Tomash Fugiel

W Patronite od 29.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Maluję, rysuję, działam z iPadem. Chcę się podzielić tym co namaluję z całym światem. Patronite pomoże mi dotrzeć do każdego kto zechce mieć u siebie moją pracę wykonaną w technice digital painting. Zbieram bym mógł obdarowywać za darmo.

O Autorze

Witajcie.

Kilka tygodni temu opublikowałem moją kolejną pracę na FB. Jeden z moich znajomych napisał pod zdjęciem w komentarzu, że ją chce. Zapytałem w jakiej postaci (format i materiał). Opisał co chce i ja się zgodziłem. Wtedy narodziła się myśl by podzielić się moją twórczością z całym światem. Za darmo. By dać wszystkim to co robię, to co mam najlepszego, za darmo. Potem zacząłem się zastanawiać skąd ja na to zdobędę pieniądze … i powróciła do mnie myśl o Patronite, że warto spróbować. Każdą uzbieraną złotówkę przeznaczył bym na materiały, drukowanie i wysyłkę.

W chwili obecnej chciałbym zacząć od drukowania moich prac na papierze fotograficznym w formacie A5, A4 i A3. W przyszłości przejść na płótno oraz większy format.

Prace powstają wolnych i natchnionych chwilach, biorę wtedy tablet i rysuję. Powstało już trochę prac większość z nich można zobaczyć na moim profilu na instagramie  lub na FB.

 

Mam też miejsce gdzie maluję na płótnach i rysuję na papierze.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!