Avatar użytkownika

Dom Pachnący Żywicą

0
patronów
0 
miesięcznie
959 
łącznie
0
patronów
0 zł 959 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Grosz do grosza...
Wielkie dzięki za TWOJE wsparcie! To bardzo wiele dla mnie znaczy!
Oficjalnie jesteś moim PATRONEM i wiedz, że podziękuję za to osobiście, jeśli tylko będzie ku temu okazja.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
W tym progu otrzymujesz:
- konsultację telefoniczną
- linki do niepublicznych materiałów
- linki do przedpremierowych publikacji na kanale Dom Pachnący Żywicą.
- twój nick pojawi się w materiałach na Domowym Kanale Jutubowym

W czasie sezonu produkcyjnego pojawiać się mogą różne spontaniczne gifty.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dom Pachnący Żywicą w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, tutaj Robert z Domu Pachnącego Żywicą.
Robisz w domowym zaciszu piwo, wino, cydr?
Może z pasją gotujesz?

Wszystko zaczęło się dawno, dawno temu, w ubiegłym stuleciu... Tak, wiem jak to brzmi, jakbym miał długą siwą brodę i zgarbiony przesuwał się z punktu A do punktu B przy pomocy nieodzownej laski.

Przysięgam jednak to na prawdę było dawno temu, kiedy zacząłem myśleć, że w zasadzie nie jestem przystosowany do życia w "kupie" w jakimś bloczysku na jakimś osiedlu, choćby i pięknym, hipsterskim (modne słowo), ogrodzonym i pilnie strzeżonym. Lubię ciszę, spokój, naturę, duże przestrzenie...

Większość z tych rzeczy udało mi się osiągnąć za jednym zamachem. Uciekłem z miasta, choć wcale nie musiałem się izolować w głuszy. Ot, trzydzieści minut drogi do dużego miasta z którym łączy mnie duża część mojego życia, a pod bokiem małe miasto z którym wiążą mnie sprawy administracyjno-zaopatrzeniowe.

Mimo to mam to czego oczekiwałem a dodatkowo Dom i Drzewo i Dzieciaki obojga płci.

Hobbystycznie zacząłem uprawiać winorośl, później warzyć piwo, robić cydry, sery, wędliny, trochę swoich organicznych warzyw i owoców...

Jakże dziwne i ciekawe dla mnie było zjawisko kiedy to zacząłem w oczach naszych Drogich Gości uchodzić za.. jakby to napisać...eksperta? No bo przecież ja to wszystko o czym Oni marzą mam na co dzień, robię sobie własne wino w ilościach nieco przekraczających możliwości kubatury Ich gospodarstwa domowego, wiem co nieco o jabłkach, winorośli, wędzeniu a do tego meble robię sobie sam i dom wykańczam drewniany - a jak to, a po co , a dlaczego...

 I tutaj dochodzimy do momentu zapalone żaróweczki nad łysą - bądź co bądź- łepetyną (czy ktoś to jeszcze czyta?)

Pojawił się pomysł na bloga, a właściwie vloga o tematyce przedstawiającej te wszystkie zagadnienia, oraz setki innych które nadają się w jakiś sposób do filmowania. Bo w końcu żyjemy w czasach kultury obrazkowej -nieprawdaż? YouTube stał się łącznikiem i pozwolił w pewnym sensie na bezpośrednią komunikację z osobami które maja podobne zainteresowania albo szukają informacji na temat rzeczy o który ja mam "jakieśtam" pojęcie lub możliwość sprawdzenia jakiejś teorii w praktyce.

I tutaj w zasadzie jako naturalna kolej rzeczy pojawił się na mej drodze serwis Patronite. Bo większość spraw o których pisałem wyżej, można zawrzeć w jednej kategorii - hobby. Ale to hobby interesuje jak się okazuje bardzo wiele osób oprócz mnie, tylko że ja aby podzielić się z Widzami jakimś materiałem, muszę poświęcić temu czas i środki. Jest jeszcze dodatkowy aspekt mojej współpracy z Patronite, ot po prostu część mojej ewentualnej publiczności może nawet nie wiedzieć o moim istnieniu a dzięki temu serwisowi mój nick, logo, twarz, zagoszczą choć przez ułamek sekundy na siatkówce Oglądacza. Kto wie, może za obopólną korzyścią :) 

Cele Autora

Zbiórka na Placu Ogórka
  • 100 zł miesięcznie
  • 100 zł brakuje
0%
Cobym nie musiał wysupływać z własnej pustej kieszeni standardowej opłaty za internety i za bilet autobusowy uprawniający do dojazdu na Plac Ogórka ;p
I serdeczne podziękowania za szczodrość Waszą - Patroni!
Uhuuuuu.. będzie bal Panno Lalu...
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego celu nie będę musiał namawiać ZonyMojejNarzeczonej aby współfinansowała pasje męża...różne pasje..
Co naturalnie przyczyni się do rozwoju kanału i spokoju w Domu naszym Żywicą Pachnącym.
Krawetki....ostrygi i kawior z Bieługi.
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Rozwój kanału, rozwój winnicy, pasieki, browaru. Dla Was oznacza to więcej materiałów na wyższym poziomie. Czas który normalnie poświęcam na gromadzenie tej kwoty będę mógł śmiało zainwestować w Zupełnie Co Innego ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dom Pachnący Żywicą już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomek Ziarkiewicz
Tomek Ziarkiewicz
10 zł
Łukasz A.
Łukasz A.
30 zł
Łukasz A.
Łukasz A.
10 zł
Jarosław Żywczyk Moszczak
Jarosław Żywczyk Moszczak
30 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.