Tenis by Dawid

W Patronite od 21.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 845

liczba Patronów: 1228

3 patronów
Witam! Jestem pasjonatem pięknego sportu jakim jest tenis ziemny i od czterech lat prowadzę największą grupę tenisowo-bukmacherską - Tenis by Dawid na portalu facebook, gdzie zrzeszam liczbę ponad 9 500 fanów tego sportu. Ponadto od 2018 roku organizuję amatorski turniej tenisa ziemnego.

O Autorze

Grupa facebook 

Największa grupa w Polsce o profilu stricte tenisowym oraz bukmacherskim, choć nie zawsze to idzie w parze i potrafimy oddzielić oba tematy. W grupie jest także miejsce na inne dyscypliny sportu oraz tematy off-topowe. Liczymy ponad 10 tysięcy osób i nieubłaganie dążymy do pięciocyfrowej liczby :) Zaczynałem ponad 5 lat temu od skromnego fanpage, na którym udostępniałem swoje propozycje bukmacherskie, lecz projekt nie osiągnął powierzonych mu celów, więc przyszedł czas na założenie grupy, która także rozwijała się bardzo powoli, lecz nadszedł czas gdy wiedza i umiejętności zostały zauważone przez szersze grono odbiorców i projekt nabrał szalonego tempa. Grupa działa przez cały swój okres na jednakowych zasadach czyli dyskutujemy, wymieniamy poglądy, analizujemy i oczywiście typujemy. Wszystko jest uporządkowane i podzielone na odpowiednie posty, a mianowicie: dyskusja, kupony, inne sporty oraz off-top. Nad wszystkim czuwam niezmiennie od początku moja skromna osoba i zaufani moderatorzy. Od zawsze staram się rzetelnie i profesjonalnie podchodzić do tematu oraz podawać typy, które cieszą się solidną skutecznością, za które nigdy nie wziąłem żadnych pieniędzy.

Oficjalna strona www

Od stycznia 2018 roku postanowiłem zainwestować pewną sumę pieniędzy, aby sprofesjonalizować moją działalność i umieszczać swoje analizy, typy, zapowiedzi, artykuły oraz informacje o turniejach w miejscu dostępnym szerszej społeczności, co na pewno zwiększyło transparentność moich działań, a także przyczyniło się do zwiększenia wiedzy na temat tenisa moim odbiorcom.

Blogabet

Konto na najbardziej prestiżowym portalu bukmacherskim na świecie założyłem już dość dawno, lecz w ogóle z niego nie korzystałem. Po raz drugi zalogowałem się pod koniec 2018 roku, aby przekazywać swoje przemyślenia i co ważne typy na jeszcze szerszą skalę, a mianowicie globalną. Od Australian Open 2019 zacząłem osiągać bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o typowanie głównie spotkań tenisa ziemnego, podpierając je zawsze krótszym lub dłuższym opisem, co skutkowało już w marcu awansem na 1. miejsce wśród polskich typerów tenisa, a na 2. wśród wszystkich dyscyplin w naszym kraju. W maju zakończyłem przygodę z typowaniem na tym portalu i przeniosłem się z powrotem na portal facebook oraz grupę dla patronów. Dzisiaj działam tam, ale czysto hobbystycznie.

Tenis by Dawid Cup 

W sierpniu 2018 roku zorganizowałem pierwszy turniej zrzeszający naszą społeczność, który niespodziewanie okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Organizację i lwią część wszelkich kosztów wziąłem na siebie, przy skromnej pomocy finansowej dwóch zaufanych podmiotów. W styczniu powstał pomysł, a w kwietniu znalazłem obiekt, którym okazało się Towarzystwo Tenisowe "Świerczewo" w Poznaniu. Turniej odbył się na pięciu kortach ziemnych z pełnym zapleczem sanitarnym. Do Poznania przyjechali reprezentanci następujących miast: Szczecin, Wejherowo, Złotów, Warszawa, Rzeszów, Sosnowiec, Mława, Pułtusk, Sochaczew, Krzyż oraz Gorzów Wielkopolski. Jak na dość anonimową imprezę sportową Ci ludzie zrobili świetną atmosferę, a poziom sportowy stał na bardzo wysokim poziomie! Na turniej przyjechało niespełna 30 graczy z całej Polski, co zrobiło na mnie ogromne wrażenie i motywację do dalszego działania oraz organizację kolejnych edycji, które odbędą się także dzięki Wam!
Druga edycja odbyła się w sierpniu 2019, także w Poznaniu i odbiła się jeszcze szerszym echem, gdyż napisała o nim gazeta Wielkopolski Tenis, Squash i Badminton. Zimą 2020 odbędzie się kolejna edycja, tym razem w hali - w Krakowie. Latem 2020 ponownie w Poznaniu!

Relacja z pierwszej edycji dostępna jest TUTAJ

Fanpage

Pod koniec 2018 czyli tuż przed oficjalną witryną powstał także fanpage, który miał na celu zwiększenie zasięgu dla artykułów pojawiających się na stronie, ale głównie informowanie społeczności o najświeższych informacjach ze świata tenisa, z którymi staramy się być na bieżąco. Przez ponad rok uzbierało się ponad 1000 obserwujących, co osobiście niezmiernie mnie cieszy, a każda reakcja i komentarz motywuje do kolejnych wartościowych wpisów. Dzisiaj profil obserwuje około 2 tysiące osób.

Dziękuję bardzo za wsparcie i tworzenie tej wspaniałej społeczności! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni