Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów

W Patronite od 08.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2124

Liczba Patronów: 2138

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
56 miesięcznie
9 533 łącznie

Sprzęt do transmisji online

12 000 zł

79%

osiągnięto

2 467 zł

brakuje

Nasze koncerty dotychczas realizowaliśmy w tradycyjnej formie. Chcemy jednak, by kolejne nasze przedsięwzięcia były dostępne również online. Do tego konieczny jest zakup odpowiedniego sprzętu, bo jego każdorazowe wypożyczanie byłoby zbyt kosztowe.

Portal polskiej pieśni 1

30 000 zł

31%

osiągnięto

20 467 zł

brakuje

Zrealizowaliśmy Portal Pieśniowy zawierający kilkadziesiąt nagrań audio-video pieśni Stanisława Moniuszki. Portal chcemy rozszerzać o pieśni kolejnych kompozytorów. W pierwszym etapie - wybrane pieśni Władysława Żeleńskiego i Zygmunta Stojowskiego. Na naszym portalu pojawią się nagrania audio-video, a także tłumaczenia i transkrypcje fonetyczne, co umożliwi wykonawcom z całego świata włączenie polskich pieśni do swojego repertuaru.

Rozwój kanału YouTube 1

90 000 zł

10%

osiągnięto

80 467 zł

brakuje

Chcemy rozwijać nasz kanał w serwisie YouTube, tworzyć nowe nagrania w wysokiej jakości i w wykonaniu naszych znakomitych muzyków. Jeżeli nam pomożesz, jeszcze w tym roku na naszym kanale pojawią się m.in. trio fortepianowe Władysława Żeleńskiego, kwartety fortepianowe Roberta Schumanna i Władysława Żeleńskiego, duety fortepianowe Zygmunta Noskowskiego, nagrania nowych, jazzujących kompozycji Marty Mołodyńskiej-Wheeler na duet fortepianowy oraz nagranie zamówionego przez nas koncertu na 4 ręce i orkiestrę smyczkową Michała Pawełka. Zrealizujemy także transmisje online naszych koncertów festiwalowych.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Emilia Kurek-Balandynowicz
Emilia Kurek-Balandynowicz
Próg: 10 zł
sylwia romek
sylwia romek
Próg: 21 zł
Agnieszka Bator-Skowrońska
Agnieszka Bator-Skowrońska
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 70 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł