W Patronite od 24.07.2019

4 wywiady w miesiącu

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Chcemy regularnie publikować wywiady z nowymi osobami.... Jednak cały proces realizacji wymaga ogromu czasu na: przygotowanie się do wywiadu (research), dojazdy, przeprowadzenie wywiadu oraz najdłuższy etap: całą postprodukcje....

Dodatkowo chcielibyśmy wzbogacać każdą czołówkę wywiadu wyjątkową muzyką, która wprowadzi naszych widzów w klimat rozmowy. Jednak większość dobrej muzyki jest płatna... I dla mnie z perspektywy twórcy jest to zrozumiałe, gdyż autor też poświęca temu swój czas i uwagę... Wszystko wzajemnie się uzupełnia i tym pięknym uzupełnieniem i ogromnym wsparciem jest wasza (Patronów) pomoc.

Wierzymy całym sobą w to co robimy i mamy nadzieje, że jeśli tutaj jesteście i nas wspieracie - też dostrzegacie wartość w materiale, który dla was publikujemy.

Co otrzymacie w zamian? Raz w miesiącu, jeśli cel zostanie osiągnięty, wszyscy patroni z naszego plemienia (niezależnie od tego jaką sumą nas wspieracie) wezmą udział w losowaniu: ,,Łapacza Marzeń".

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)