Avatar użytkownika

Krystian Soboń

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Biegający Tata- Mistrzem Świata OCR

Stworzony z Pasją do Biegania.  !!

 

Moim celem jest rozpowszechnić nowa dyscypline!!

               BIEGI PRZESZKODOWE

 

Oraz awansować na MŚ i ME OCR :)

Z Imienia :

Krystian :)

Mam 28 Lat ! :)

Pochodzę z małej miejscowości Radziądz,  który znajduję się w malowniczej  Dolinie Baryczy, Żyłem tam 24 Lata gdzie dorastałem i pielęgnowałem swoje zamiłowanie do sportu :) które poszło w genach :D.. większość odziedziczamy po mamie a moja była pod względem sportowym niezły wyjadacz :D !! do momentu aż nie pojawiłem się ja, ale może być spokojna że w sercu miłość do biegania została !.

Przez całą szkołę podstawową gimnazjum oraz liceum byłem aktywny sportowo. W gimnazjum uczęszczałem do klasy sportowej mając dwie godziny treningu w ciągu  dnia  x 5dni w tygodniu  !!:)

W liceum moja ścieżka ciężkiego treningu niestety spadła a gdy ukończyłem liceum. Musiałem ruszyc do pracy i ukończyć studia . Z resztą też sportowe bo AWF :) .

Po studiach trenowałem dzieci w piłkę nożną przez dwa lata i to sprawiało mi największa radość dawanie komuś uśmiechu i radości z tego co robi :) 

od 4 Lat Mieszkam w Mieście zwanym Wrocław :) daleko mnie nie wywiało ale zawsze to 70 km :D

Powód przeprowadzki był prosty poznałem cudowną kobietę obecnie moją zonę :D  i dzięki temu mam wspaniała roczną córeczkę :) , która już przejawie chęci do biegania :D . Wiadomo jak to zazwyczaj bywa ślub, dziecko no i trening  spadły :) długo nie potrafiłem pogodzić czasu dla rodziny z czasem sportowca :) więc w postanowiłem wstawać rano o 6 ćwiczyć na siłowni Biegać na nowo i rano zawsze kupować świeżę rzeczy na śniadanie :) i tak już ponad rok :) więc zdecydowałem się zrobić krok do przodu :) chcę by ta dyscyplina dawała nie tylko mi ale wielu innym ludziom radość poprzez waszą pomoc i media społecznościowe osiągniemy to !:)

Moim celem jest wystartować w tym roku jeszcze w 6 zawodach  3 z nich mogą dać mi możliwość biegu w finale ligi w serii Elite oraz dzięki temu będę mógł powalczyć o awans na Mistrzostwa Świata i Europy :)

by w kolejnym roku startować co dwa tygodnie i rozpowszechniać ta wspaniałą dyscyplinę ;) 

Takie mam marzenie i to jest mój cel bede wdzięczny za każdą pomoc !!:)