Telewizja RzeczJasna

W Patronite od 13.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2297

Liczba Patronów: 2504

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
70 miesięcznie
8 130 łącznie

Jak to się u nas mówi "na kable"

1 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

930 zł

brakuje

TYLE co miesiąc wydajemy na przysłowiowe "kable", czyli na nieustająco psujące się drobne akcesoria, złączki i przejściówki, męskie XLRy i małe Jacky :) płatające nam figle kable HDMI, karty SD i dobre łącze internetowe w biurze (w końcu jesteśmy telewizją internetową!) i na paliwo do naszego samochodziku.

Ta kwota pozwoli nam się już nie martwić skąd weźmiemy pieniądze na te wszystkie może i drobne, ale stałe i comiesięczne wydatki i będziemy mogli się skupić na tym co dla nas najważniejsze - na kręceniu filmów :D

5 filmów w tygodniu

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 930 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli nam utrzymać emisję średnio JEDNEGO MATERIAŁU DZIENNIE. To taka minimalna kwota za którą uda się wyprodukować film / program na niezłym poziomie.

Nie pokryje wszystkich kosztów naszej działalności, ale pozwoli np. swobodnie opłacić comiesięczne koszty ZUS i podatku od wynagrodzeń osób zatrudnionych w ekipie telewizyjnej.

10 filmów w tygodniu

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 930 zł

brakuje

Taka kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli nam produkować swobodnie średnio DWA MATERIAŁY DZIENNIE, a także poszukiwać nowych formatów, nowych cykli tematycznych, doskonalić się, rozwijać projekt Studia RzeczJasna i produkcji LIVE!

Jednym zdaniem: nasze materiały będą nadal regularnie nadawane!

Coś o czym marzymy - niezależność!

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 930 zł

brakuje

Chcemy, żeby Telewizja RzeczJansa była miejscem dla ważnych, śmiałych i pięknych opowieści o miejscu, w którym żyjemy. Takie historie się same nie kręcą, kosztują nas mnóstwo pracy i czasu.

Ten próg pozwala nam przestać się martwić, a skupić na ROZWOJU Telewizji RzeczJasna. Dzięki takiemu wsparciu możemy wreszcie podejmować tematy nad którymi trzeba pracować czasem całymi tygodniami, żeby powstał jeden 10-cio minutowy dobry, ważny film!

Takie wsparcie pozwoli nam też na podejmowanie NOWYCH DZIAŁAŃ - rozwijanie działu podcastów i jeszcze więcej produkcji LIVE!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kinga Wiśniewska
Kinga Wiśniewska
Próg: 20 zł
Wiktor Opara
Wiktor Opara
Próg: 50 zł
Karolina Iszoro
Karolina Iszoro
Próg: 20 zł
Konin. Mam Prawo Wiedzieć
Konin. Mam Prawo Wiedzieć
Próg: 20 zł