=|PoLSkIE|SwirY|=

W Patronite od 03.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1781

Liczba Patronów: 1034

Zostań Patronem
9 patronów
64 miesięcznie
1 195 łącznie
Polskie Swiry jest serwerem łączącym społeczność graczy Wolfenstein Enemy Territory. Został stworzony z umiłowaniem do tej gry przez owych graczy, planujemy kontynuować rozrywkę, oczywiście będzie łatwiej z pomocą patronów, zachęcamy do działania, widzimy się na serwie pjona

O Autorze

Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein: Enemy Territory to samodzielna, darmowa gra akcji/FPS, osadzona w realiach II Wojny Światowej, dedykowana wyłącznie rozgrywce wieloosobowej w sieci Internet i w sieci lokalnej. Stworzył ją zespół Splash Damage w kooperacji z firmami id Software i Activision, z myślą o rozgrywkach drużynowych. Gracze mogą rozgrywać samodzielne mecze lub też całe kampanie składające się z trzech rozbudowanych, następujących po sobie meczy.

Dostępne są dwie kampanie umiejscowione w Afryce Północnej i Europie – mecze wchodzące w skład kampanii afrykańskiej rozgrywają się kolejno: w Libii, Egipcie i Tunezji, zaś mecze wchodzące w skład kampanii europejskiej toczą się w Niemczech, Szwecji oraz w okolicach Morza Czarnego. Podczas rozgrywki w pojedynczych spotkaniach uczestnicy muszą polegać tylko na własnych umiejętnościach, jednakże podczas zmagań w obrębie kampanii, poszczególni gracze zyskują doświadczenie (cztery poziomy doświadczenia) oraz awansują w strukturze wojskowej (od szeregowca do pułkownika), i co za tym idzie rozwijają specjalne umiejętności bojowe.

Naturalnie wpływa to na przebieg walki oraz bardzo urozmaica rozgrywkę. Użytkownicy otrzymują możliwość wyboru jednej z pięciu klas postaci: inżyniera, specjalisty od tajnych operacji, lekarza, zwykłego żołnierza i dowódcy. Każda z nich posiada właściwe tylko sobie umiejętności i rodzaje broni, bardzo pomocne podczas różnorodnych misji – począwszy od niszczenia wrogiego składu paliw, a skończywszy na eskortowaniu czołgu lub atakowaniu niemieckiego garnizonu. Gra wykorzystuje engine graficzny użyty w Return to Castle Wolfenstein, jednakże został on wzbogacony o szereg innowacji wizualnych, włączając w to efekty atmosferyczne redukujące widoczność, itp. Rozszerzono też arsenał dostępnej broni, m.in. o wyrzutnie rakiet i miny które można podkładać w dowolnym miejscu mapy. Dostępna jest rozgrywka w kilku różnych trybach, w tym: Single-Map Objective, Stop-Watch oraz Last Man Standing.
 


Serwer

 

=|PoLSkIE|SwirY|=Xpsave  który powstał w 2013r, stworzony przez 2 graczy Cies.. oraz C!esMan, jest to zlepek rożnych serwerów oraz własnych konfiguracji . Od tamtego czasu serwer przechodził przez wiele modyfikacji. Trzeba tutaj wspomnieć o graczach bez których by to nie ruszyło takich jak:

Phoenix, Devastator Pimp DobryMudzyn KILLMER Bono Fu$ion FLOODER Traper Panuu P@t@j Jolka Bartosz NightInvaders SSJMaro PFK44 Martusia Se8a SHOTITEN Shadoow Rycerz Rs6 przytulheda Fresh Sufrimenda IcE Intensiv Bartosz_AG JCF Marryjane  amfetamina SurgePolonia Gibbon Narkotyk Maciej OMEN Legal!ze Tinsa Akro Hotka Perfectmen Slasher Wiecej_niż_Pro Slasher Patryk_Ostroda. Juby Ponuras Lizzi Playah

Oraz wielu innych przypadkowych graczy, którzy również przyczynili się do rozwoju serwera.

Dla tych którzy chcą i mogą zrobić mały wkład, proszę o wsparcie w utrzymaniu serwera oraz strony, dokonując niewielkiemu wsparciu miesięcznemu 2zł. 4zł. 5zł. 7zł lub 10zł 

Nie zapominajcie ze to wy jesteście w dużej mierze użytkownikami serwera oraz strony. To własnie dla was to wszystko prowadzimy, żeby nie zabrakło miejsca gdzie można fajnie spędzić wolny czas, 2zł czy 5zł nikogo nie zbawi, a serwer i fajna już kultowa rozgrywka przetrwa  

Wszystkie darowizny uzyskane zostaną wykorzystane na opłaty. Hostingu strony, domeny oraz serwera   

Zachęcamy każdego gracza, aby przyczynił się do utrzymania serwera oraz strony, ponieważ bez dotacji prawdopodobnie to wszystko upadnie. Wszystkie darowizny oraz wsparcie patronów bedzię uwzględnione na stronie polskieswiry.pl oraz na serwerze

Serwer od zawsze cieszy się dużą popularnością wśród graczy, zawsze był wysoko w rankingach

  

Przez serwer przewineło się setki jak nie tysiącę graczy, których to garastka wiernych oraz oddanych przetrwała do dziś, tak własnie sobie dalej ciągniemy tą fantastyczną gierkę. W chwili obecnej oczywiście nie ma tylu graczy ale jest z kim zagrać :)

Bez względu na to jak duże lub jak małe darowizny bedziecie robić to wszystko się liczy.

Dziękujemy za wsparcie

Do zobaczenia na serwerze :) 

IP: 51.83.191.245:27960
Strona: http://polskieswiry.pl/
Discord: https://discord.gg/cqsx7CT


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika