Tomasz Drwal

W Patronite od 19.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2241

Liczba Patronów: 2137

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
1 380 łącznie
Tomasz Drwal, jest pomysłodawcą akcji #trenujwdomuzSWD. Razem z instruktorami ze Szkoły Walki Drwala cyklicznie publikujemy treningi z zakresu sztuki walk, które każdy może wykonywać w domu. Ćwiczenia prowadzone są w oparciu o autorskie metody nauczania latami opracowywane przez Tomasza Drwala

O Autorze

#trenujwdomuzSWD ! Aktywność fizyczna jest dla Ciebie ważna? Nie możesz/nie lubisz trenować na siłowni, w większym gronie? Chcesz spróbować czegoś nowego, a sztuki walk wydają się kuszącą alternatywą? Odpowiedzią na Wasze potrzeby jest cykl treningów online na kanale SWD GYM- razem z legendarnym Tomaszem Drwalem (pierwszym Polakiem walczącym w UFC!) i instruktorami Szkoły Walki Drwala możesz bez wychodzenia z domu rozwijać w sobie kolejne umiejętności i zdobywać wiedzę, która dotąd zarezerwowana była tylko i wyłącznie dla osób uczęszczających na zajęcia do SWD w Krakowie, Katowicach czy Zabrzu. 

Obecnie Tomasz Drwal szykuje się do powrotu na ring (najbliższa walka odbędzie się 11 lipca), pisze książkę, której celem jest zainspirowanie młodego pokolenia do uprawiania sportu, jest trenerem dla młodego, zdolnego pokolenia. Jak sam mówi - chce pokazać najmłodszym korzyści płynące ze zdrowego, aktywnego trybu życia.

https://www.facebook.com/SzkolaWalkiDrwala/?ref=bookmarks

https://swdgym.com/

Poniżej linki do pierwszych treningów online:

1. https://www.youtube.com/watch?v=Y9yvg1guPBs&t=1249s

2. https://www.youtube.com/watch?v=Ejm-pJMB5jI

3. https://www.youtube.com/watch?v=2hbF1VnrrKE&t=2238s

Tomasz Gorilla Drwal próbuje pokazać, że sporty walki (wciąż owiane złą sławą) są absolutnie dla KAŻDEGO! 

W tym roku nawiązaliśmy współpracę z Polsatem Sport i wspólne stworzyliśmy cykl reportaży o Szkole Walki Drwala, metodach nauczania stosowanych przez założyciela SWD i przede wszystkim o ludziach, którzy tworzą to miejsce.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-03-05/startuje-nowy-program-mma-wedlug-tomasza-drwala/

https://www.youtube.com/watch?v=17RCnryu4WY

Krokiem kolejnym są publikacje filmów treningowych (o różnym stopniu zaawansowania), które mogą zaszczepić w trenujących chęć do spróbowania czegoś nowego! W SWD trenują osoby starsze, kobiety, młodzież, ludzie z lepszą i gorszą kondycją. ;) Wychodzimy więc poza ramy budynków siłowni i pragniemy dotrzeć do każdego, kto tylko zechce do nas dołączyć - stąd pomysł na treningi online!

W międzyczasie zorganizowaliśmy (i mamy w planach organizować kolejne!) wydarzenie FIGHT CHECK, które ma zrzeszać osoby trenujące amatorsko i umożliwiać im sprawdzenie swoich umiejętności w bardziej profesjonalnych warunkach. 

 

SZKOŁA WALKI DRWALA – WIĘCEJ NIŻ SPORT

Od samego początku tworzenia własnego klubu (a początki te sięgają 2006 roku) Tomasz Drwal marzył o miejscu, które będzie czymś więcej niż tylko klubem MMA i sportów walki.

Po latach systematycznej pracy i rozwoju oraz dzięki współpracy z siecią klubów Fitness Platinium, udało się takie miejsce stworzyć. Miejsce unikalne nie tylko na skalę Krakowa, ale całej Polski.

Miejsce, gdzie zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją.

Miejsce, w którym każda osoba może kompleksowo, w komfortowych warunkach i pod opieką specjalistów, rozpocząć swoją sportową przygodę oraz zadbać o własną sprawność fizyczną i zdrowie.

Miejsce, w którym profesjonalni sportowcy wspólnie z osobami trenującymi rekreacyjnie i dla przyjemności, tworzą jedną, sportową rodzinę, którą łączy pasja do sportu i aktywnego, zdrowego życia.


CO JEST W NASZYM DNA?

Stworzone przez Tomasza Drwala miejsce rozwija się znakomicie. Powstają nowe placówki, a w planach są kolejne. Każda z nich ma działać na tych samych zasadach i na tym samym poziomie, co główny klub. Umożliwiają to szczegółowe programy treningowe oraz własny system szkolenia instruktorów. Analizując rozwój Szkoły Walki Drwala i stopniowe przekształcanie się w sieć klubów SWD GYM, stworzyliśmy zestaw najważniejszych elementów, które tworzą tożsamość naszych klubów - tworzą nasze DNA. 

MMA JAKO MULTIDYSCYPLINA

MMA jest postrzegane jako brutalny i wymagający sport dla wybranych. Zapomina się o niesamowitej złożoności i pięknie tej dyscypliny. Nasza definicja MMA znacznie się od takiego postrzegania różni i stanowi tak naprawdę punkt wyjścia dla wszystkiego co robimy. Poza techniką sportów walki i treningiem ciała kryją się w niej m.in. troska o szeroko rozumianą kulturę fizyczną i popularyzacja zdrowego trybu życia, a co za tym idzie właściwe odżywianie, regeneracja, a nawet wiedza o własnym ciele i psychice.

Tomasz Gorilla Drwal: "Dla mnie MMA to multidyscyplina, która pomaga mi w osiągnięciu harmonii w życiu. To więcej niż umiejętności walki. To dbanie o własny organizm i rozumienie jego potrzeb. Wzmacnianie go oraz poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. Uczysz się nowych rzeczy, nowych technik, odkrywasz co chcesz rozwijać i w czym się poprawić. Robisz to dla siebie. Nie każdy musi zostać profesjonalnym zawodnikiem, ale każdy może przełamać własne bariery, a przez to stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem. Właśnie tak to rozumiem. Nie tylko jako mieszane sztuki walki, ale dużo szerzej - jako mieszane sztuki treningu, z których może korzystać każdy."


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni