W Patronite od 28.10.2016

Seriale, filmy, literatura, kulinaria, lajfstajl, klauni.

O Autorze

Blog/strona? W XXI wieku? Nie słyszałeś o Facebooku?

Słyszałem, jestem tam regularnie obecny.

Ale po długiej analizie, doszedłem do wniosku, że swoje teksty wolę trzymać u siebie, zaś fejsa nakarmię linkami.

W internecie robię od 1998 roku, na początku był usenet. 

Na stronie radkowiecki.is.evil.pl od 2002 (wcześniej radkowiecki.republika.pl - tak, miałem stronę na onecie).

Na blogu radkowiecki.blox.pl od 2007.

Na stronie teklak.pl od 2016.

I właśnie tę ostatnią chcę trochę podnieść i reaktywować. Nie, że od razu notka dziennie, bo jakbym pisał jedną notkę dziennie, to zadziwiłbym sam siebie, i pół internetu na dodatek. Ale plany mam duże, trochę uzależnione od liczby patronów. Najpierw jednak o rzeczach, które i tak będę przenosił z fejsa, albo reaktywował niezależnie od tego, czy patroni się znajdą, czy nie.

Na pewno chcę wrócić do Słowa tygodnia. Cykl sprawiał mi mnóstwo radości, poza tym każdy pretekst do wklejenia zdjęcia klauna jest dobry.

Na pewno chciałbym robić więcej analiz po godzinach, bo to fajna zabawa, i jednocześnie wprawka robocza.

Pisałem o serialach, zanim to było modne, pierwszą notkę na ich temat wyprodukowałem pod koniec roku 2007. Potem, gdy wszyscy zaczęli się mądrzyć na temat, zrezygnowałem, teraz wszyscy wkurzeni nadmiarem informacji, to sobie mogę do pisania o nich wrócić.

Czasami tęsknię za cyklem Wujek Dobra Rada. Ale nie obiecuję, bo jak go pisałem, byłem energicznym człowiekiem sukcesu z poczuciem humoru, a teraz jestem wypalonym cynikiem, który się skończył. I nie wiem, czy dam radę.

Co przy pomocy patronów?

Od lutego mam nową zabawkę, i są to audiobooki. Pomysł ich recenzowania wydaje mi się tak zabawny, że to zrobię.

Więcej filmów i książek, bo będę miał na kino i na ebuki.

Kuchnia confusion z fotografiami, na bogatości.

Powrót do amerykańskiego cyklu Radzio radzi, tu będę pewnie musiał sobie kupić jakiś telefon albo aparat fotograficzny potrafiący nakręcić film w sensownej jakości. Bo szkoda prądu na filmy, które szumią, trzeszczą i migają.

Mam pomysł na przynajmniej dwie książki. Patroni (od pewnego poziomu, jeszcze się nie zastanawiałem) jako betatesterzy? Ale traktujmy to jedynie jako cień zamysłu, którego realizacja jest uzależniona od bardzo wielu czynników. Więc to trochę po wodzie pisane.

Jak czas i fundusze pozwolą, tajny projekt związany z kręceniem krótkich filmów. A że projekt jest tajny, to nie mogę nic więcej powiedzieć. Mam zamiar się jednak dobrze bawić, jak nie będzie zabawnie, nie robię.

I tak to.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)