Sebastian Antonowicz

W Patronite od 19.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 588

Liczba Patronów: 2364

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
800 miesięcznie
1 900 łącznie
Zajmuję się szerzeniem wiedzy z zakresu psychologii. W czasach, gdy ani w szkołach podstawowych, ani średnich nie ma przedmiotu dotyczącego podstaw psychologii, jest to naprawdę potrzebne. Znajomość podstawowych procesów psychicznych pozwoli wielu osobom żyć zdrowo i szczęśliwie.

O Autorze

Sebastian Antonowicz prowadzi działalność psychoedukacyjną i pomocową. Ma doświadczenie trenerskie i coachingowe, przepracował blisko 1000 (słownie: tysiąc!) godzin z osobami z zaburzeniami psychicznymi, prowadzi fanpage na temat wsparcia psychologicznego, kanał YouTube w języku angielskim na temat psychologii i kanał w języku polskim poświęcony wsparciu psychologicznemu.

W przyszłości chciałby zaoferować każdemu człowiekowi w potrzebie wsparcie psychologiczne poprzez wiedzę na temat tego, jak działa nasz umysł, jak możemy go rozwijać i prowadzić życie szczęśliwe w zgodzie ze sobą samym. 

Kanał YouTube na temat wsparcia psychologicznego: 

https://www.youtube.com/channel/UC6t1-TvViFy_3jaJPmgYqPQ

mgr Sebastian Antonowicz

5 Minute PSYCHOLOGY - kanał wyłącznie w języku angielskim na temat psychologii

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
szyszkun@tlen.pl
szyszkun@tlen.pl
Próg: 300 zł
Mateusz
Mateusz
Próg: 500 zł