Projekt The Presja

W Patronite od 19.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1675

Liczba Patronów: 1459

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
110 miesięcznie
5 620 łącznie

Biuro, Sala, Gabinet - rozwojowa i odprężająca przestrzeń!

4 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 890 zł

brakuje

To koszty, bez których Fundacja nie może działać. Jesteśmy oszczędni i szanujemy każdą Waszą złotówkę! Marcin, nasz spec od finansów, i tak prawie nic nie pozwala nam wydawać ;)

Dzięki Zarządowi Budynków Komunalnych w Krakowie i świetnym urzędnikom, którzy nam pomagają, mamy możliwość złowienia sporego lokalu w okolicach Nowej Huty za stosunkowo niskie pieniądze! Potrzebujemy około 2500 PLN, aby stworzyć przestrzeń, w której ludzie będą mogli znów wzrastać.

Celujemy w około 100 m lokal, w którym zrobimy biuro, gabinet psychoterapeutyczny i naszą wymarzoną salę szkoleniową z pufami i wykładziną. Daleko nam do nadęcia i wydęcia, więc chcemy by i przestrzeń projektu odzwierciedlała nasze nastawienie. Ma być ciepła, przytulna i otwarta.

500 PLN to koszty księgowości.

Dodatkowy 1000 PLN na pewno skonsumuje internet, media, telefony, artykuły papiernicze itp. Bez tego działać się nie da. Sami wiecie.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Realizacja 10 charytatywnych warsztatów miesięcznie

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 890 zł

brakuje

Warsztaty z profilaktyki antydepresyjnej to serce i dusza całego projektu.

Naszą misją jest przeszkolenie WSZYSTKICH DOROSŁYCH POLAKÓW!

Warsztaty trwają 7 godzin i są przeznaczone dla ludzi zdrowych (to znaczy wszystkich). Na warsztatach uczymy, jak pomagać sobie i innym w utrzymywaniu dobrostanu psychicznego. Chcemy, aby depresji nie trzeba było leczyć. Chcemy jej systemowo zapobiegać wszędzie tam, gdzie to możliwe.

'Koszt przeprowadzenia jednych warsztatów to około 1000 PLN za jedną grupę. Opłacamy za to dwójkę trenerów oraz podstawowe koszty takie jak: wydruki, transport i poczęstunek. Zebranie tej kwoty pozwoli nam szkolić od 150 do 750 osób miesięcznie (w zależności czy będą to warsztaty w firmach po 15 osób, czy duże szkolenia na aulach uczelnianych nawet po 100 osób)!

Dlaczego dwóch trenerów? Z dwóch powodów.

Po pierwsze materia jest delikatna, dlatego potrzeba czterech oczu, aby zapanować nad grupą i zaopiekować się każdym problemem.
Po drugie chcemy szkolenie powielać. Jest ono opracowane tak, aby łatwo szkolić nowych trenerów i zanosić tą wiedzę dalej w Polskę.

Think Big!

Pomożecie?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Miesięczna psychoterapia dla 10 naszych beneficjentów

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 890 zł

brakuje


"Adam przyjechał na studia do Krakowa z mniejszego miasta. Zgłosił się do nas kilka tygodni temu, pytając, czy możemy przyśpieszyć mu termin psychoterapii, bo na NFZ terapia rozpocznie się za 13 miesięcy!!! (SIC!). Adam mówi, że chyba nie przetrwa do tego czasu... Nie wie, czy starczy mu sił. Rodzicie Adama nie są dla niego oparciem. Pracuje po godzinach, żeby utrzymać się w Krakowie i mówi nam, że może liczyć tylko na nas".

Udzieliliśmy Adamowi pomocy interwencyjnej, ale wiemy, że potrzebuje rzetelnej i długotrwałej psychoterapii. Chcemy opłacać terapię dla ludzi młodych, będących właściwie u progu życia, a nie mogących liczyć na rodzinę lub system.

Jak wyliczamy tę kwotę?

Psychoterapia raz w tygodniu to 150 PLN, a zatem 600 PLN miesięcznie. 6000 Pozwoli na opiekowanie się 10 osobami w sposób stały. To bardzo dużo!!!

A jak znegocjujemy z gabinetami "godzinówkę" to będziemy mogli pomóc jeszcze większej ilości potrzebujących..., którzy nie mogą czekać!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Gąssowski
Damian Gąssowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anna Kwiatek
Anna Kwiatek
Próg: 20 zł
Maggie Graham
Maggie Graham
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł