SasanaPL

W Patronite od 26.05.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 299

Liczba Patronów: 205

Zostań Patronem
Kup na prezent
108 patronów
2 065 miesięcznie
98 990 łącznie

Polski lektor do mowy Dhammy

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Polski lektor do wykładów Ajahna Brahma, a także wykładów innych nauczycieli. Zazwyczaj mowy innych mnichów wymagają tłumaczeń, co znacznie wydłuża ich przygotowanie, natomiast przetłumaczonych wykładów Ajahna Brahma jest dużo – aż się proszą o zlektorowanie. Zdecydowaliśmy się ograniczać korzystanie z komercyjnych usług lektorskich, które są po prostu za drogie, chcemy sami zająć się produkcją podkładów lektorskich, dzięki pomocy osób zaangażowanych w rozwój kanału Sasana na YouTube. Tak więc wspierając nas, wspierasz polskie głosy dźwięcznie brzmiące w filmach!

Polski lektor do audioksiążki

600 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Film z polskim lektorem czytającym tekst z zasobów książkowych portalu Sasana.pl. Planujemy publikować audiobooki w mniej więcej 20-minutowych częściach, które składać się będą z jednego lub dwóch rozdziałów. Nie chcecie chyba by elektroniczne głosy komputerów czytały Wam i Waszym dzieciom książki? Wybierzcie ludzi!

Podcasty

900 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Polski lektor do mów Dhammy Ajahna Thanissaro. Te krótkie 10-20-minutowe wykłady szczegółowo wyjaśniają wybrane aspekty praktyki medytacyjnej. Są bardzo cennym wsparciem codziennego treningu. A podcasty to bardzo wygodna forma zapoznawania się z nimi – można słuchać online lub ściągnąć na telefon, nie zajmują wiele miejsca. Jeśli okaże się, że lubicie podcasty, będziemy do nich dodawać także wykłady i audiobooki. Wesprzyjcie nowy projekt Sasany!

Lekcje sutt

1 200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wykłady z polskim lektorem, podczas których Ajahn Brahm oraz inni mnisi z klasztoru Bodhinyana w Australii wyjaśniają mowy Buddhy, czyli sutty. Tworzą one kanon palijski, który jest wielkim zbiorem najwcześniejszych tekstów buddyzmu theravada. Doskonała okazja dla tych, którzy chcą sięgnąć do źródła, a więc do słów Buddhy, i pogłębić swoją wiedzę oraz zrozumienie buddyzmu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Happy Man
Happy Man
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Lukas Fafq
Lukas Fafq
Próg: 50 zł
Tomasz Piotrowicz
Tomasz Piotrowicz
Próg: 10 zł
Konrad Chrzanowski
Konrad Chrzanowski
Próg: 10 zł