Szczurszou

W Patronite od 03.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
174 łącznie
..Najlepsze na śniadanie są promienie słońca..

O Autorze

..Dawno temu w...podstawówce, za zadanie mieliśmy napisać wypracowanie z akapitami, znakami interpunkcji itd, by wszystko szablonowo ładnie się czytało.

Los chciał że napisałem po swojemu, jakbym pisał wierszem wizualnie, za co Pani mnie "wyróżniła" przez co utkwiło to z tyłu głowy..

nie wiedzieć czemu, czasem pamiętamy z dzieciństwa takie właśnie momenty, dziś wiem że to były początki - twórczości i całego rozwoju duchowego całym sobą, jak się teraz okazuje.

Bo tą muzyką chce coś obudzić w Tobie, pisząc to po części do jeszcze nieświadomej wersji siebie, którą się staje z dnia na dzień !

Pisać i nagrywać zacząłem jak miałem 16 lat, przez kolegę który torował nam drogę w tym temacie, razem zagraliśmy pare mini koncertów swego czasu, ale wszystko to po czasie zastygło..

Tworząc cokolwiek człowiek opiera się na autorytetach z danego środowiska, co może tłumić własną ekspresję..tym spostrzeżeniem trafiłem w punkt.

Odciąłem się od danych artystów, których słuchałem by wykreować coś swojego.

..I tak oto powróciłem, co z tego wyjdzie?

MAGIA :)

Pisząc dosłownie przenoszę się w inny wymiar, to taki taniec wyobraźni ze słowem, z ciekawymi porównaniami - LUBIĘ ten stan :) choć trzeba pamietać o przerwie, by się nie wypalić..

poniżej próbka.. perfum :)

 

..W oku źrenicy mieści się świat

Serce człowieka jak jądro ziemi

Wzrastasz i kwitniesz jak w płatkach kwiat

Łzy na policzku jak rosa w zieleni

Wszystko jednoscią po oba bieguny

Księżyca pełnia pomaga grać rytm

Dusza palcami pociąga za struny

A twoim zadaniem opanować ten chwyt !

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BOlIMSc189A

https://www.youtube.com/user/szczurszou


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem