Jakub Rak

Działam twórczo w obrębie cudownego miasta Wrocław. Uwielbiam doszukiwać się relacji barwnych, tworzyć tętniące życiem obrazy - o abstrakcyjnym wyrazie z nutką wyrafinowanej opowieści.

O Autorze

Ja

Kroczę niezbadaną drogą, gdzie barwa i kształt płyną w spójnym rytmie tanga. Przelewam ich wdzięki na płótno przedstawiając w nowym świetle. 

Interesuje mnie

To co nowatorskie, niezwykłe, nieodkryte. Chcę badać świat, rzeczywistość, świadomość. Przemieniać swe interpretacje w proces twórczy, którego wynikową są obrazy olejne.

Sukces

Który utwierdził mnie w działaniu, był mój pierwszy wernisaż "Iluzje Rzeczywistości" który odbył się w 2017 roku, w Muzeum Ślężańskim. Czułem wówczas satysfakcje i szczęście, pojawiło się mnóstwo osób chętnych do rozmów, wymiany myśli. Poczułem że moja twórczość jest doceniana.

http://www.rak-art.pl/archiwa/289

Moje umiejętności

Pozwalają mi dostrzegać piękno w każdym z nas, wydobywać je i formować

Inspiracje

Są wszędzie, odpowiednie spojrzenie i podejście do sprawy pozwala na stworzenie nowej jakości


Dziś

Staram się pogodzić życie zawodowe z artystyczną duszą. We wrześniu tego roku otrzymam tytuł magistra architekta (Politechnika Wrocławska). Mój zawód jest związany z procesem kreatywnym, jednakże zamkniętym w obowiązujących przepisach i normach. W sztuce jestem wolny

Cel

Który obrałem, jest związany ze stworzeniem kolejnej wystawy obrazów. W tym przypadku staram się ukazać interpretacje barwne w kontekście ukrytego przekazu.  Obraz poniżej o nazwie "Polowanie" jest pierwszym tego wyrazem.

Dziękuję

Wam za wsparcie i zrozumienie, mam nadzieję że spotkamy się wkrótce! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)