Avatar użytkownika

Radosław Pyffel

156
patronów
5 445 
miesięcznie
118 975 
łącznie
156
patronów
5 445 zł 118 975 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dzięki, że jesteś, oglądasz mnie i interesujesz się moją aktywnością.

Dzięki Twojej pomocy będę działał dalej!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
446 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie to już kawa na mieście! 😊

Dziękuję!

Chciałbym odwdzięczyć Ci się zaproszeniem do zamkniętej grupy osób na FB - interesujących się Azją - gdzie będziemy mogli porozmawiać na interesujące Cię tematy!

20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
257 dostępnych miejsc
Za 20 zł można już zjeść coś porządnego, a w Ty wolisz... posłuchać Pyffla 😀

Dzięki!

W ramach tego progu Twoje imię i nazwisko (bądź pseudonim) znajdzie się na specjalnie przygotowanej liście darczyńców publikowanej na moim YT I FB raz na 3 miesiące.

*Otrzymasz także nagrody z niższych progów!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
170 dostępnych miejsc
NEFRYTOWY PATRON

To już wyższy poziom wtajemniczenia! 😀

Jako Nefrytowy Patron, raz w miesiącu otrzymasz przegląd interesujących wydarzeń z obszaru Azji i Pacyfiku!

*Otrzymasz także nagrody z niższych progów!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
36 dostępnych miejsc
BRĄZOWY PATRON

To już strefa medalowa!🏅

W związku z tym, że bardzo chciałbym Cię poznać, chciałbym także zaprosić Cię na sesję Q&A na Zoomie raz na 3 miesiące!😊

*Otrzymasz także nagrody z niższych progów!
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
28 dostępnych miejsc
SREBRNY PATRON

Otrzymasz 10 proc. zniżki na azjatyckie programy edukacyjne realizowane przeze mnie, takie jak: seminaria "Azjatycki Wiek", "Chiński Biznes" czy "Azjatycki Biznes"!

*Otrzymasz także nagrody z niższych progów!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
19 dostępnych miejsc
ZŁOTY PATRON

Nurtuje mnie, kim jesteś, że tak hojnie mnie wspierasz...!

Dlatego chciałbym zaproponować Ci osobiste spotkanie - w cztery oczy 😎

*Otrzymasz także nagrody z niższych progów!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
DIAMENTOWY PATRON

Przyznam, że jestem oszołomiony Twoim wsparciem...!

Dla Ciebie nagram specjalny komentarz na życzenie z informacją, że powstał z inspiracji Diamentowego Patrona!

*Otrzymasz także nagrody z niższych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radosław Pyffel w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Porozmawiajmy o najważniejszych wyzwaniach współczesnego świata. O zmianach technologicznych, gospodarczych i geopolitycznych, które dzieją się na naszych oczach. O polityce międzynarodowej z innej perspektywy - rosnącej pozycji Azji i obszaru Pacyfiku. Porozmawiajmy o Polsce w Nowym Świecie.

Dlaczego Internet? 

Od 2020 r. jestem aktywny na YouTube, a od 2021 na Spotify, gdzie na własnym kanale regularnie komentuję najważniejsze wydarzenia międzynarodowe z uwzględnieniem perspektywy Azji i Pacyfiku. Prowadzę także aktywnie, popularne konta na Twitterze i Facebooku.  

Świat zmienia się na naszych oczach.  Przyszło nam żyć w epoce niezwykle szybkich zmian - rewolucji technologicznej, geopolitycznej i społecznej, a przed nami Nowa Epoka lub, jeśli Państwo wolicie, Nowy Ład.   Wojna na Ukrainie pokazała jednak także, że wiele rzeczy,  takich jak chęć dominacji i znaczenie brutalnej siły w polityce, pozostały bez zmian. 

Nie uciekniemy jednak od tego, że swoją pozycję dziś, w odczuwalny dla nas wszystkich sposób, odzyskuje Azja - kontynent, który przez znaczący okres historii, był jednym z najważniejszych światowych centrum cywilizacyjnych. Dziś jej pozycja rośnie, dlatego nie sposób komentować sytuacji międzynarodowej i miejsca Polski w nowym świecie bez uwzględnienia rosnącej pozycji Azji. 

To ona w coraz większym stopniu przyczynia się do zmiany współczesnego świata. To stamtąd wychodzą nowe technologie, nowe koncepcje polityczne, trendy gospodarcze i społeczne, mające wpływ na nas wszystkich i zmieniające nasze życie. 

Nie da się zrozumieć współczesnego świata, bez zrozumienia Azji, dlatego przed nami ogromne wyzwania związane z przesunięciem się centrum rozwoju światowego w kierunku Indo-Pacyfiku.

Uznałem, że internet i media społecznościowe są doskonałym miejscem do dyskusji i  wymiany nowych idei. Nie rezygnując z mojej dotychczasowej działalności edukacyjnej, doradczej i publicystycznej, rozwijam własną platformę rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi zmieniającym się światem, Azją i miejscem Polski w tych zmianach.

Dlaczego Patronite?

Zajmuję się wieloma projektami edukacyjnymi i  doradczymi. Jednak rozmowa z Wami i dzielenie się z  wiedzą o  sprawach międzynarodowych jest mi jednak niezwykle bliskie i sprawia mi wielka radość i satysfakcję. Wymaga jednak wiele czasu, który poświęcam na aktywność w Social Mediach. 

Staram się dostarczać Wam jak najwięcej wiedzy i  ciekawych informacji, skłaniających do przemyśleń,  o których nie usłyszycie w innych miejscach. Dodaję do tego mój subiektywny komentarz. 

Czytając Wasze komentarze w moich mediach społecznościowych, widzę, że wielu z Was chciałoby kontynuowania mojej dotychczasowej działalności i jej rozwoju, zarówno pod względem treści jak i formy.

Chciałbym, więc postawić na rozwój moich kanałów i nowe formaty, na co poświęcam coraz więcej czasu. Wymaga to jednak wsparcia zespołu, z którym współpracuję, jak i inwestycji w środki techniczne. 

Stąd pomysł na  Patronite. 

Dlaczego Pyffel?

Od ponad 20 lat zajmuję się tematyką azjatycką i międzynarodową. 

Jestem absolwentem socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, byłem stypendystą polskiego MEN na czołowych chińskich uczelniach m.in. Uniwersytecie Sun Yat Sena w Kantonie (广州中山大学) i Uniwersytecie Pekińskim (北京大学). Przebywałem też na stypendium językowym na Tajwanie.

Władam językiem angielskim, chińskim, rosyjskim i niemieckim. W 2004 roku zostałem przyjęty z wyróżnieniem do Szkoły Nauk Społecznych i nominowany do nagrody Prezesa PAN.

Jestem autorem kilku książek dotyczących Chin i Azji, m.in. "Chiny w roku olimpiady" (2008), "Chińska ruletka i co dalej?" (2008) i "Biznes w Chinach - jak odnieść sukces w chińskim świecie" (2022). 

W latach 2016–2018 byłem członkiem Rady Dyrektorów Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) w Pekinie (z ramienia RP) i członkiem Rady Dyrektorów tego banku, a później pełnomocnikiem zarządu PKP Cargo ds. rynków Jedwabnego Szlaku (2018–2020), a także przedstawicielem wielu polskich i europejskich firm w Chinach i Azji Wschodniej.

Bywam wykładowcą wyższych uczelni, jestem oraz autorem programów edukacyjnych poświęconych Azji: "Chiński Biznes" i "Azjatycki Wiek".
 

Cele Autora

Utrzymanie codziennej częstotliwości komentarzy i publikacji newsowych w Social Mediach (YT, Twitter, Facebook, Spotify)
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 2 555 zł brakuje
68%
Od czasu wybuchu wojny na Ukrainie znacząco zwiększyłem częstotliwość komentowania bieżącej sytuacji międzynarodowej na moim kanale na YT oraz w innych mediach społecznościowych takich jak Twitter, Spotify i Facebook.

Materiały nagrywam codziennie. Zrobiłem to w w odpowiedzi na Wasze zwiększone zainteresowanie tematyką międzynarodową.

Codzienna praca i utrzymanie obecnego rytmu pracy wymaga jednak ogromnego zaangażowania, zarówno mojego, jak i moich współpracowników. Chodzi o codzienny research i współpracę techniczną.

Liczę, więc na Wasze wsparcie tego, co robię dotychczas, tak bym mógł kontynuować moją obecną aktywność, a także dostarczać Wam coraz lepsze komentarze, analizy i inspirujące treści.
Poprawa jakości technicznej nagrywanych na YT i Spotify materiałów (dźwięk i obraz)
  • 3 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Taka kwota pozwoli mi na sukcesywne podwyższanie jakości publikowanych materiałów.

Na realizację tego celu składa się:

✅ zakup lepszego sprzętu do nagrywania - kamery oraz mikrofonu
✅ rozszerzenie mojego zespołu wsparcia, który pomaga mi w realizacji wartościowych materiałów
✅ przygotowanie lepszej oprawy graficznej i dźwiękowej moich filmów

🎤 ...rozważam także wynajęcie studia nagrań!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radosław Pyffel już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Czudżak
Magdalena Czudżak
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
10 zł
Tomasz Simon
Tomasz Simon
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.