że nagranie podczas osobistego spotkania ma lepszy klimat i jest fajniejsze niż nagranie online przez internet. Dzięki tej stałej kwocie będę mógł przeznaczyć jej część na podróż i nocleg w miejsce oddalone od mojego miejsca zamieszkania (Patrz pomysł na kolejne cele). Będę cały czas rozwijał swój warsztat, aby osiągnąć lepszą jakość i zwiększyć poziom podkastu. W planach mam m.in. zapisanie się na kurs "ładnego" mówienia.

Tournee północno-wschodnia Polska

1 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

874 zł

brakuje

Wywiady do podkastu z kilkoma miłośnikami pszczół, pszczelarzami, przyrodnikami, leśnikami i bartnikami m.in. z Podlasia (Białowieży) i Suwalszczyzny. Co więcej poza odcinkami podcastu pojawiają się także dokumenty filmowe w ramach serii #Superorganizm.

Tournee Kraków-Małopolska

1 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

874 zł

brakuje

Zamierzam nagrać odcinki podkastów z naukowcami, popularyzatorami nauki oraz miłośnikami pszczół z Małopolski. Co najmniej 5-8 gości w tym ciekawych pszczelarzy i naukowców zajmujących się owadami. Pewnie ok. 10 odcinków. Podróż i tydzień pobytu. Co więcej poza podkastem pojawią się także z tego filmy w ramach serii #Superorganizm.

Mobilizacja

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

100 zł to niby niedużo, ale na początek będzie to miłym dodatkiem, który będzie mnie mobilizował do rozwijania skrzydeł. Przede wszystkim świadomość, że mam Patronów, których nie mogę zawieść, a którzy doceniają moją pracę w ten sposób, czyli wsparciem finansowym. Po osiągnięciu tego pułapu będę regularnie umieszczał odcinki podkastu Radio Warroza i #PszczeleWieści minimum raz na miesiąc.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 21 zł
Konrad Kozłowski
Konrad Kozłowski
Próg: 14 zł
Achillesik
Achillesik
Próg: 50 zł
Piotr Skorupa
Piotr Skorupa
Próg: 3 zł
Luk NsKi
Luk NsKi
Próg: 7 zł