Fundacja Różowa Skrzyneczka

W Patronite od 15.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 838

Liczba Patronów: 472

Zostań Patronem
31 patronów
355 miesięcznie
3 705 łącznie

Różowy start

325 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Trzysta dwadzieścia pięć złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu pozwoli nam na comiesięczny zakup pięciu kolejnych skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne. Na te skrzyneczki czekają uczennice i uczniowie, działaczki, działacze. Czekają na nie osoby potrzebujące, wykluczone, pozbawione środków na zakup środków higieny osobistej. Skrzyneczki umieścimy w przestrzeni publicznej w całej Polsce.

Jeszcze więcej różu

850 zł

miesięcznie

41%

osiągnięto

495 zł

brakuje

Osiemset pięćdziesiąt złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu pozwoli nam na comiesięczny zakup dziesięciu kolejnych skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne. Dziękujemy Ci, że tworzysz z nami równą, bezpieczną przestrzeń dla tak wielu osób. Wspólnie zaróżowimy ten świat.

Różowe wsparcie

1 500 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

1 145 zł

brakuje

Tysiąc pięćset złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu pozwoli nam na comiesięczny zakup dziesięciu kolejnych skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne oraz na regularne uzupełnianie zawartości tych, które wiszą i stoją w przestrzeni publicznej już od jakiegoś czasu. Dzięki Tobie środki higieniczne trafią w ręce osób, które ich potrzebują.

Różowa edukacja

3 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

2 645 zł

brakuje

Trzy tysiące złotych zebranych dzięki Twojemu wsparciu da nam możliwość jeszcze większego rozwoju! Oprócz wieszania skrzyneczek na podpaski, tampony i kubeczki menstruacyjne oraz uzupełniania ich zawartości, będziemy mogły poszerzyć swoją działalność o tworzenie okołomenstruacyjnych treści edukacyjnych. Razem zwalczymy miesiączkowe tabu!
Najnowsi Patroni
Danuta Sowińska
Danuta Sowińska
Próg: 10 zł
Martyna Olasz
Martyna Olasz
Próg: 10 zł
Julia Osinska
Julia Osinska
Próg: 20 zł
Marta Mikosz
Marta Mikosz
Próg: 10 zł
Ela P
Ela P
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł