Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów

W Patronite od 08.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1326

Liczba Patronów: 1269

Zostań Patronem
6 patronów
146 miesięcznie
7 846 łącznie

Sprzęt do transmisji online

12 000 zł

65%

osiągnięto

4 154 zł

brakuje

Nasze koncerty dotychczas realizowaliśmy w tradycyjnej formie. Chcemy jednak, by kolejne nasze przedsięwzięcia były dostępne również online. Do tego konieczny jest zakup odpowiedniego sprzętu, bo jego każdorazowe wypożyczanie byłoby zbyt kosztowe.

Portal polskiej pieśni 1

30 000 zł

26%

osiągnięto

22 154 zł

brakuje

Zrealizowaliśmy Portal Pieśniowy zawierający kilkadziesiąt nagrań audio-video pieśni Stanisława Moniuszki. Portal chcemy rozszerzać o pieśni kolejnych kompozytorów. W pierwszym etapie - wybrane pieśni Władysława Żeleńskiego i Zygmunta Stojowskiego. Na naszym portalu pojawią się nagrania audio-video, a także tłumaczenia i transkrypcje fonetyczne, co umożliwi wykonawcom z całego świata włączenie polskich pieśni do swojego repertuaru.

Rozwój kanału YouTube 1

90 000 zł

8%

osiągnięto

82 154 zł

brakuje

Chcemy rozwijać nasz kanał w serwisie YouTube, tworzyć nowe nagrania w wysokiej jakości i w wykonaniu naszych znakomitych muzyków. Jeżeli nam pomożesz, jeszcze w tym roku na naszym kanale pojawią się m.in. trio fortepianowe Władysława Żeleńskiego, kwartety fortepianowe Roberta Schumanna i Władysława Żeleńskiego, duety fortepianowe Zygmunta Noskowskiego, nagrania nowych, jazzujących kompozycji Marty Mołodyńskiej-Wheeler na duet fortepianowy oraz nagranie zamówionego przez nas koncertu na 4 ręce i orkiestrę smyczkową Michała Pawełka. Zrealizujemy także transmisje online naszych koncertów festiwalowych.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
sylwia romek
sylwia romek
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Magdalena Kantor-Michna
Magdalena Kantor-Michna
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 70 zł
Agnieszka Bator-Skowrońska
Agnieszka Bator-Skowrońska
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł