Strefa Patrona:

2

patronów

75 zł

miesięcznie

75 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
334
miesięczne wsparcie
468
liczba patronów

  Muzyk, raper, tekściarz. Szary człowiek z głową pełną pomysłów na siebie i na świat.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
25 %
100%
osiągnięto 25%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 225 zł
Legalny BIT
Taki pułap daje mi możliwość zakupienia jednego satysfakcjonującego podkładu muzycznego na miesiąc, zawierającego prawa autorskie, z możliwością aranżu (czyt. zmian w brzmieniach bitu względem nagranego wokalu)
To otwiera możliwość współpracy z innymi artystami, czy odtwarzania muzyki na większą skalę np. w radiach.

300 zł = Jeden projekt w miesiącu, na zakupionym tzw. "legalnym" podkładzie muzycznym.
0%
15 %
100%
osiągnięto 15%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 425 zł
Zasięgi
Dodatkowe 200 zł, pozwolą na płatną reklamę w mediach społecznościowych tj. Facebook czy Instagram. Zmiany, które zaszły w przeciągu ostatnich lat na tych platformach, sprawiają, że posty mają ograniczoną widoczność, więc walcząc o większą oglądalność/popularność, trzeba płacić pieniążki.

500 zł = Produkcja na "legalnym" podkładzie + zasięgi w mediach społecznościowych.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1125 zł
Teledysk
Jak wiadomo, nie samą reklamą żyje człowiek, tym bardziej media społecznościowe. Do finalizacji projektów jest potrzebny ładny obrazek, ciekawy scenariusz i realizacja video. Na etapie na którym jestem, z możliwościami, które posiadam i kontaktami, jestem w stanie robić tzw. Oneshoty (jedno ujęcie, kamera z "ręki", chodzenie po mieście/dachu/lesie/ulicy etc. (i będę je robił nadal) Żeby jednak przejść na wyższy pułap, potrzeba jest inwestycja w dobrego filmowca.

1200zł = Produkcja na legalnym podkładzie, z reklamą w mediach społecznościowych, zamknięta w ładnej oprawie wizualnej.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 3500 zł miesięcznie
brakuje 3425 zł
Etat
Marzy mi się od dzieciaka, żeby móc zająć się muzyką na poważnie, mieć czas na "liźnięcie" innych jej elementów, jak choćby śpiew, gra na gitarze i ogólnie pojęty rozwój. Droga daleka, ale nikt nie zabroni marzyć. Mam nadzieje, że osiągając każdy kolejny etap, będą otwierać się dla mnie nowe drzwi, a co za tym idzie - nowe możliwości.

Ten pułap to takie swoiste zwieńczenie marzeń 'szczyla' - żeby przez 8 godzin dziennie móc poświęcić się muzyce, zamiast pracy na etat.
Zobaczymy co przyniesie czas. :)
Trzymajcie kciuki i w drogę! ;D

O Autorze

Siema!
Jeśli mnie jeszcze nie znasz, to dla Ciebie mam te kilka kolejnych zdań.
Nazywam się Bartek, "ajkejej" Szarak.
Zajmuję się rapem i formami muzyki okalającymi 'plucie' wersem do mikrofonu (ładnie, nie? ;D)
Każda kolejna zwrotka wnosi coś nowego i mocniejszego do mojego życia, dzięki temu i przez to, chyba już sobie nie radzę z życiem bez pisania tekstów. 
Pracuję na etat, co pozwala mi realizować tę pasję, ale 'legalne' podkłady muzyczne, kręcenie teledysków, czy nawet przejazd z punktu A do punktu B, żeby pohasać na scenie, kosztuje, czasem nawet sporo.
Stąd pomysł na logowanie na tej stronie, dzięki drobnym przelewom od paru osób, będę mógł odetchnąć i nie liczyć grosza, myśląc czy wydać na klip czy jedzenie. Bynajmniej! Bo i tak wybrałbym klip ^^

Mam nadzieję, że zawartość, aktualizowana na bieżąco, będzie się Wam podobać, jeśli i w Waszych serduchach jest miejsce na kreatywność i rap!
Pozdrawiam, 5!

PIS JOŁ 😀

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Toć wspieram, nie?!
(Masz dostęp do podstawowego kontent-u na stronie i moją mega wdzięczność za wsparcie ^^)
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 1
Działaj Mordeczko!
(Dzięki Tobie jestem bliżej ustawionych celów, poza moją wdzięcznością, daje Ci wgląd do materiałów jeszcze przed wydaniem tj. teksty, szkice grafik, zdjęcia z planu i szybszy dostęp do kontent-u który "nabiera jeszcze mocy urzędowej" i czeka na publikację).
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 2
Lecisz wysoko nad miastem!
(O kurde, to mega wsparcie dla mnie i mojej zajawki, dzięki tej kwocie mam "darmowy" mix jednego kawałka w miesiącu i chociaż to tylko jeden z kilku kosztów, które ponoszę, to to co robisz daje mi mocną ulgę i swobodę w pracy nad pasją. WIELKIE DZIĘKI! Jak tylko wydam oficjalną płytę, dostaniesz ją bezpośrednio na kwadrat (dom) z moim autografem (ot co!)
Dodatkowo masz dostęp do całej zawartości mojej strony i specjalne podziękowania, zamieszczone pod każdym materiałem wypuszczonym przez moją osobę. Dzięki jeszcze raz!)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
MegaRapoZord!
(Jesteś BESTIĄ (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) Dodajesz skrzydeł jak redbull. Motywacja rośnie za każdym razem, jak wspomnę Twoją osobę w myśli i wiem, że nie mogę przestać pracować, bo jest ktoś, taki jak Ty, kto czerpie z mojej muzyki coś więcej niż rytm i kilka słów. To wielkie uczucie, wiedzieć, że jest ktoś, kto rozumie Twoją pasję, sytuację i stanowisko. DOŻYWOTNI PROPS Człowieczku.. Jesteś jak rodzina. Dostajesz ode mnie płyty, wlepy, miejsca vip na koncertach w miare możliwości, zbicie piątki przy nadarzającej się okazji.. i pewnie jeszcze bluzę i koszulkę i imienne podziękowania pod każdym materiałem, jeśli sobie tego będziesz życzyć :) ).

Jesteś MEGA!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni