Progi wsparcia

Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wygaszony
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Próg daje Ci możliwość zaproponowania artykułu/wpisu, o tematyce tenisowej lub zakładów sportowych, który umieszczę na naszej oficjalnej stronie www.tenisbydawid.pl w najbliższym czasie (około miesiąca).

Ponadto będziesz mieć możliwość odebrania bonusu, który otrzymasz raz w miesiącu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tenis by Dawid w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam! Jestem pasjonatem pięknego sportu jakim jest tenis ziemny i od czterech lat prowadzę największą grupę tenisowo-bukmacherską - Tenis by Dawid na portalu facebook, gdzie zrzeszam liczbę 15 000 fanów tego sportu. Ponadto od 2018 roku organizuję amatorski turniej tenisa ziemnego!

Grupa facebook 

Największa grupa w Polsce o profilu stricte tenisowym oraz bukmacherskim, choć nie zawsze to idzie w parze i potrafimy oddzielić oba tematy. W grupie jest także miejsce na inne dyscypliny sportu oraz tematy off-topowe. Liczymy 15 tysięcy osób na samym facebook'u, a we wszystkich social mediach Tenis by Dawid śledzi prawie 30 000 osób. Zaczynałem 10 lat temu od skromnego fanpage, na którym udostępniałem swoje propozycje bukmacherskie, lecz projekt nie osiągnął powierzonych mu celów, więc przyszedł czas na założenie grupy, która także rozwijała się bardzo powoli, lecz nadszedł czas gdy wiedza i umiejętności zostały zauważone przez szersze grono odbiorców i projekt nabrał szalonego tempa. Grupa działa przez cały swój okres na jednakowych zasadach czyli dyskutujemy, wymieniamy poglądy, analizujemy i oczywiście typujemy. Wszystko jest uporządkowane i podzielone na odpowiednie posty, a mianowicie: dyskusja, kupony, inne sporty oraz off-top. Nad wszystkim czuwam niezmiennie od początku moja skromna osoba i zaufani moderatorzy. Od zawsze staram się rzetelnie i profesjonalnie podchodzić do tematu oraz podawać typy, które cieszą się solidną skutecznością.

 

 

Oficjalna strona www

Od stycznia 2018 roku postanowiłem sprofesjonalizować moją działalność i umieszczać swoje analizy, typy, zapowiedzi, artykuły oraz informacje o turniejach w miejscu dostępnym szerszej społeczności, co na pewno zwiększyło transparentność moich działań, a także przyczyniło się do zwiększenia wiedzy na temat tenisa moim odbiorcom. Stronę obecnie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie i jest coraz bardziej opiniotwórczym portalem z dużą dawką wiedzy stricte tenisowej oraz bukmacherskiej.

Discord

Idąc z duchem czasu w 2022 roku powstał serwer Discord, który szybko zebrał ponad 1000 osób. Serwer podzielony jest na kategorie, w których można znaleźć swoją ulubioną dyscyplinę, ale też osobne poświęcone stricte analizom, kuponom, promocjom i ogólną dyskusją. Każdy w prosty sposób znajdzie tu przydatne informacje z wielu dyscyplin i może włączyć powiadomienia. Niewątpliwie jest to przyszłość w social mediach.

YouTube

Tenis by Dawid od kilku lat to także programy wideo, za które odpowiedzialnych jest kilku pasjonatów tenisa z krwi i kości czyli Mateusz, Szymon, Damian, Norbert oraz Jacek. Na kanale co tydzień analizujemy na żywo zawodowe turnieje ATP oraz WTA, podsumowujemy tygodnie, komentujemy najważniejsze wydarzenia oraz relacjonujemy Tenis by Dawid Cup z komentarzem!

Instagram

Profil na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych, w którym wrzucamy głównie w relacje najważniejsze treści dotyczące tenisa i obstawiania. Znajdziecie tam promocje, analizy, typy oraz sporo informacji off-topowych. Warto tam od czasu do czasu zajrzeć.

 

Tenis by Dawid Cup

W sierpniu 2018 roku zorganizowałem pierwszy turniej zrzeszający naszą społeczność, który niespodziewanie okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Organizację i lwią część wszelkich kosztów wziąłem na siebie, przy skromnej pomocy finansowej dwóch zaufanych podmiotów. W styczniu powstał pomysł, a w kwietniu znalazłem obiekt, którym okazało się Towarzystwo Tenisowe "Świerczewo" w Poznaniu. Turniej odbył się na pięciu kortach ziemnych z pełnym zapleczem sanitarnym. Na turniej przyjechało niespełna 30 graczy z całej Polski, co zrobiło na mnie ogromne wrażenie i motywację do dalszego działania. Kolejne edycje były wręcz obowiązkiem, a turniej rozwinął się tak bardzo, że stał się jednym z największych eventów w kraju tego typu, a na zawody zaczęli przyjeżdżać najlepsi gracze. Rekordowa frekwencja przypadła na 2023 rok i X edycję w Warszawie, gdzie przyjechało 80 zawodniczek i zawodników! Z każdego turnieju przeprowadzana jest transmisja na żywo z komentarzem (kanał YouTube), a wspierają nas największe marki jak Strefa Tenisa, Labotiga, Tarczyński, Polar Polska czy też portale tenisowe jak Polski Tenis, Tenis Magazyn i Z kortu - informacje tenisowe.

Relacje z wszystkich edycji turnieju znajdziesz TUTAJ

Fanpage

Pod koniec 2018 czyli tuż przed oficjalną witryną powstał także fanpage, który miał na celu zwiększenie zasięgu dla artykułów pojawiających się na stronie, ale głównie informowanie społeczności o najświeższych informacjach ze świata tenisa, z którymi staramy się być na bieżąco, a obserwuje nas około 8000 osób, co niezmiernie cieszy, a każda reakcja i komentarz motywuje do kolejnych wartościowych wpisów!

Dziękuję bardzo za wsparcie i tworzenie tej wspaniałej społeczności! 

Cele Autora

Funkcjonowanie grupy, fanpage oraz www
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 800 zł brakuje
80%
Orientacyjna kwota, która pozwoli na swobodne działanie w zakresie fanpage, grupy oraz strony www, a dokładnie opłaty za moderacje wszystkich social mediów, opłaty informatyczne i serwer, opłaty podatkowe/księgowe oraz wynagrodzenie dla redakcji za wkład włożony w rozwój i treści na stronie oraz YouTube.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tenis by Dawid już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.