Avatar użytkownika

Stowarzyszenie SUITA

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

11 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy, że jesteś z nami. Z ogromną przyjemnością, za Twoje wsparcie odwdzięczymy się umieszczeniem Twojego imienia w poście na stronie fb
21 zł miesięcznie
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twoje wsparcie.
Z wielką przyjemnością co wyślemy Ci podziękowanie od naszych dzieciaków w tym: przygotowane specjalnie dla Patronów podczas naszego wyjazdu.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
30 dostępnych miejsc
Z ogromną wdzięcznością za okazane wsparcie przekażemy w Twoje ręce magiczny kubek do kawy lub herbatki., a na zakończenie roku specjalną edycję Suitowego kalendarza.
Dziękujemy, że jesteś z nami. To dla nas bardzo ważne.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie. Świadomość, że nie jesteśmy sami jest dodatkowym motywatorem dla naszych działań.
W podzięce przygotowaliśmy drobiazgi takie jak np artykuły piśmiennicze, które z ogromna przyjemnością przekażemy w Twoje ręce.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie SUITA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Farma Inspiracji to wydarzenie, które co roku gromadzi grupę ludzi wymieniających się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami potrzebnymi na wprowadzenie w szczęśliwą dorosłość grupy dzieciaków żyjących z ubytkiem słuchu. Jedne się z uszkodzeniem słuchu urodziły. Inne słuch lub jego część straciły.

Farma Inspiracji po raz kolejny startuje latem 2022.

Każdego roku spotykamy się gdzieś indziej. Tym razem w Zawoi. To piękne miejsce, w którym mamy nadzieję spędzić intensywne 2 tygodnie, które przeznaczamy na twórczą pracę. Jej owocem co roku są dzieciaki gotowe na podejmowanie kolejnych wyzwań edukacyjnych. 

To niezwykłe dzieciaki. Większość z nich przyszła na świat z uszkodzonym słuchem, o czym ich rodziny dowiedziały się po przeprowadzeniu badań przesiewowych słuchu, jeszcze w szpitalu zaraz po urodzeniu.  Część słuch straciła już później. Przyczyny są różne, ale skutek zawsze ten sam. Trzeba dalej żyć i radzić sobie w świecie wypełnionym przez dźwięki. 

90% dzieci z uszkodzonym słuchem wychowuje się w rodzinach słyszących i mówiących. Dlatego myślą większości rodziców jest spowodować, aby mogli się komunikować ze swoim maluchem . I na Farmie Inspiracji, między innymi, tego uczymy dzieci i ich rodziny.

Trenujemy szeroko pojętą umiejętność słuchania i komunikowania się. Uczymy dzieciaki zachowań społecznych. Uczymy jak mówić o swoich potrzebach związanych z ograniczeniami wynikającymi z uszkodzenia słuchu.  Uczymy akceptacji dla sytuacji, na które nie mamy wpływu, a jednocześnie wzmacniamy w tak mocno jak to tylko możliwe, poczucie, że świat do naszych podopiecznych należy. 

Farma Inspiracji to praca, rehabilitacja, wysiłek, godziny zajęć, ale też grupa wsparcia, pomoc psychologa, terapeutów, którzy podpowiadają jak dalej, już po powrocie do domu, prowadzić terapię dzieciaków żeby była ona jak najbardziej efektywna, a jednocześnie sprawiała frajdę.

Chcemy na naszej Farmie w tym roku poprowadzić staż dla nowych terapeutów, którzy szansę na pracę z całą rodziną w trybie ciągłym, przez 2 tygodnie miewają jedynie, jeśli uda im się dostać na taki wyjazd jak nasz. I jeśli właśnie w takich warunkach mogą swoją wiedzę teoretyczną przenieść na grunt praktyczny. Oni również dostają zastrzyk wiedzy, pomysłów i energii na kolejne 10 miesięcy roku szkolnego.

Na nasz wyjazd jedzie 26 rodzin z dziećmi z uszkodzonym słuchem. Chcielibyśmy jeszcze więcej, bo potrzeby są ogromne. Niestety również koszty są ogromne, dlatego liczymy na wsparcie super ludzi, którzy pomogą nam realizować marzenia wyjątkowych dzieci.

 

Cele Autora

Farma Inspiracji 2022
  • 40 000 zł miesięcznie
  • 40 000 zł brakuje
0%
Realizacja tegorocznej edycji Farmy Inspiracji stanęła pod znakiem zapytania w zw. z sytuacją gospodarczą i dodatkowymi kosztami, których nie byliśmy w stanie przewidzieć. Gros uczestników, którzy zgłosili swój akces nie ma w obecnej sytuacji wystarczających środków na wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu, a zależało nam zawsze na tym, aby było to wydarzenie dla każdego a nie jedynie dla osób najlepiej sytuowanych. Zależy nam również na dokupieniu materiałów i pomocy rehabilitacyjnych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie SUITA już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.