Strefa Patrona:

2

patronów

2 zł

miesięcznie

32 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
736
miesięczne wsparcie
463
liczba patronów

  Cześć, tutaj Robert z Domu Pachnącego Żywicą. Jeśli tutaj trafiłeś, to zapewne wiesz już co robię, wiesz trochę o moich zainteresowaniach i być może są one pokrewne z Twoimi. Robisz w domowym zaciszu piwo, wino? Lubisz vlogi? Zapraszam na profil Domu Pachnącego Żywicą, lub Dobre Polskie Piwo na Facebooku i YouTube a wszystko stanie się jasne.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 98 zł
Zbiórka na Placu Ogórka
Cobym nie musiał wysupływać z własnej pustej kieszeni standardowej opłaty za internety i za bilet autobusowy uprawniający do dojazdu na Plac Ogórka ;p
I serdeczne podziękowania za szczodrość Waszą - Patroni!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 998 zł
Uhuuuuu.. będzie bal Panno Lalu...
Po osiągnięciu tego celu nie będę musiał namawiać ZonyMojejNarzeczonej aby współfinansowała pasje męża...różne pasje..
Co naturalnie przyczyni się do rozwoju kanału i spokoju w Domu naszym Żywicą Pachnącym.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2998 zł
Krawetki....ostrygi i kawior z Bieługi.
Rozwój kanału, rozwój winnicy, pasieki, browaru. Dla Was oznacza to więcej materiałów na wyższym poziomie. Czas który normalnie poświęcam na gromadzenie tej kwoty będę mógł śmiało zainwestować w Zupełnie Co Innego ;)

O Autorze

Cześć, tutaj Robert z Domu Pachnącego Żywicą

Prowadzę kanał lifestylowy na You Tube oraz gospodarstwo agroturystyczne wraz z browarem domowym i winniczką.

Wszystko zaczęło się dawno, dawno temu, w ubiegłym stuleciu...Tak wiem jak to brzmi, jakbym miał długą siwą brodę i zgarbiony przesuwał się z punktu A do punktu B przy pomocy nieodzownej laski. Przysięgam jednak to na prawdę było dawno temu, kiedy zacząłęm myśleć, że w zasadzie nie jestem przystosowany do życia w "kupie" w jakimś bloczysku na jakimś osiedlu choćby i pięknym, hipsterskim (modne słowo), ogrodzonym i pilnie strzerzonym. Lubię ciszę, spokój, naturę, duże przestrzenie, kontakt z naturą.

 

 

Większość z tych rzeczy udało mi się osiągnąć za jednym zamachem. Uciekłem z miasta, choć wcale nie musiałem się izolować w głuszy. Ot, trzydziści minut drogi do dużego miasta z którym łączy mnie duża część mojego życia, a pod bokiem małe miasto z którym wiążą mnie sprawy administracyjno- zaopatrzeniowe. Mimo to mam to czego oczekiwałem a dodatkowo Dom i Drzewo i Dzieciaki obojga płci.

Hobbystycznie zacząłem uprawiać winorośl, później warzyć piwo, robić cydry, wędliny, trochę swoich nie chemicznych warzyw i owoców, jakieś kilka uli z pszczółkami do tego i okazuje się że to także mnie wciągnęło i nie byłem w tym sam...

 

 

Jakże dziwne i ciekawe dla mnie było zjawisko kiedy to zacząłem w oczach naszych Drogich Gości uchodzić za.. jakby to napisać...eksperta? No bo przecież ja to wszystko o czym Oni marzą mam na codzień, robię sobie własne wino w ilościach nieco przekraczających możliwości kubatury Ich gospodarstwa domowego, wiem co nieco o jabłkach, winorośli, wędzeniu a do tego meble robię sobie sam i dom wykańczam drewniany - a jak to, a po co , a dlaczego...

 I tuaj dochodzimy do momentu zapalone żaróweczki nad łysą - badź co bądź- łepetyną (czy ktoś to jeszcze czyta?) .Pojawił się pomysł na bloga, a właściwie vloga o tematyce przedstawiającej te wszystkie zagadnienia, oraz setki innych które nadają sie w jakiś sposób do filmowania. Bo w końcu żyjemy w czasach kultury obrazkowej -nieprawdaż? YouTube stał się łacznikiem i pozwolił w pewnym sensie na bezpośrednią komunikację z osobami które maja podobne zainteresowania albo szukają informacji na temat rzeczy o który ja mam "jakieśtam" pojęcie lub możliwość sprawdzenia jakiejś teorii w praktyce.

 

I tutaj w zasadzie jako naturalona kolej rzeczy pojawił się na mej drodze serwis Patronite. Bo większość spraw o których pisałem wyżej, można zawrzeć w jednej kategorii - hobby. Ale to hobby interesuje jak się okazuje bardzo wiele osób oprócz mnie, tylko że ja aby podzielić sie z Widzami jakimś materiałem, muszę poświęcić temu czas i środki. Jest jeszcze dodatkowy aspekt mojej współpracy z Patronite, ot po prostu część mojej ewentualnej publiczności może nawet nie wiedzieć o moim istnieniu a dzięki temu serwisowi mój nick, logo,twarz, zagoszczą choć przez ułamek sekundy na siatkówce Oglądacza. Kto wie, moze za obopólną korzyścią :) 

Jako że życie nie jest jednowymiarowe, to także na kanałach Domu Pachnącego Żywicą i Dobrego Polskiego Piwa na YouTube, Facebooku, Instagramie znajdują się materiały o różnej treści,tematyce i kalibrze. Jak to w życiu czasem trzeba mądrze, dostojnie, z dystansem, czasem trzeba zaszaleć czy powygłupiać się.

Ostatnio w związku z zabawą w filmowanie i fotografowanie zacząłęm myśleć o nie tylko o nagrywaniu klipów w formie vloga, czy reportażu, ale także o innych formach wyrazu i powstają takie produkcje:

 

Pewnie znajdą się osoby, którym się to spodoba oraz takie, któym ...niekoniecznie ;) Jak to w życiu...

Duzo by pisać. Zapraszam na "obrazkowe" kanały, być może coś o czym mówię lub piszę Cię zainteresuje.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

1 zł / miesiąc
patroni: 2
Ot premia taka, dla Robusia. Zamiast kupować kulkę z zabawka w automacie, czy pseudonapój owocowy w Biedronce, wrzuć tutaj do puszki. Się uzbiera- będzie na jakiś mikrofon, czy inną kartę pamięci do kamery.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Grosz do grosza...
Wielkie dzięki za TWOJE wsparcie! To bardzo wiele dla mnie znaczy! Kiedy mnie spotkasz, powiedz że jesteś Patronem a przybicie piątki, czy selfiak na pewno nie będzie problemem.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Aby zwiększyć częstotliwość publikacji materiałów, potrzebny jest czas.
Żeby zaoszczędzić czas, trzeba zrezygnować z innych zajęć i do tego potrzebne są środki z innych źródeł.
Tym źródłem może być dla mnie PATRON. ;)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Skoro chcesz przeznaczyć taką kwotę miesięcznie na oglądanie mojej twarzy na ekranie komputera czy telewizora, to zapewne ucieszy cię fakt, że będziesz to mógł robić częściej i szybciej.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Stanowczo możesz liczyć na jakiś upominek raz na jakiś czas z Okazji Braku Okazji i spróbować tego co widziałeś tylko przez szkiełko Twojego odbiornika.
Oczywiście jako PATRON zostaniesz wspomniany w kolejnych produkcjach Domu Pachnącego Żywicą.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
To spora kwota, jednak w zamian za Twój datek oferuję Ci możliwość wpływania na to co dzieje się na kanale, czasem możliwość wystąpienia na nim, zawsze odpowiem na nurtujące Cię pytanie czy komentarz.
Oczywiście próg ten zawiera także wszystkie nagrody z niższych progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni