Strefa Patrona:

16

patronów

410 zł

miesięcznie

3725 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
132
miesięczne wsparcie
139
liczba patronów

  Piszemy homoerotyczne powieści. Kilku-rozdziałowe... i kilkuset-rozdziałowe. A żeby nasza płodność pozostała na stałym poziomie lub lepiej, rozwijała się bardziej, potrzebujemy wsparcia, bo Wena nie nakarmi.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 300 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Ziemniak
Teraz wiemy, że pisanie opowiadań z tematyki LGBT ma sens! Że nie jest Was tak mało, a Ci, którzy są, są na tyle fajni, że wiedzą o konieczności wspierania niszowych artystów.
Dzięki Wam opłacamy swoje media i możemy kontynuować swoją pasję. Po takim osiągnięciu celu może nie zaczniemy produkować miliona słów dziennie, ale nie będziemy musiały zawieszać opowiadań czy rozdziałów. Jednym słowem - trzymacie przy życiu naszych chłopaków! A my mamy na kartofle.
Czy wiecie, że Matt Damon przeżył na Marsie na ziemniakach?
0%
41 %
100%
osiągnięto 41%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 590 zł
Zapiekanka z ziemniaków
W tym momencie wspieracie nie tylko nas jako autorki, ale również naszą graficzkę, która wkłada mnóstwo pracy w to, żeby nasze książki miały piękne oprawy. Życie autora LGBT nie jest łatwe, bo z racji na małe grono odbiorców, trzeba dużo dawać od siebie, jeśli chce się coś osiągnąć. Również finansowo. Dlatego gdyby nie bezinteresowne wsparcie innych osób, ciężko byłoby chociażby wydać książkę.
Cel 1000 zł miesięcznie to dla nas możliwość, żeby odwdzięczyć się naszej artystycznej pomocnicy. Oraz trochę ruszyć do przodu z kolejnymi publikacjami.

Ty, który dołożyłeś swoją cegiełkę - na Twoją cześć zjemy zapiekankę z ziemniaków!
0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2090 zł
Ziemniaczane El Dorado
Jak na koszty przeżycia dwóch osób, to całkiem nieźle. Raczej nie umrzemy, a do tego opłacimy swoje rachunki i... znajdziemy czas, żeby więcej pisać! Bo o to chodzi, prawda? By romanse powstawały, a wraz z nimi miłość, drama i przygoda!
Dzięki Wam naprawdę możemy to robić. Naprawdę możemy usiąść popołudniu do komputera, stukać w klawisze i nie martwić się tym, że jutro nie będzie na kartofle.
Teraz naprawdę zasługujecie na nagrodę. Rozdziały mogą się pojawiać co 3 dni, a my nie musimy się obawiać, że zapas zniknie, bo... wreszcie mamy czas!

O Autorze

Witajcie!

 

ShiKat Tales to tak naprawdę współpraca dwóch osób - Shivuni i Katki. Jesteśmy dziewczynami w podobnym wieku, które połączył internet, zamiłowanie do stukania w klawiaturę i niechęć do wychodzenia z domu. A do tego domieszka fascynacji homoerotycznymi romansami. Bo właśnie to robimy. Piszemy powieści, w których na pierwszym planie zawsze znajdziecie jakiś skomplikowany romans dwóch panów.

Ale życie byłoby nudne, gdyby pisało się tylko o randkach, związkach i numerkach. Dlatego w naszych opowieściach znajduje się też kapka fantasy, odrobina przygodówki, namiastka horroru czy doza post-apo.
Zdecydowanie +18 :)

 

Piszemy od 2008 roku i robimy to nieustannie. Same się dziwimy, że jest coś, co na tak wiele lat wciąż stanowi dla nas najlepszą rozrywkę w wolnym czasie. A choć poza rozrywką i relaksem spędzonym przy pisaniu jest też mnóstwo pracy, wysiłku i zmęczenia, to wciąż to robimy i wciąż odczuwamy z tego coraz większą satysfakcję!

 

A znaleźć nas możecie tutaj - ShiKat Tales.

 

Dotychczasowe powieści w formie elektronicznej, publikowane na stronie, przedstawiają się tak:

 

MIAMI WORLD (OBYCZAJOWE)

1. Fire Dragon Tattoo Studio – I część zakończona, II część wychodzi

2. Coś Się Zaczyna – zakończone

3. Pokręcony Umysł - wychodzi

 

WORLD OF WEREWOLFS (FANTASTYKA)

1. Outsider – zakończone

2. Fellow – zakończone

 

MILWAUKEE WORLD (OBYCZAJOWE)

1. Never Be The Same – zakończone

2. In Out In– zakończone

3. Newton’s Balls – wychodzi

 

POST-APO WORLD (OBYCZAJOWE, S-F)

1. Savage Virus – zakończone

2. Love Interest  – zakończone

 

WORLD OF VAMPIRES (FANTASTYKA)

1. Nightly Masquerade – zakończone

2. Jesień  – zakończone

 

WILD WEST & STEAMPUNK WORLD (WESTERN, FANTASTYKA)

1. Across The Cursed Lands  – I i II część zakończona, III część wychodzi

 

SCHOOL STORIES (OBYCZAJOWE)

1. Project Dozen – wychodzi

 

SOUTH DAKOTA WORLD (OBYCZAJOWE)

1. No Exit  – I część zakończona, II część w planach

Kilka powieści udało się wydać w formie drukowanej i wciąż planowane są nowe!

 

Książki można kupić w sklepie Bucketbook.pl, czyli TUTAJ.

 

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ:

 

Naszą największą nadzieją na przyszłość jest bycie pełnoetatowymi autorkami. Są to może na razie jedynie marzenia i nadzieje, ale wierzymy, że jest na to szansa. Wraz ze wsparciem Was, czytelników, może się udać. Dlatego już teraz, choć pisanie jest dla nas wciąż zapełnieniem wolnego czasu po godzinach pracy zarobkowej, staramy się jak najmocniej przeć do przodu i pracujemy nad tekstami, które nadają się do wydania. Równocześnie chciałybyśmy na tyle móc żyć z pisania, aby zarówno wydawać książki w formie drukowanej czy e-bookowej, jak i prowadzić naszego bloga, by być w stałym kontakcie z odbiorcami. Bo to, co liczy się dla nas najbardziej, to świadomość i znajomość reakcji czytelników oraz wymienianie się z nimi spostrzeżeniami, domysłami i przede wszystkim... emocjami, jakie wiążą się z przeżywaniem historii razem z bohaterami powieści.

I zapewniamy... pomysłów na nowe teksty nam nie brakuje. Na pewno w tym roku kilka nowości jeszcze się pojawi :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Dzięki temu, że tu jesteś i ofiarujesz nam swojego piątaka, bardziej wierzymy w siebie. Dzięki za wsparcie. Będziemy o Tobie myśleć, stukając w klawisze. Oficjalnie wspierasz rosnącą twórczość LGBTQ!
Dzięki! :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Teraz jesteś VIP-em! Szybko poszło. Dostałeś się do elitarnej, tęczowej, specjalnej grupy osób, które teraz mają dostęp do tajnej grupy na facebooku ShiKat Tales VIP. A tam wcześniejsze zapowiedzi, tytuły rozdziałów, przemyślenia i to, czego inni wcześniej nie wiedzą.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 3
Wow, 15 to już coś! Nie tylko masz dostęp do VIP-owskiej grupy na fejsie, ale też dostajesz co miesiąc scenkę ok. A4 z randomowymi postaciami z naszych opowiadań! A tak w ogóle to dzięki Tobie teraz stać nas na kawę, dzięki której nasze oczy wciąż mogą patrzeć na ekran, a my pisać!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękujemy, że zdecydowałeś się na ten próg! Nasi chłopcy potrzebują Twojego silnego wsparcia, a Ty ratujesz ich przed utonięciem w zapomnieniu w szufladzie. A skoro mowa o chłopakach, to skoro dostaniesz wszystko to, co poprzednie progi, możesz również zasugerować motyw albo pozycję, albo bohatera, albo czas, albo otoczenie lub cokolwiek innego, co Ci przyjdzie do głowy, a co chciałbyś poczytać w takiej krótkiej scence A4 z poprzedniego progu :)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 20
Jesteś wielki! Teraz naprawdę czujemy się docenione. A Ty stajesz się oficjalnym podtrzymywaczem naszej przedkomputerowej wegetacji :)
Tak jak Ci z progów 5, 15 i 20, dostajesz dostęp do VIP-owskiej grupy, dostajesz scenkę A4, możesz wyrazić swoją sugestię, co będzie w scence, a do tego... dwa razy do roku, na swoje urodziny i święta dostaniesz kartkę z życzeniami od naszych chłopaków! Chyba że jesteś osobą, która boi się otworzyć listonoszowi drzwi, to dostaniesz życzenia online!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 7
Limit: 10
Teraz to już naprawdę hojnie! Alex pochwala dostojnym skinieniem głowy, Albert uważa, że jesteś dobrym człowiekiem, a Lenny cieszy się, że ma na piwo. A Ty masz wszystko to, co oferują poprzednie progi, a do tego jednorazowo możesz wybrać KSIĄŻKĘ lub E-BOOK, jaki wyślemy do Ciebie za free! Do tego ze specjalną dedykacją od autorek, tylko dla Ciebie!
Wchodzą w grę także powieści jeszcze w zapowiedziach :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 2
Dostajesz oficjalny tytuł mecenasa ShiKat Tales! Opłacasz nasz internet, więc właściwie dzięki Tobie możemy wrzucać nasze teksty na stronę. A Ty dostajesz WSZYSTKO to, co dostają Ci z poprzednich progów, a do tego raz na miesiąc piszemy commission tylko dla Ciebie! Tekst o objętości ok. 20 stron, z wybranymi przez Ciebie postaciami z naszych opowiadań, który wędruje tylko na Twojego maila i nigdzie indziej :) Jesteś Unikatowym Jednorożcem!
Limit osiągnięty
Czy powiadomić Cię, gdy próg będzie dostępny?

Najnowsi Patroni