W Patronite od 24.07.2019

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży. Podróży przez życiowe doświadczenia. W Tu i Teraz pragniemy otworzyć przed Tobą świat możliwości, który zostanie potwierdzony licznymi opowieściami naszych wyjątkowych gości. Nie zapomnij jednak w tej podróży o sobie, bo z myślą o Tobie jest tworzony ten program.

O Autorze

         ,,Tu i Teraz"  to internetowy talk-show o tematyce: rozwoju osobistego i duchowego, zdrowia oraz biznesu.

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży. Podróży przez życiowe doświadczenia. Będą one różne, wydarzające się jednak na tej samej planecie, na której Ty również żyjesz. Wciągające historie, zbudowane na podstawie wyborów oraz decyzji. Prostych jak i tych trudnych. Świadomych, dających satysfakcję. Wiedząc o tym masz szansę na zmianę, dlatego zależy nam aby przedstawić Tobie PERSPEKTYWĘ, która być może otworzy dla Ciebie nowe możliwości w zakresie: rozwoju osobistego, zdrowia, rozwoju duchowego oraz biznesu. Program ten jest o ludziach żyjących w zgodzie ze sobą, dla których życie jest pasją oraz wartością samą w sobie. Dowiesz się tutaj jak można żyć inaczej. W Tu i Teraz pragniemy otworzyć przed Tobą świat możliwości, który zostanie potwierdzony licznymi opowieściami naszych wyjątkowych gości. Nie zapomnij jednak w tej podróży o sobie, bo z myślą o Tobie jest tworzony ten program.

 

   Prowadzący

Nazywam się Patryk Zastempowski jako mgr. psychologii i dziennikarz z pasji pomagam innym odkryć nową perspektywę w postrzeganiu siebie w świecie istniejących możliwości.

Współpracuję z wieloma znaczącymi ludźmi z różnych dziedzin wiedzy. Otrzymuje od nich odpowiedzi na ważne życiowe pytania poprzez inspirujące wywiady, które mam okazję z nimi przeprowadzić.

Pragnę Ci przedstawić historię naszych wyjątkowych gości, w taki sposób abyś poprzez ich życiowe doświadczenia mógł odnaleźć nową perspektywę postrzegania siebie i otaczającego Cię świata w obszarach: rozwoju osobistego i duchowego, zdrowia oraz biznesu.

Program ten dedykujemy wszystkim osobom, które szukają swojego miejsca w życiu oraz tym, którzy wiedzą w którym kierunku chcą podążać ale nie potrafią ruszyć z miejsca poprzez problemy, które ich blokują.

Robię to, ponieważ doświadczyłem, jak ważna jest odpowiednia osoba z odpowiednią wiedzą, która pojawia się w odpowiednim momencie naszego życia – kiedy jesteśmy gotowi na zmiany.

A wszystko przez to, że jako nastolatek zmierzyłem się z ciężką depresją wywołaną nałogami i różnymi bolesnymi doświadczeniami. Próbując wyjść z emocjonalnego ,,piekła” i stanu pomieszania, zacząłem ,,szukać” i dzięki temu spotykać na swojej drodze wyjątkowych ludzi, którzy swoim przykładem i wiedzą pokazali mi jak może być inaczej.

Uważam, że studium historii danego człowieka a także jego eksperckiej wiedzy jest głębokim źródłem inspiracji do zmiany swojego życia. Dlatego postanowiłem stworzyć ten program.

Prowadząca

Nazywam się Cornelia Grzemska od wielu lat podążam ścieżką poznania ludzkiego potencjału i naszej duchowej natury. 

Od 19 lat prowadzę warsztaty rozwoju duchowego. 

Moją główną motywacją w życiu i pragnieniem było zawsze pomaganie i uświadamianie ludziom jak bardzo jest ważne odkrywanie siebie i poznanie swojej duchowej natury. 

Człowiek jest tak cenny jak jego wartości.

W serii ,,Ponadczasowych pytań” pragnę wprowadzić widzów w intymny świat naszych gości, poznając ich wewnętrzne wartości oraz pogląd jakim się w życiu kierują. 

Wierzę, że dzięki temu osoby, które będą oglądały dany wywiad, będą mogły w tej rozmowie znaleźć część siebie i być może uzyskać wskazówki i inspirację do zmiany swojego życia.

*Pierwszy blok programu z serii ,,Ponadczasowych pytań" pojawi się w sierpniu 2019 r.

Nasze strony: www.tuiteraz.tv , www.corneliagrzemska.com

Jak może pomóc nam wasze wsparcie ? 

Najważniejszym czynnikiem jest CZAS...

Dzięki niemu możemy się w pełni poświęcić nagrywaniu nowych odcinków, które będziemy mogli systematycznie udostępniać.

A ten czas jest potrzebny na: research informacji o naszych gościach, dojazd do miejsca w którym dany wywiad ma się odbyć, nagranie wywiadu oraz całą postprodukcje, która trwa baaardzo wiele godzin. 

Wasza szczodrość może pomóc nam opłacić: paliwo(bilety), noclegi i wyżywienie na dalszych wyjazdach.  

Nie mamy żadnych sponsorów- finansujemy go samodzielnie. Na sprzęt do nagrywania(dobrej jakości) oraz wszystko co jest potrzebne do studia- pracowałem 1 rok w Holandii.

Chcielibyśmy udostępniać odcinki regularnie...

Otrzymując wasze wsparcie, będziemy mogli w pełni się temu poświęcić i tym samym dać wam wartość w postaci wiedzy naszych wyjątkowych gości.

 

Jak się ODWDZIĘCZYMY?

 

Oczywiście, nie chcemy niczego za darmo. Pierwszą rzeczą, którą się odwdzięczamy są nowe odcinki :)

To co możemy wam jeszcze zaoferować w zależności od progu jaki wybierzecie to: wpisanie na listę patronów, która będzie znajdowała się w zakładce ,,Patroni" na stronie: www.tuiteraz.tv oraz na liście honorowych patronów, która będzie wyświetlana w napisach końcowych po każdym wywiadzie.

Dodatkowo otrzymasz od nas dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie będziesz mógł zobaczyć przed premierowo nowe odcinki ( 3 dni przed ich oficjalnym opublikowaniem). Na grupie będziemy również informowali was o kolejnym gościu z którym będziemy w najbliższym czasie przeprowadzali wywiad i.... Dajemy wam możliwość zaproponowania 1 pytania.  Następnie z waszych propozycji wybierzemy 1 pytanie, które najbardziej nam się spodoba i zadamy naszemu gościowi. 

A dla najbardziej szczodrych patronów mamy wyjątkowe prezenty ,,Hand Made", stworzone indywidualnie pod daną osobę przez Cornelie Grzemską

W zależności od wysokości przekazanej kwoty dana osoba, będzie mogła otrzymać: ,,Łapacze Marzeń", ,,Drewniany Świecznik", ,,Strażnika domu".

 

Poniżej przykładowe zdjęcia:

Nasze wywiady:

Beata Pawlikowska - polska podróżniczka, pisarka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek.

Poznaj Beatę Pawlikowską w serii ponadczasowych pytań!

W serii ,,Ponadczasowych pytań” pragniemy Ciebie drogi widzu, wprowadzić w intymny świat naszych wyjątkowych gości. Dzięki temu będziesz mógł poznać ich wewnętrzne wartości oraz pogląd jakim się w życiu kierują. 

Wierzymy, że dzięki temu będziesz mógł/a w tej rozmowie znaleźć część siebie i być może uzyskać wskazówki i inspirację do zmiany swojego życia.

W całym wywiadzie pt.: ,,Szczęście jest dla Ciebie", Beata opowiada o tym co oznacza bycie wiernym samemu sobie oraz jak bardzo jest to istotne w naszym życiu. Z wielkim zaciekawieniem słuchamy jak możemy znaleźć życiowy kompas, który wskaże nam właściwy kierunek w naszym życiu, jak możemy znaleźć przeznaczenie i usłyszeć wewnętrzny głos, który będzie nas prowadził. Beata szczerze opowiada o tym jak udało jej się wygrać z depresją, bulimią, anoreksją oraz daje wskazówki jak inni mogą sobie z tym poradzić. Z wywiadu możemy się również dowiedzieć co wpłynęło na to, że Beata powiedziała ,,Dość” swoim uzależnieniom i przedstawia swój pogląd na temat nałogów.

Jan Szlagowski - z wykształcenia Tybetolog, z pasji muzyk, podróżnik i badacz rzeczy tajemnych.

W przeszłości Jan pracował jako prezenter i producent w TVP 1, TVP 2, TVN, Mtv, 4FunTv, prowadził audycje w Polskim Radio Bis, oraz użyczał głosu do filmów, programów telewizyjnych i reklam.

Rozmawiamy o jego drodze z wielkiego świata show biznesu do wewnętrznej podróży w Himalaje.

Na ten wywiad specjalnie wybraliśmy się do północnych Indii- Dharamsali, gdzie przebywają Tybetańczycy na uchodźstwie. W pierwszych 19 min filmu, możecie zobaczyć przebitki z różnych miejsc w Indiach połączonych w wypowiedziami Jana.

Alicja Walczak- Gwiazda I edycji programu Big Brother emitowanego telewizji w TVN, dziennikarka oraz artystka.

W naszej rozmowie Alicja, opowiada o swoich przemyśleniach dotyczących udziału w programie Big Brother, o tym jak jej kariera medialna potoczyła się dalej oraz jak wyglądała jej ścieżka edukacji.

Alicja szczerze otwiera przed nami swój intymny świat, opowiadając o wierze, duchowym uzdrowieniu z raka płuc oraz nawiązaniu relacji z Bogiem.

Czołówkę do tego wywiadu nagraliśmy w katedrze Oliwskiej w Gdańsku.

Anna Choińska - wieloletni nauczyciel Nowych Ustawień Rodzin w Ciszy metodą Berta i Sophie Hellinger oraz Terapii Mocnego Trzymania według Jiryny Prekop.

W naszej rozmowie Anna opowiada o tym jak w jej życiu pojawiały się ustawienia systemowe Berta Hellingera i terapia mocnego trzymania wg. Jiryny Prekop.

Anna dotyka także bardzo istotnych kwestii dotyczących relacji dzieci z rodzicami, opisując jakie konsekwencje może mieć wyparcie rodziców ze swojego życia, rozwód a także byciem w służbie.

 

             


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)