Avatar użytkownika

Sportowa Książka Roku

0
patronów
0 
miesięcznie
45 
łącznie
0
patronów
0 zł 45 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
6 zł to niewiele dla jednego z Was, ale jest jednocześnie symbolicznym podziękowaniem za wkład, trud i pracę naszych autorów. Jeśli chcecie w symboliczny sposób podziękować nam za to, co robimy, to jest to najlepszy sposób.
20 zł miesięcznie
Za dwie dyszki miesięcznie można kupić dwa dobrej jakości magazyny sportowe. My jesteśmy dla Was w internecie praktycznie za darmo. Wsparcie nas taką kwotą sprawi, że cyklicznie, w pierwszym dniu rozpoczynającego się miesiąca, otrzymacie od nas imienne podziękowania na naszym profilu na Facebooku.
35 zł miesięcznie
35 zł miesięcznie to już bardzo dużo, co wiele dla nas znaczy. W zamian za takie wsparcie wspomnimy Cię co miesiąc w naszym poście na Facebooku, ale pojawisz się także na specjalnej stronie, na której wymienimy Patronów naszego serwisu. Będziesz częścią nas!
45 zł miesięcznie
Jesteś częścią kolegium redakcyjnego. Za takie wsparcie możesz zaproponować recenzję wybranej książki, której do tej pory nie omawialiśmy. Jeśli jej napisanie będzie możliwe (dostęp do książki, możliwość jej pozyskania do przeczytania), stworzymy taki materiał, w którym oznaczymy Cię jako współautora publikacji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sportowa Książka Roku w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

SportowaKsiążkaRoku pl to obecnie jedyny polski serwis internetowy poświęcony literaturze sportowej, istniejący od 2013 roku. Sportowa Książka Roku to także pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych w Europie Plebiscyt wybierający najlepsze książki sportowe w kraju.

Osiągajmy razem wielkie cele! Pewnie zastanawiasz się z kim masz do czynienia?

Zaczęło się to w 2013 roku, gdy lont na bombie zawierającej w sobie rynek książki sportowej dopiero się podpalał. W ciągu kilku lat istnienia strony www.SportowaKsiazkaRoku.pl nasza baza danych książek osiągnęła poziom 747 publikacji, do których napisaliśmy 343 recenzje i 484 zapowiedzi.

Prócz strony internetowej, zajmującej się polskim rynkiem literatury sportowej w sposób kompleksowy, Sportowa Książka Roku to pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych w Europie Plebiscyt, w którym nagradzamy najlepsze książki o tematyce sportowej w kraju Jesteśmy liderem tego rynku, skupiając uwagę wszystkich czytelników zainteresowanych książkami sportowymi i dostarczając im codziennie informacje związane z rynkiem literatury sportowej w Polsce i na świecie.

 

Co nas wyróżnia? Rzetelne, autorskie i ciekawe teksty tworzone przez profesjonalistów z doświadczeniem w branży, które dostarczamy nieprzerwanie od ośmiu lat. Niestety, ze względu na specyfikę rynku stajemy pod ścianą. 

Nasza mocna, ugruntowana pozycja wymaga od nas, byśmy dostarczali wam coraz więcej unikatowych, lepszych treści, jednak nie posiadając sponsora oraz mając na uwadze fakt braku wsparcia ze strony wydawców, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć pewnego pułapu. Stąd nasza prośba o wsparcie.

Cele Autora

Koordynacja prac redakcji
  • 1 600 zł
  • 1 555 zł brakuje
2%
Każdy z redaktorów - stałych, jak i tych zewnętrznych, którzy nas wspomagają - pracuje wyłącznie z pasji. Nie zarabiamy na naszej pracy, w związku z czym prowadzenie Sportowej Książki Roku jest dodatkiem do naszych codziennych obowiązków.

Niestety - pozyskiwanie książek, materiałów, wyjazdy na wywiady kosztują. Nie wszystkie książki otrzymujemy od wydawców, w związku z czym musimy kupować je z własnych środków, byście mogli przeczytać ich recenzje.

By piąć się wyżej i być coraz lepszymi, chcemy w symbolicznej formie wynagradzać naszym redaktorom ich zaangażowanie.
Organizacja Plebiscytu
  • 2 200 zł
  • 2 155 zł brakuje
2%
Organizacja corocznego Plebiscytu to duże wydarzenie organizacyjne i marketingowe. Duże media wymagają opłat związanych z patronatami medialnymi. Na nasze zamówienie nasi partnerzy wykonują także statuetki i medale dla zwycięzców. To kosztuje, a Plebiscyt organizujemy w całości z własnych środków.
Infrastruktura
  • 3 000 zł
  • 2 955 zł brakuje
1%
Strona internetowa i skrypt do głosowania to ogromny wkład pracy wielu osób. Wymagają one jednak regularnego odświeżania i prac. Chcemy maksymalnie uprościć skrypt głosowania, byście z większą łatwością pomagali wybierać nam najlepsze książki sportowe minionego roku. Chcemy wdrażać na stronie nowe funkcjonalności. Staramy się nie zasypywać Was na stronie reklamami, jednak potrzebujemy wówczas Waszego wsparcia!
Wsparcie reklamowe
  • 4 000 zł
  • 3 955 zł brakuje
1%
Bez promocji nie da się zaistnieć. Walczymy o to, by wieść o najlepszych książkach sportowych w Polsce roznosiła się szerokim echem, ale bez wsparcia finansowego nasze możliwości są ograniczone. Chcemy dotrzeć do pasjonatów i rozbudzać tę iskierkę w tych, którzy jeszcze o nas nie wiedzą.
Wyposażenie
  • 6 000 zł
  • 5 955 zł brakuje
0%
Chcemy iść do przodu i tworzyć coraz bardziej profesjonalne materiały. Przyszłość tkwi w formach wideo, więc planujemy realizację co najmniej jednego wywiadu miesięcznie z osobami związanymi z rynkiem literatury sportowej, jednak wymaga to inwestycji w sprzęt i oprogramowanie. Chcemy nabyć kamery i mikrofony, by móc tworzyć dla was najlepsze materiały z tym związane.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sportowa Książka Roku już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Radoslaw Chmiel
Radoslaw Chmiel
45 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.