Sportowa Książka Roku

W Patronite od 02.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
45 łącznie

Koordynacja prac redakcji

1 600 zł

2%

osiągnięto

1 555 zł

brakuje

Każdy z redaktorów - stałych, jak i tych zewnętrznych, którzy nas wspomagają - pracuje wyłącznie z pasji. Nie zarabiamy na naszej pracy, w związku z czym prowadzenie Sportowej Książki Roku jest dodatkiem do naszych codziennych obowiązków.

Niestety - pozyskiwanie książek, materiałów, wyjazdy na wywiady kosztują. Nie wszystkie książki otrzymujemy od wydawców, w związku z czym musimy kupować je z własnych środków, byście mogli przeczytać ich recenzje.

By piąć się wyżej i być coraz lepszymi, chcemy w symbolicznej formie wynagradzać naszym redaktorom ich zaangażowanie.

Organizacja Plebiscytu

2 200 zł

2%

osiągnięto

2 155 zł

brakuje

Organizacja corocznego Plebiscytu to duże wydarzenie organizacyjne i marketingowe. Duże media wymagają opłat związanych z patronatami medialnymi. Na nasze zamówienie nasi partnerzy wykonują także statuetki i medale dla zwycięzców. To kosztuje, a Plebiscyt organizujemy w całości z własnych środków.

Infrastruktura

3 000 zł

1%

osiągnięto

2 955 zł

brakuje

Strona internetowa i skrypt do głosowania to ogromny wkład pracy wielu osób. Wymagają one jednak regularnego odświeżania i prac. Chcemy maksymalnie uprościć skrypt głosowania, byście z większą łatwością pomagali wybierać nam najlepsze książki sportowe minionego roku. Chcemy wdrażać na stronie nowe funkcjonalności. Staramy się nie zasypywać Was na stronie reklamami, jednak potrzebujemy wówczas Waszego wsparcia!

Wsparcie reklamowe

4 000 zł

1%

osiągnięto

3 955 zł

brakuje

Bez promocji nie da się zaistnieć. Walczymy o to, by wieść o najlepszych książkach sportowych w Polsce roznosiła się szerokim echem, ale bez wsparcia finansowego nasze możliwości są ograniczone. Chcemy dotrzeć do pasjonatów i rozbudzać tę iskierkę w tych, którzy jeszcze o nas nie wiedzą.

Wyposażenie

6 000 zł

0%

osiągnięto

5 955 zł

brakuje

Chcemy iść do przodu i tworzyć coraz bardziej profesjonalne materiały. Przyszłość tkwi w formach wideo, więc planujemy realizację co najmniej jednego wywiadu miesięcznie z osobami związanymi z rynkiem literatury sportowej, jednak wymaga to inwestycji w sprzęt i oprogramowanie. Chcemy nabyć kamery i mikrofony, by móc tworzyć dla was najlepsze materiały z tym związane.