Sportowa Książka Roku

W Patronite od 02.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
45 łącznie
SportowaKsiążkaRoku pl to obecnie jedyny polski serwis internetowy poświęcony literaturze sportowej, istniejący od 2013 roku. Sportowa Książka Roku to także pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych w Europie Plebiscyt wybierający najlepsze książki sportowe w kraju.

O Autorze

Osiągajmy razem wielkie cele! Pewnie zastanawiasz się z kim masz do czynienia?

Zaczęło się to w 2013 roku, gdy lont na bombie zawierającej w sobie rynek książki sportowej dopiero się podpalał. W ciągu kilku lat istnienia strony www.SportowaKsiazkaRoku.pl nasza baza danych książek osiągnęła poziom 747 publikacji, do których napisaliśmy 343 recenzje i 484 zapowiedzi.

Prócz strony internetowej, zajmującej się polskim rynkiem literatury sportowej w sposób kompleksowy, Sportowa Książka Roku to pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych w Europie Plebiscyt, w którym nagradzamy najlepsze książki o tematyce sportowej w kraju Jesteśmy liderem tego rynku, skupiając uwagę wszystkich czytelników zainteresowanych książkami sportowymi i dostarczając im codziennie informacje związane z rynkiem literatury sportowej w Polsce i na świecie.

 

Co nas wyróżnia? Rzetelne, autorskie i ciekawe teksty tworzone przez profesjonalistów z doświadczeniem w branży, które dostarczamy nieprzerwanie od ośmiu lat. Niestety, ze względu na specyfikę rynku stajemy pod ścianą. 

Nasza mocna, ugruntowana pozycja wymaga od nas, byśmy dostarczali wam coraz więcej unikatowych, lepszych treści, jednak nie posiadając sponsora oraz mając na uwadze fakt braku wsparcia ze strony wydawców, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć pewnego pułapu. Stąd nasza prośba o wsparcie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika