UAP Technology

W Patronite od 01.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
UAP Technology to portal, na którym znajdziesz racjonalny kontent o rzeczach z pozoru irracjonalnych. Jako jedyny w Polsce dokumentuje proces odtajniania danych o UFO.

O Autorze

Misją portalu jest gromadzenie wiarygodnych informacji, które pojawiają się w powolnym procesie destygmatyzacji i ujawniania danych dotyczących UFO / UAP. Analizujemy anglojęzyczne materiały ze wszystkich krajów, które prowadzą badania i udostępniamy je naszym czytelnikom w przystępnej formie.

Kierujemy się metodologią 5Ws i SMART Check:

 • przesiewamy treści, które wydają się potencjalnie nieprawdziwe
 • sprawdzamy źródło pochodzenia informacji
 • weryfikujemy autora 
 • próbujemy określić jaki cel może mieć autor publikowanych treści
 • badamy jak informacje wypadają na tle innych źródeł

Przekopujemy rządowe pisma i archiwa, gromadzimy relacje członków Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej, wypowiedzi wysokich rangą przedstawicieli rządowych, jak i zbieżne zeznania wielu świadków cywilnych. Wgłębiamy się w prawa fizyki i aerodynamiki, śledzimy projekty naukowe dotyczące UFO, a nawet wywiady z psychiatrami. 

Naszym celem jest zainteresowanie społeczeństwa tematyką, do której naukowcy nie mieli dostępu od ponad 70 lat. Opowiadamy się za końcem ery stygmatyzacji, zatajania i zaniedbań. Uważamy, że informacje, które dotyczą Niezidentyfikowanych Obiektów Powietrznych powinny zostać udostępnione do otwartej analizy pozbawionej uprzedzeń.

Sprawdź: Analiza fundamentalna zjawiska UAP

Stale podnosimy jakość artykułów na naszej stronie, jak i jej oprawę wizualną. Póki co priorytet mają jednak obowiązki, które stanowią źródło naszych dochodów. Chcesz pomóc nam stworzyć profesjonalny portal? Zostań naszym Patronem i pomóż zamienić hobby w jakościową pracę, która posłuży całej zaangażowanej społeczności.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent