W Patronite od 19.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1356

Liczba Patronów: 1041

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
230 miesięcznie
4 255 łącznie
Przybliżam pomijane lub przemilczane, a istotne i bliskie mi kwestie, a w szczególności odchodzący do lamusa „męski świat”, takim jakim go widzę, lubie i znam. Prowokuję krytyczne myślenie, dyskusje i wymianę poglądów. A przy tym wszystkim dobrze się bawię, śmieję i żyję pełnią życia.

O Autorze

Wierzę w sens uczenia się na błędach. Wierzę, że warto ze sobą rozmawiać. Wierzę, że kamień porusza lawinę. Wierzę też, że upuszczone mydło zwiastuje nadejście nieoczekiwanego 😊

Nie wierzę we wszystko co słyszę. Nie wierzę, że cel uświęca środki. Nie wierzę w mit sukcesu, bo jak powiedział Gość naszego programu, nie każdy facet z widłami to Neptun 😊

Staram się mówić o rzeczach ważnych i mniej ważnych, na poważnie i na wesoło. Staram się pokazywać świat takim jakim jest, bez zbędnych upiększeń, ale za to zawsze z dozą humoru. Staram się nieustannie rozwijać i poprawiać. Staram się być najlepsza wersją samego siebie i kanału, który tworzę.

Witam w moim Świecie,  Świecie według Drwala.

 

Nasze zasady

Mówimy to co myślimy, a nie to co inni chcą od Nas usłyszeć. Zapraszamy Gości, którzy uważamy, że mają coś ciekawego do powiedzenia, a nie takich którzy dostarczą nam najwięcej lajków czy najbardziej kontrowersyjnej treści. Stawiamy jakość nad ilość, zarówno w pracy jak i w życiu, więc nasz kanał i jego rozwój jest najlepszą wersją tego, co aktualnie zrobić możemy i umiemy. Dobór naszych Gości i poruszanych tematów jest absolutnie autorski, subiektywny i nie należy się w nim doszukiwać żadnej logiki.  

Nie mamy problemu z konstruktywną krytyką i z góry za nią dziękujemy. Za niekonstruktywną również dziękujemy, bo rozumiemy, że anonimowość wzmaga śmiałość wypowiedzi szczególnie u tych, którzy od wypowiadania powinni się powstrzymać 😉

Nikomu nie odbieramy prawa do własnego zdania ale nie lubimy chamstwa, nietolerancji i zabobonu. Zdarza się, że pewne nieprzekraczalne granice są w komentarzach przekraczane, więc szczególnie jeśli odnosi się to do naszych Gości, dajemy sobie prawo do interwencji magiczną ręką nieomylnego cenzora i usunięcia komentarza bez uprzedzenia. Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi ?”😊  

Nie interesuje nas polityka, tak długo jak zainteresowanie polityką Nami nie przestaje pozwalać Nam być sobą, a pozostać w zgodzie z samymi sobą chcemy i wszystkim tego samego serdecznie życzymy.  

 Nasza misja

Przybliżać pomijane lub przemilczane, a bliskie Nam i istotne kwestie, w szczególności odchodzący do lamusa „męski świat”, takim jakim go znamy, widzimy i lubimy.

 

P.S. Jeśli to wszystko co przeczytałeś powyżej w żaden sposób Cię nie zainteresowało i nie zachęciło do zostania Patronem... to tym bardziej powinieneś kliknąć w stosowny link. Ja też kocham podejmowanie zupełnie nieracjonalnych, emocjonalnych decyzji, szczególnie po długiej fazie racjonalnej analizy i przemyśleń 😉

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika