Avatar użytkownika

UAP Technology

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Super, że chcesz wesprzeć to co robimy, bo ten portal powstał właśnie z myślą o takich ludziach jak Ty. Dzięki Tobie mamy motywację, żeby regularnie dostarczać ciekawych treści. Wspólnymi siłami będziemy badać tą sprawę, aż dojdziemy do jej sedna!
10 zł miesięcznie
Dzięki za Twoje zaangażowanie. Chcemy tworzyć ten portal wspólnie z Wami, więc jeśli chcesz, żebyśmy zgłębili temat, którego nie ma jeszcze na portalu - daj znać, a my sprawdzimy czy mamy materiały do analizy. Wpadnij na grupę na Facebooku - tam najłatwiej będzie nam dyskutować.
15 zł miesięcznie
< uchyla foliową czapkę z poszanowaniem > Wspaniale widzieć, że jesteś równie zafascynowany tematyką jak my. Twoje imię znajdzie się wśród Patronów portalu w comiesięcznym poście na naszym Facebooku. Dzięki wielkie!
50 zł miesięcznie
Normalnie od tego progu moglibyśmy zaproponować gadżety. Ale czy chcemy przyczyniać się do niszczenia środowiska? Co jeśli uprowadzeni przez UFO mają rację i swoim opacznym rozumieniem rozwoju cywilizacyjnego dążymy do samozagłady?

Czy nie lepiej po prostu mieć to pokrzepiające poczucie, że wspólnie dążymy do ujawnienia informacji, które się nam - jako społeczeństwom - należą? Zrozumienie natury UAP zdaje się prowadzić do potencjalnie ogromnego przeskoku technologicznego, który mógłby zmienić kurs rozwoju naszej cywilizacji.
100 zł miesięcznie
Łoł. Mocno zależy Ci na dojściu do sedna sprawy. Super! My też mamy dosyć ery dezinformacji i szyderstwa. Twoje wsparcie daje nam motywacyjnego kopa, żeby wywlekać na światło dzienne wszelkie niewygodne fakty.

Mamy nadzieję, że jeszcze za naszych czasów dowiemy się czym dokładnie są UAP, w jaki sposób się poruszają i jak swoją obecnością mogą uzupełnić naszą więdzę odnośnie fizyki, aerodynamiki i Wszechświata. Dzięki Twojemu wsparciu i naszej pracy przyczyniamy się do tego krok po kroku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora UAP Technology w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

UAP Technology to portal, na którym znajdziesz racjonalny kontent o rzeczach z pozoru irracjonalnych. Jako jedyny w Polsce dokumentuje proces odtajniania danych o UFO.

Misją portalu jest gromadzenie wiarygodnych informacji, które pojawiają się w powolnym procesie destygmatyzacji i ujawniania danych dotyczących UFO / UAP. Analizujemy anglojęzyczne materiały ze wszystkich krajów, które prowadzą badania i udostępniamy je naszym czytelnikom w przystępnej formie.

Kierujemy się metodologią 5Ws i SMART Check:

  • przesiewamy treści, które wydają się potencjalnie nieprawdziwe
  • sprawdzamy źródło pochodzenia informacji
  • weryfikujemy autora 
  • próbujemy określić jaki cel może mieć autor publikowanych treści
  • badamy jak informacje wypadają na tle innych źródeł

Przekopujemy rządowe pisma i archiwa, gromadzimy relacje członków Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej, wypowiedzi wysokich rangą przedstawicieli rządowych, jak i zbieżne zeznania wielu świadków cywilnych. Wgłębiamy się w prawa fizyki i aerodynamiki, śledzimy projekty naukowe dotyczące UFO, a nawet wywiady z psychiatrami. 

Naszym celem jest zainteresowanie społeczeństwa tematyką, do której naukowcy nie mieli dostępu od ponad 70 lat. Opowiadamy się za końcem ery stygmatyzacji, zatajania i zaniedbań. Uważamy, że informacje, które dotyczą Niezidentyfikowanych Obiektów Powietrznych powinny zostać udostępnione do otwartej analizy pozbawionej uprzedzeń.

Sprawdź: Analiza fundamentalna zjawiska UAP

Stale podnosimy jakość artykułów na naszej stronie, jak i jej oprawę wizualną. Póki co priorytet mają jednak obowiązki, które stanowią źródło naszych dochodów. Chcesz pomóc nam stworzyć profesjonalny portal? Zostań naszym Patronem i pomóż zamienić hobby w jakościową pracę, która posłuży całej zaangażowanej społeczności.

 

Cele Autora

Rozbudowujemy treści pełną parą!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Zależnie od tego czym się aktualnie zajmujemy, mamy mniej lub więcej czasu na prowadzenie portalu. Stały przychód z witryny pozwoli nam na zachowanie regularności wpisów, na którą w normalnej sytuacji nie zawsze wystarcza mocy przerobowych.

Na początek umówmy się na 6 tekstów w miesiącu.

Co dalej? Być może któregoś dnia będziemy jeździć po topowych miejscówkach ufologów na całym świecie? Albo zorganizujemy ogólnopolski panel dyskusyjny ekspertów UAP?

Chcemy tworzyć tą społeczność wspólnie z Wami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora UAP Technology już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.