Avatar użytkownika

Sebastian Antonowicz

1
patron
10 
miesięcznie
31 555 
łącznie
1
patron
10 zł 31 555 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Bardzo jestem Ci wdzięczny za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Jestem Ci bardzo wdzięczny
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję z serca za te sto złotych,
Symbol setek możliwości w moich dłoniach.
Jak stuskrzydłe drzwi do nowych marzeń,
Hołduję liczbie tej, co pełna jest znaczeń.

Sto lat zdrowia, sto uśmiechów każdego dnia,
Sto pomysłów, by twórczość kroczyła naprzód swą.
Sto razy wdzięczność za hojność waszą wybrzmiewa,
W liczbie sto tkwi siła, jak wiatr w żagle przewiewa.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za to 200 złotych!

Czy wiesz, że:

* W protokole HTTP, kod odpowiedzi 200 oznacza "OK". Jest to sygnał, że żądanie zostało pomyślnie zrealizowane. Twoje 200 złotych oznacza dla mnie "ok, fajnie że działasz. Działaj dalej!"

** W systemie binarnym liczba 200 zapisywana jest jako "11001000". Twoje 200 zł to krok do sumy 11001000 zł, którą być może właśnie dzięki Tobie uzbieram.

*** W starożytnym Rzymie liczba 200 oznaczana była jako "CC" w systemie liczbowym zapisywanym przy użyciu liter alfabetu łacińskiego.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za to 300 złotych!

Co ta kwota ma wspólnego z historią?

*Bitwa pod Termopilami: Jednym z najbardziej znanych wydarzeń związanych z liczbą 300 jest Bitwa pod Termopilami, która miała miejsce w 480 roku p.n.e. W tej bitwie 300 Spartiatów, dowodzonych przez króla Leonidasa, stawiło czoła ogromnej perskiej armii. Choć Spartanie zostali pokonani, ich odwaga i determinacja przeszły do historii.

** Film "300": Film "300" z 2006 roku, reżyserowany przez Zacka Snydera, opowiada właśnie o Bitwie pod Termopilami. Film ten zdobył popularność dzięki swojej stylizacji i dynamicznym scenom walki.

Dzięki tej kwocie może i ja wygram w swoich największych potyczkach.
400 zł miesięcznie
Wybierz 400 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za to 400 złotych!

Pierwsza drukowana książka w Europie, "Biblia Gutenberga" lub inaczej znana jako Biblia 42-wierszowa, została wydana przez Johanna Gutenberga około 1455 roku. Każda strona tej Biblii zawierała 42 wiersze, co łącznie dawało 400 stron.

Być może ta kwota będzie dla mnie jak każda z 400 stron wydrukowanych przez Gutenberga.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za to 500 złotych!

Wyścig Indianapolis 500 to jedno z najważniejszych wydarzeń w Formule 1. Jest to wyścig o długości 500 mil (około 805 kilometrów) i odbywa się na torze Indianapolis Motor Speedway w Stanach Zjednoczonych.

To 500 zł będzie ważnym elementem w moim własnym wyścigu.
800 zł miesięcznie
Wybierz 800 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za zaufanie
801 zł miesięcznie
Wybierz 801 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za zaufanie!
880 zł miesięcznie
Wybierz 880 zł
1 dostępne miejsce
Pakiet "OPIEKUN +"

Dziękuję że jesteś ze mną!
W ramach podziękowania za Twoją wpłatę zaoferuję Ci mój czas i uwagę.
4 razy w miesiącu zaproponuję Ci 50 minut mojego czasu podczas spotkania online.
Dodatkowo, w razie potrzeby, otrzymasz mój numer telefonu i możliwość odbycia 1 w miesiącu nieumówionej wcześniej rozmowy w pilnych sprawach.

W tym czasie będziemy mogli porozmawiać o wszystkim:
👨‍⚕️ o życiu rodzinnym, trudnościach w relacjach małżeńskich/rodzinnych, zdradach, ranach,
👨‍⚕️ o relacjach międzyludzkich, komunikowaniu się, mówieniu o swoich potrzebach,
👨‍⚕️ o pracy, obowiązkach, presji, napięciu,
👨‍⚕️ i o tym, co tylko przyjdzie Ci do głowy.

Nasze spotkania będą miały wyłącznie charakter rozmowy audio-video (przez wybrany komunikator) lub audio (przez telefon), wg Twojego uznania.
Pamiętaj, że korzystając z tej opcji obowiązuje nas obustronna dyskrecja co do treści rozmowy.

Jeśli nie będę z przyczyn niezależnych ode mnie uczestniczyć w spotkaniu w umówionym terminie, zaproponuję conajmniej 1 inny termin w najbliższym możliwym czasie.
Jeśli Ty nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć w spotkaniu, po prostu spotkamy się w kolejnym tygodniu w standardowym terminie. Czyli spotkanie w którym nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć po prostu się nie odbędzie (nie przechodzi na następny okres, nie będzie realizowane w innym terminie).
900 zł miesięcznie
Wybierz 900 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za zaufanie!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za zaufanie!
2000 zł miesięcznie
Wybierz 2000 zł
1 dostępne miejsce
Dziękuję za zaufanie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sebastian Antonowicz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zdecyduj jaki pakiet wsparcia jest dla Ciebie najbardziej komfortowy. Standardowy pakiet to 3 miesiące wsparcia, ale w razie potrzeby po miesiącu możesz go rozwiązać. W podziękowaniu będę się dzielić z Tobą moimi autorskimi pomysłami i metodami.
PYTANIE 1: "Jak wybrać odpowiedniego dla mnie psychologa?"
 
Wg polskiego prawa każdy psycholog ma dużą dowolność w doborze narzędzi terapeutycznych. Czym się kierować przy wyborze psychologa? 
Jak trafić na praktyka, a nie na teoretyka?
Skąd wiadomo, czy psycholog będzie Ci w stanie pomóc? 
Poszukaj odpowiedzi na te pytania w moim autorskim materiale poniżej:
 
 
Pytanie 2: "Kim jest mgr Sebastian Antonowicz?"
 
Poza pięcioletnimi studiami magisterskimi na kierunku Psychologia spec.kliniczna oraz na kierunku Psychotraumatologia rozwijam przede wszystkim swoje umiejętności praktyczne. 
Pracę z pacjentami klinicznymi rozpocząłem od współpracy ze Stowarzyszeniem Psychologicznym. Świadczę również wsparcie psychologiczne w telefonie zaufania. Od wielu lat pracuję również jako coach i trener umiejętności miękkich.
Więcej ciekawostek o mnie w moim autorskim materiale poniżej:
 

Pytanie 3: "Skąd wiadomo, że mój psycholog podoła moim problemom?"

Nie każdy psycholog zajmuje się tym samym zakresem tematycznym. Psycholog rozwojowy najprawdopodobniej będzie specjalizował się w zdrowiu dziecka. Psycholog sportu będzie pewnie koncentrował się na sportowcach. Natomiast najpoważniejszymi tematami zdrowia i zaburzeń psychicznych będzie zajmował się psycholog kliniczny. 

Jednym z najtrudniejszych wyzwań dla pacjenta i jego rodziny może być kryzys samobójczy. W sieci jest mnóstwo informacji o tym, jak wielu psychologów boi się tego tematu i unika pacjentów w takim kryzysie. W takiej sytuacji pomóc może np. psychotraumatolog lub osoba z doświadczeniem pracy w kryzysowym telefonie zaufania. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak rozmawiać z osobą w kryzysie samobójczym - obejrzyj mój autorski materiał na ten temat:

 
Pytanie 4: "Po co korzystać ze wsparcia psychologa?"
 
Dbamy chętnie o swoje ciało, ale co z umysłem? Z jednej strony powszechnie obawiamy się zaburzeń psychicznych, ale z drugiej - co robimy, aby to zdrowie zachować?
Psycholog to osoba, która ma odpowiednie wykształcenie, aby zaopiekować się klientem/pacjentem i jego psychiką. Zna metody i ma narzędzia, aby w razie potrzeby odpowiednio interweniować.
Psycholog jest zobowiązany zachować temat rozmowy z klientem/pacjentem w tajemnicy. 
Odpowiedni psycholog to specjalista w dziedzinie zdrowia psychicznego, z wielką empatią, otwartością i głębokim zrozumieniem człowieka, który zgłasza się po pomoc. Nigdy nie osądza, nie bulwersuje się problemami drugiego człowieka, nie moralizuje i nie ocenia.
 
Aby sprawdzić, czy warto skorzystać z pomocy psychologa, obejrzyj mój autorski materiał na ten temat:
 
 
Pytanie 5: "Dlaczego właśnie Patronite?"
 
Jest wiele platform łączących specjalistów, twórców i autorów z odbiorcami ich usług i treści. Wiele z nich to niestety maszynki do robienia pieniędzy dla dużych korporacji. Specjaliści korzystający z nich płacą za założenie profilu, za każdy opublikowany post, a nawet za każdego klienta/subskrybenta! Na Patronite nie ponosimy takich kosztów. 
 
Na Patronite mogę publikować tyle treści, ile tylko zechcę bez dodatkowych opłat. Mam też całkowitą swobodę w określaniu porgów (miesięcznych pakietów) wsparcia. Każdy z nich jest nieco inny aby dopasować się do naszych wspólnych potrzeb. Każdy z progów ma ściśle określoną liczbę osób, które mogą z niego skorzystać. To daje mi pewność, że każdego z Was mogę traktować indywidualnie i z szacunkiem, na jaki zasługujecie. 
 
Progi w Patronite są odnawialne. Wykorzystując odpowiednią funkcję podczas wyboru pakietu macie pewność, że każdy kolejny miesiąc wsparcia będzie opłacany automatycznie! Dzięki temu, Wy macie jeden problem z głowy - nie musicie pamiętać o każdej płatności. A z drugiej strony, taka regularność wkrótce staje się dla nas normą i standardem - traktujemy ją jako wartościową część naszego codziennego życia. Oczywiście już po pierwszym miesiącu możecie zrezygnować z subskrypcji zgodnie z regulaminem Patronite.
 
Jeśli chcesz sprawdzić, jak i dlaczego działam za pośrednictwem platformy Patronite, obejrzyj mój autorski materiał na ten temat:
 

 

Pytanie 6: "Bliska mi osoba mogłaby skorzystać ze wsparcia, ale nie chce/boi się. Jak mogę jej to ułatwić?"

Naprawdę często się zdarza, że bliski nam człowiek mógłby skorzystać ze wsparciam jednak ma przed tym jakieś opory, lęk lub wątpliwości. Teraz to już przestaje być problemem! Niezależnie od tego, kim jest bliska Ci osoba: ojcem, bratem, czy kumplem (bo wg statystyk to głównie mężczyźni odczuwają ten opór), Ty możesz zorganizować wsparcie za nich! Na Patronite jest opcja opłacenia wsparcia w czyimś imieniu! Możesz po prostu wykupić wybrany przez Ciebie próg (pakiet wsparcia) dla kogoś na prezent! Zobaczcie jakie to łatwe:

 

Jestem zawsze gotowy, aby pomóc Ci w radzeniu sobie z emocjonalnymi wyzwaniami i problemami życiowymi. Moja pasja do psychologii zaczęła się już w młodym wieku i od tego czasu cały czas rozwijam swoją wiedzę i umiejętności. Pogłębiam wiedzę na temat ludzkiej psychiki i zachowań, co pozwala mi pomagać innym w zrozumieniu siebie i swojego otoczenia. W trakcie mojej kariery pracowałem z pacjentami i klientami w różnym wieku i z różnymi problemami, dzięki czemu mam bogate doświadczenie we współpracy indywidualnej. W swojej pracy stawiam na empatię, zrozumienie i szacunek dla każdej osoby, z którą pracuję. Dążę do tego, aby pomóc Ci odkryć Twoją wewnętrzną siłę i zwiększyć Twoją zdolność do radzenia sobie z trudnościami. Jestem zawsze otwarty na rozmowę, gotów wysłuchać Cię i pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania.

Na swoim koncie mam już tysiące udokumentowanych godzin praktyki z pacjentami klinicznymi.

Kanał YouTube na temat wsparcia psychologicznego: 

Sebastian Antonowicz - wsparcie psychologiczne

mgr Sebastian Antonowicz

5 Minute PSYCHOLOGY - kanał wyłącznie w języku angielskim na temat psychologii

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sebastian Antonowicz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jolanta Czaicka-Kotlarczyk
Jolanta Czaicka-Kotlarczyk
10 zł
Anonimowy patron
800 zł
Anonimowy patron
880 zł
Anonimowy patron
802 zł
szyszkun@tlen.pl
szyszkun@tlen.pl
550 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.