W Patronite od 05.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 224

liczba Patronów: 113

116 patronów
1 270 zł miesięcznie
5 485 zł łącznie
Pisanie książek i opowiadań to moja pasja. Jestem miłośnikiem kultury Internetu i wierzę, że dzięki sieci możemy tworzyć niespotykane dotychczas społeczeństwa. Wszystkie moje opublikowane prace można znaleźć na stronie https://storyyelling.pl

O Autorze

Nazywam się Maciej Głowacki i studiuję Psychologię. Moją największą pasją jest pisanie książek i opowiadań, którymi chciałbym się dzielić z innymi. W swoich pracach staram się łączyć przystępną formę oraz refleksje na temat najważniejszych elementów ludzkiego życia, tego, jak tworzymy społeczeństwa, skąd bierze się kultura i jak budowana jest cywilizacja.

Wiedząc, że proces wydawniczy w Polsce nakłada pewne ograniczenia, dotyczące kontaktu autora z odbiorcami, jak i samej treści prac, zdecydowałem się stworzyć swoją stronę internetową:

https://storyyelling.pl

Udostępniłem swoje gotowe prace do pobrania w formie e-booków, by móc podzielić się z innymi swoją twórczością. Był to bardzo ryzykowny ruch, ponieważ wydawnictwa nie zgadzają się na sprzedaż książek, które już zostały opublikowane i są dostępne. Mimo tego uznałem, że wolę wpierw pokazać ludziom co mam do zaoferowania i pozwolić im na przeczytanie wszystkiego od początku do końca, niż próbować ich przekonać do ryzykowania swoim zaufaniem.

Zyskałem w ten sposób grono czytelników, którzy mogą w czasie rzeczywistym śledzić postępy wszystkich prac oraz realnie wpływać na ostateczny kształt książek i opowiadań. Jest to szczególnie istotne w przypadku literatury, gdzie zazwyczaj kontakt między autorem a odbiorcą odbywa się już po fakcie dokonanym i nie ma przełożenia na decyzje pisarza.

Prowadzenie własnego Patronite pozwoli mi na dalsze finansowanie swoich działań oraz bliższy i bardziej przejrzysty kontakt z czytelnikami, którzy będą mogli w większym stopniu wpływać na to, jaką treść zobaczą na stronie i czego oczekują w przyszłości.

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i liczę na to, że razem stworzymy inicjatywę, która zainspiruje ludzi do czytania, pisania oraz refleksji o rzeczach, o których miło pomarzyć albo strach pomyśleć.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem