Szepty Lasu

W Patronite od 19.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2469

Liczba Patronów: 3615

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
2 270 łącznie

Podstawowe działania realizacyjne.

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 950 zł

brakuje

Szanowni Patroni, przyszedł taki czas, że musimy prosić Was o wsparcie naszego projektu. Kwota w wysokości 5000zł pozwoli nam pokryć koszty transport i działań logistycznych związanych z miejscem tworzenia naszego wspólnego filmu, oraz uzupełni częściowo nasze wynagrodzenie.

Mierząc się z tak wielkim projektem, musimy wziąć pod uwagę tysiące godzin spędzonych w terenie, setki godzin nagranych materiałów, archiwizacji, montażu, koloryzacji, osobnego dogrywania dźwięków, post-podukcji dźwięku do DD 5.1, specjalnie komponowanej muzyki pod film, lektoratów ( np. Krystyna Czubówna), całej kampanii marketingowej w social mediach, radio, tv, itd. Tworzenia plakatów, ulotek związanych z dystrybucją kinową, a to nie są wszystkie elementy, o które musimy zadbać. :)

Tak duża realizacja i wyzwanie, jakie sobie postawiliśmy, wymaga całkowitego poświęcenia się temu projektowi. Rok 2020 był dla nas czasem zapoznawczym, mieliśmy okazję zmierzyć się z urokami i problemami związanymi z powstającym filmem. Naszą wcześniejszą produkcją - „Z nurtem życia” - postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę i chcąc ją przeskoczyć, musimy odłożyć inne zajęcia na bok i skupić się tylko na „Szeptach Lasu”.

Film ten, jak nasz wcześniejszy projekt „Z nurtem życia”, ma mieć swoją premierę w kinach w całej Polsce. Jeżeli chciałbyś zobaczyć coś innego niż amerykańskie blockbustery na rodzimym ekranie, to nie wahaj się i dołącz do grona Patronów!

Twój wkład ma dla nas ogromne znaczenie!

BĄDŹCIE Z NAMI!!! STWÓRZMY RAZEM „SZEPTY LASU”!!!

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta Jabłońska
Marta Jabłońska
Próg: 50 zł
Ryszard Kuryjański
Ryszard Kuryjański
Próg: 50 zł
Szepty Lasu
Szepty Lasu
Próg: 5 zł