Avatar użytkownika

Tomasz Drwal

76
patronów
1 360 
miesięcznie
15 445 
łącznie
76
patronów
1 360 zł 15 445 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jeśli uważasz, że to co robimy jest warte twojego wsparcia to specjalnie dla takich osób jak Ty założyliśmy ten próg.Dziękujemy.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy i witamy w gronie współtworzących nasz kanał Na Pieńku z Drwalem!

Dzięki Waszej pomocy możemy zapraszać do studia kolejnych ciekawych Gości i regularnie tworzyć kolejne, cotygodniowe odcinki naszego podcastu "Na Pieńku z Drwalem". Bez Waszej pomocy nie dalibyśmy rady rozwijać kanału.

Co zyskujecie?

1. Wdzięczność naszą i naszych Gości :)

2. Nieograniczony dostęp do wszystkich podcastów z serii "Na Pieńku z Drwalem", bez reklam Youtube i innych przeszkadzaczy.

3. Możliwość zadawania pytań. Masz pytanie do kolejnego Gościa ? Zapraszamy do komentarzy, wybierzemy najciekawsze pytania i je w Waszym imieniu zadamy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tomasz Drwal w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Przybliżam pomijane lub przemilczane, a istotne i bliskie mi kwestie, a w szczególności odchodzący do lamusa „męski świat”, takim jakim go widzę, lubie i znam. Prowokuję krytyczne myślenie, dyskusje i wymianę poglądów. A przy tym wszystkim dobrze się bawię, śmieję i żyję pełnią życia.

Wierzę w sens uczenia się na błędach. Wierzę, że warto ze sobą rozmawiać. Wierzę, że kamień porusza lawinę. Wierzę też, że upuszczone mydło zwiastuje nadejście nieoczekiwanego 😊

Nie wierzę we wszystko co słyszę. Nie wierzę, że cel uświęca środki. Nie wierzę w mit sukcesu, bo jak powiedział Gość naszego programu, nie każdy facet z widłami to Neptun 😊

Staram się mówić o rzeczach ważnych i mniej ważnych, na poważnie i na wesoło. Staram się pokazywać świat takim jakim jest, bez zbędnych upiększeń, ale za to zawsze z dozą humoru. Staram się nieustannie rozwijać i poprawiać. Staram się być najlepsza wersją samego siebie i kanału, który tworzę.

Witam w moim Świecie,  Świecie według Drwala.

 

Nasze zasady

Mówimy to co myślimy, a nie to co inni chcą od Nas usłyszeć. Zapraszamy Gości, którzy uważamy, że mają coś ciekawego do powiedzenia, a nie takich którzy dostarczą nam najwięcej lajków czy najbardziej kontrowersyjnej treści. Stawiamy jakość nad ilość, zarówno w pracy jak i w życiu, więc nasz kanał i jego rozwój jest najlepszą wersją tego, co aktualnie zrobić możemy i umiemy. Dobór naszych Gości i poruszanych tematów jest absolutnie autorski, subiektywny i nie należy się w nim doszukiwać żadnej logiki.  

Nie mamy problemu z konstruktywną krytyką i z góry za nią dziękujemy. Za niekonstruktywną również dziękujemy, bo rozumiemy, że anonimowość wzmaga śmiałość wypowiedzi szczególnie u tych, którzy od wypowiadania powinni się powstrzymać 😉

Nikomu nie odbieramy prawa do własnego zdania ale nie lubimy chamstwa, nietolerancji i zabobonu. Zdarza się, że pewne nieprzekraczalne granice są w komentarzach przekraczane, więc szczególnie jeśli odnosi się to do naszych Gości, dajemy sobie prawo do interwencji magiczną ręką nieomylnego cenzora i usunięcia komentarza bez uprzedzenia. Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi ?”😊  

Nie interesuje nas polityka, tak długo jak zainteresowanie polityką Nami nie przestaje pozwalać Nam być sobą, a pozostać w zgodzie z samymi sobą chcemy i wszystkim tego samego serdecznie życzymy.  

 Nasza misja

Przybliżać pomijane lub przemilczane, a bliskie Nam i istotne kwestie, w szczególności odchodzący do lamusa „męski świat”, takim jakim go znamy, widzimy i lubimy.

 

P.S. Jeśli to wszystko co przeczytałeś powyżej w żaden sposób Cię nie zainteresowało i nie zachęciło do zostania Patronem... to tym bardziej powinieneś kliknąć w stosowny link. Ja też kocham podejmowanie zupełnie nieracjonalnych, emocjonalnych decyzji, szczególnie po długiej fazie racjonalnej analizy i przemyśleń 😉

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Tomasz Drwal w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Na Pieńku z Drwalem - Youtube / podcast
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 8 640 zł brakuje
13%
Sprzęt, studio, montaż, koszty reprezentacyjne zaproszonych Gości itd. To poprostu wszystko to, co pozwala nam na spokojnie i bez stresu realizować kolejne odcinki z serii tak, żeby co niedziele, a czasem i od święta częściej :), można było zamieścić kolejny odcinek "Na Pieńku z Dwalem".
Bumer i Pogchamp zdobywają świat - Youtube
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 13 640 zł brakuje
9%
Nowa mini seria, z usmiechem, ironią i na poważnie, o naszych zaiteresowaniach i otaczającym nas swiecie, z perspektywy 40 latków. Raz w miesiącu a porządnie :) Pilot już na kanale, reszta w waszych rękach. Do każdego odcinka dodatkowy krótki tutorial eksperta co i jak robić i czego nie robić :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tomasz Drwal już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Daniel Nowicki
Daniel Nowicki
20 zł
Łukasz Mucha
Łukasz Mucha
20 zł
Tomasz Rymut
Tomasz Rymut
20 zł
Dawid Idziak
Dawid Idziak
20 zł
Michał Es
Michał Es
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.