Fundacja SejmLog

W Patronite od 27.12.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 955

liczba Patronów: 724

8 patronów
116 zł miesięcznie
9 351 zł łącznie

SejmLog Informacje

1 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

884 zł

brakuje

Stworzymy portal informacyjny, za pomocą którego dostarczać będziemy aktualne i rzetelne informacje. Wychodzimy z założenia, że obecnie brakuje mediów, którym leży na sercu realizacja prawdziwej misji bez aktywnego wchodzenia w spór polityczny i opowiadania się po jednej ze stron.

Jeśli czujesz się zmęczony poziomem obecnej debaty publicznej, nie jesteś w stanie zweryfikować autentyczności przekazywanych codziennie newsów i czujesz, że możesz być manipulowany przez media, to SejmLog jest właśnie dla Ciebie.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

SejmLog TV

8 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

7 884 zł

brakuje

Jak zapewne się domyślasz, środki przeznaczymy nie tylko na prace naszych dziennikarzy, lecz również na zakup niezbędnego nam sprzętu (kamery, wynajem studia) oraz na uruchomienie działu SejmLog TV - będziemy w nim mogli kontynuować prowadzenie transmisji na żywo z obrad Sejmu, Senatu, Komisji Sejmowych oraz tworzyć autorskie programy i wywiady zarówno w Sejmie, jak i w naszym studiu telewizyjnym.

Chcesz być na bieżąco z informacjami? Chcesz wiedzieć, co myślą na dany temat politycy, publicyści? Chcesz mieć dostęp do wysokiej jakości wywiadów z naszymi parlamentarzystami i uczestnikami sceny politycznej? Chcesz wiedzieć, czy informacja krążąca po sieci jest prawdziwa? Stworzymy dla Ciebie SejmLog TV – wyjątkową telewizję informacyjną, dzięki której będziesz na bieżąco z polityką i w ramach której zaprezentujemy całe spektrum opinii z róznych stron sceny politycznej.

Wyjątkowe audycje, wyjątkowi goście, nowe oblicze telewizji informacyjnej.

Dalsze prace programistyczne nad portalem społecznościowym

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 884 zł

brakuje

SejmLog to nie tylko telewizja, czy portal informacyjny. Naszym głównym celem jest stworzenie i zintegrowanie zbioru profesjonalnych narzędzi. Narzędzi pomagających użytkownikowi zainteresowanemu polityką w zorganizowaniu swojego własnego i w pełni przez niego konfigurowalnego środowiska opiniotwórczego. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu.

Najważniejszym działem (modułem) SejmLoga, będzie portal społecznościowy, który stanie się platformą spinającą pozostałe użyteczne moduły.  Wśród tych, którymi zajmiemy się w najbliższym czasie po uruchomieniu możliwości zakładania kont przez użytkowników, znajdują się moduły petycji i sondaży. Dzięki petycjom będzie można utworzyć i promować ważne kampanie społeczne, bądź polityczne,  natomiast moduł sondaży umożliwi przeprowadzanie w pełni rzetelnych, wiarygodnych i reprezentatywnych sondaży związanych z życiem politycznym w Polsce. 

Pod adresem www.profile.sejmlog.pl działa pierwszą wersja działu Wizytówek Poselskich. Możesz tam śledzić informacje na temat swojego ulubionego Posła czy Posłanki. Po uruchomieniu funkcji społecznościowych sam zdecydujesz, których z nich chciałbyś obserwować na jednej ze swoich tablic w SejmLogu.

Twoje wsparcie pomoże nam stworzyć i rozwinąć te oraz wiele innych narzędzi!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni