W Patronite od 05.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 703

Liczba Patronów: 413

Zostań Patronem
Kup na prezent
42 patronów
630 miesięcznie
23 325 łącznie

Zawód: Pisarz

2 800 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

2 170 zł

brakuje

Czy znajdę dzięki temu dodatkowe godziny w dobie? Nie.
Czy będę mógł zawsze trzasnąć drzwiami, rzucić robotę i oddać się pisaniu na pełen etat? Raczej też nie.
Czy niezależnie od tego, czy osiągniemy ten próg, czy nie, dalej będę klepał minimum książkę rocznie i kilka opowiadań? Zdecydowanie.

Na pewno pieniądze z tego progu zabezpieczą działalność StoryYelling na długi czas (choć to co jest teraz i tak nie zniknie), ale będziemy mogli sobie pozwolić na bardziej ryzykowne rozwiązania: Zatrudnienie dodatkowych osób do pracy przy projektach, podjęcie się większych wyzwań, wymagających finansowania itp.

Pisanie dalej pozostanie moją główną pasją, której poświęcam dużo czasu. Ten próg to bardziej taka wysoka poprzeczka, na którą fajnie się patrzy i może pewnego dnia uda się ją przeskoczyć. Do tego czasu dalej będziemy pisać i udostępniać na StoryYelling wszystko to, co może zaciekawić czytelników.

Utrzymanie strony

30 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota zapewnia funkcjonowanie serwera wraz z certyfikatem SSL i opłaceniem domeny ze średnim wyliczeniem miesięcznym. Pozwala to na hostowanie wszystkich książek i opowiadań, dostępnych w formatach PDF, MOBI i EPUB do waszej dyspozycji 24/7!

Oprogramowanie

50 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota wraz z poprzednim progiem tworzą zestaw, dzięki któremu jestem w stanie pracować nad tekstami i wrzucać je w wygodnych dla was formatach na swoją stronę internetową. Paradoksalnie, gdybym stworzył wyższy próg, to mógłbym przenieść się z Worda na rylec i tabliczkę glinianą, ale wtedy dłużej byśmy czekali na książki.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Etman
Etman
Próg: 5 zł
Dorota Dzikowska
Dorota Dzikowska
Próg: 40 zł
Stomolko Connor
Stomolko Connor
Próg: 10 zł
Kacper Oleszak
Kacper Oleszak
Próg: 5 zł
Weronika Ślązak
Weronika Ślązak
Próg: 5 zł
Lona Wu
Lona Wu
Próg: 20 zł