Fundacja Różowa Skrzyneczka

W Patronite od 15.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1059

Liczba Patronów: 722

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
345 miesięcznie
8 710 łącznie

Różowy start

325 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Trzysta dwadzieścia pięć złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu pozwoli nam na comiesięczny zakup pięciu kolejnych skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne. Na te skrzyneczki czekają uczennice i uczniowie, działaczki, działacze. Czekają na nie osoby potrzebujące, wykluczone, pozbawione środków na zakup środków higieny osobistej. Skrzyneczki umieścimy w przestrzeni publicznej w całej Polsce.

Jeszcze więcej różu

850 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

505 zł

brakuje

Osiemset pięćdziesiąt złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu pozwoli nam na comiesięczny zakup dziesięciu kolejnych skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne. Dziękujemy Ci, że tworzysz z nami równą, bezpieczną przestrzeń dla tak wielu osób. Wspólnie zaróżowimy ten świat.

Różowe wsparcie

1 500 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

1 155 zł

brakuje

Tysiąc pięćset złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu pozwoli nam na comiesięczny zakup dziesięciu kolejnych skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne oraz na regularne uzupełnianie zawartości tych, które wiszą i stoją w przestrzeni publicznej już od jakiegoś czasu. Dzięki Tobie środki higieniczne trafią w ręce osób, które ich potrzebują.

Różowa edukacja

3 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

2 655 zł

brakuje

Trzy tysiące złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu da nam możliwość jeszcze większego rozwoju! Oprócz wieszania skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne oraz uzupełniania ich zawartości, będziemy mogły poszerzyć swoją działalność o tworzenie okołomenstruacyjnych treści edukacyjnych. Razem zwalczymy miesiączkowe tabu!
Najnowsi Patroni
Maciej Klimkiewicz
Maciej Klimkiewicz
Próg: 40 zł
Magdalena Kluczewska
Magdalena Kluczewska
Próg: 10 zł
Marta Trzeciak
Marta Trzeciak
Próg: 40 zł
Maciej Góralski
Maciej Góralski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł