Szkoła Walki Drwala

W Patronite od 19.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 464

liczba Patronów: 347

23 patronów
370 zł miesięcznie
790 zł łącznie
Tomasz Drwal jest pomysłodawcą akcji #trenujwdomuzSWD. Razem z instruktorami ze Szkoły Walki Drwala regularnie publikujemy treningi dla każdego, które można wykonać w domu. Ćwiczenia prowadzone są w oparciu o autorskie metody nauczania latami opracowywane przez Tomasza Drwala.

O Autorze

#trenujwdomuzSWD ! Aktywność fizyczna jest dla Ciebie ważna, a nie możesz trenować na siłowni, w większym gronie? Odpowiedzią na Wasze potrzeby jest cykl treningów online na profilu SWD - razem z legendarnym Tomaszem Drwalem i instruktorami Szkoły Walki Drwala możesz bez wychodzenia z domu rozwijać w sobie nowe umiejętności i zdobywać wiedzę, która dotąd zarezerwowana była tylko i wyłącznie dla osób uczęszczających na zajęcia do SWD w Krakowie, Katowicach czy Zabrzu. Obecnie Tomasz Drwal pisze książkę, której celem jest zainspirowanie młodego pokolenia do uprawiania sportu. Jak sam mówi - chce pokazać najmłodszym korzyści płynące ze zdrowego, aktywnego trybu życia.

https://www.facebook.com/SzkolaWalkiDrwala/?ref=bookmarks

https://swdgym.com/

Poniżej linki do pierwszych treningów online:

1. https://www.youtube.com/watch?v=Y9yvg1guPBs&t=1249s

2. https://www.youtube.com/watch?v=Ejm-pJMB5jI

3. https://www.youtube.com/watch?v=2hbF1VnrrKE&t=2238s

Tomasz Gorilla Drwal próbuje pokazać, że sporty walki (niestety wciąż owiane złą sławą) są absolutnie dla KAŻDEGO! W tym roku nawiązaliśmy współpracę z Polsatem Sport i wspólne stworzyliśmy cykl reportaży o Szkole Walki Drwala, metodach nauczania stosowanych przez założyciela SWD i przede wszystkim o ludziach, którzy tworzą to miejsce.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-03-05/startuje-nowy-program-mma-wedlug-tomasza-drwala/

https://www.youtube.com/watch?v=17RCnryu4WY

Krokiem kolejnym są publikacje filmów treningowych (o różnym stopniu zaawansowania), które mogą zaszczepić w trenujących chęć do spróbowania czegoś nowego! W SWD trenują osoby starsze, kobiety, młodzież, ludzie z lepszą i gorszą kondycją. ;) Wychodzimy więc poza ramy budynków siłowni i pragniemy dotrzeć do każdego, kto tylko zechce do nas dołączyć - stąd pomysł na treningi online!

W międzyczasie zorganizowaliśmy (i mamy w planach organizować kolejne!) wydarzenie FIGHT CHECK, które ma zrzeszać osoby trenujące amatorsko i umożliwiać im sprawdzenie swoich umiejętności w bardziej profesjonalnych warunkach. 

 

SZKOŁA WALKI DRWALA – WIĘCEJ NIŻ SPORT

Od samego początku tworzenia własnego klubu (a początki te sięgają 2006 roku) Tomasz Drwal marzył o miejscu, które będzie czymś więcej niż tylko klubem MMA i sportów walki.

Po latach systematycznej pracy i rozwoju oraz dzięki współpracy z siecią klubów Fitness Platinium, udało się takie miejsce stworzyć. Miejsce unikalne nie tylko na skalę Krakowa, ale całej Polski.

Miejsce, gdzie zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją.

Miejsce, w którym każda osoba może kompleksowo, w komfortowych warunkach i pod opieką specjalistów, rozpocząć swoją sportową przygodę oraz zadbać o własną sprawność fizyczną i zdrowie.

Miejsce, w którym profesjonalni sportowcy wspólnie z osobami trenującymi rekreacyjnie i dla przyjemności, tworzą jedną, sportową rodzinę, którą łączy pasja do sportu i aktywnego, zdrowego życia.


CO JEST W NASZYM DNA?

Stworzone przez Tomasza Drwala miejsce rozwija się znakomicie. Powstają nowe placówki, a w planach są kolejne. Każda z nich ma działać na tych samych zasadach i na tym samym poziomie, co główny klub. Umożliwiają to szczegółowe programy treningowe oraz własny system szkolenia instruktorów. Analizując rozwój Szkoły Walki Drwala i stopniowe przekształcanie się w sieć klubów SWD GYM, stworzyliśmy zestaw najważniejszych elementów, które tworzą tożsamość naszych klubów - tworzą nasze DNA. 

MMA JAKO MULTIDYSCYPLINA

MMA jest postrzegane jako brutalny i wymagający sport dla wybranych. Zapomina się o niesamowitej złożoności i pięknie tej dyscypliny. Nasza definicja MMA znacznie się od takiego postrzegania różni i stanowi tak naprawdę punkt wyjścia dla wszystkiego co robimy. Poza techniką sportów walki i treningiem ciała kryją się w niej m.in. troska o szeroko rozumianą kulturę fizyczną i popularyzacja zdrowego trybu życia, a co za tym idzie właściwe odżywianie, regeneracja, a nawet wiedza o własnym ciele i psychice.

Tomasz Gorilla Drwal: "Dla mnie MMA to multidyscyplina, która pomaga mi w osiągnięciu harmonii w życiu. To więcej niż umiejętności walki. To dbanie o własny organizm i rozumienie jego potrzeb. Wzmacnianie go oraz poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. Uczysz się nowych rzeczy, nowych technik, odkrywasz co chcesz rozwijać i w czym się poprawić. Robisz to dla siebie. Nie każdy musi zostać profesjonalnym zawodnikiem, ale każdy może przełamać własne bariery, a przez to stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem. Właśnie tak to rozumiem. Nie tylko jako mieszane sztuki walki, ale dużo szerzej - jako mieszane sztuki treningu, z których może korzystać każdy."

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem