Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów

W Patronite od 08.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 473

liczba Patronów: 478

18 patronów
468 zł miesięcznie
4 219 zł łącznie

Sprzęt do transmisji online

12 000 zł

35%

osiągnięto

7 781 zł

brakuje

Nasze koncerty dotychczas realizowaliśmy w tradycyjnej formie. Chcemy jednak, by kolejne nasze przedsięwzięcia były dostępne również online. Do tego konieczny jest zakup odpowiedniego sprzętu, bo jego każdorazowe wypożyczanie byłoby zbyt kosztowe.

Portal polskiej pieśni 1

30 000 zł

14%

osiągnięto

25 781 zł

brakuje

Zrealizowaliśmy Portal Pieśniowy zawierający kilkadziesiąt nagrań audio-video pieśni Stanisława Moniuszki. Portal chcemy rozszerzać o pieśni kolejnych kompozytorów. W pierwszym etapie - wybrane pieśni Władysława Żeleńskiego i Zygmunta Stojowskiego. Na naszym portalu pojawią się nagrania audio-video, a także tłumaczenia i transkrypcje fonetyczne, co umożliwi wykonawcom z całego świata włączenie polskich pieśni do swojego repertuaru.

Rozwój kanału YouTube 1

90 000 zł

4%

osiągnięto

85 781 zł

brakuje

Chcemy rozwijać nasz kanał w serwisie YouTube, tworzyć nowe nagrania w wysokiej jakości i w wykonaniu naszych znakomitych muzyków. Jeżeli nam pomożesz, jeszcze w tym roku na naszym kanale pojawią się m.in. trio fortepianowe Władysława Żeleńskiego, kwartety fortepianowe Roberta Schumanna i Władysława Żeleńskiego, duety fortepianowe Zygmunta Noskowskiego, nagrania nowych, jazzujących kompozycji Marty Mołodyńskiej-Wheeler na duet fortepianowy oraz nagranie zamówionego przez nas koncertu na 4 ręce i orkiestrę smyczkową Michała Pawełka. Zrealizujemy także transmisje online naszych koncertów festiwalowych.
Zostań Patronem