Virtual Dream - Piotr Łój

W Patronite od 13.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 12

Liczba Patronów: 13

Zostań Patronem
Kup na prezent
996 patronów
24 860 miesięcznie
799 635 łącznie

Rok 2023 - inwestycje stabilizujące Fundację

40 000 zł

miesięcznie

62%

osiągnięto

15 140 zł

brakuje

Rok 2023 chce poswiecic glownie na inwestycje i zbudowanie inicjatywy propagujacej turystyke dostepna i zrownowazona. Dostosowując domki, kampery i infrastrukture dla ulatwienia dostepu do natury turystom z niepełnosprawnościami nie tylko wirtualnie ale juz rowniez realnie. Edukować o śladzie jaki w naturze, pomóc równoważyć ten ślad, a docelowo stworzyć.

Rok 2023 nie bedzie różnił się od poprzednich w głównym działaniu fundacyjnym. Filmy i wirtualne marzenia nie przestaną być tworzone; ale priorytet działań oparty będzie o stabilizację finansową na długie lata do przodu. Więcej o planie opowiadam w raporcie nr.50 oraz 49. Pierwszym krokiem bedzie zakup ziemi na islandii. Docelowo wynajem turystyczny dostosowanyh pojazdów i miejsc ma przynieść stały dochód, którego duża część będzie finansowała międzynarodowe działania Fundacji...i tu potrzebuje Waszej pomocy jak nigdy wczesniej.

Podczas osiągania tego celu, jak i wszystkich poprzednich nie jestem w stanie obiecać Wam nic w zamian. Nic oprócz mojej pracy dla innych. Ten profil różni się od innych, ponieważ nie jestem twórcą który za wsparcie może zwrócić swoje dzieła.. moje trafiają do tych którzy ich potrzebują, a umożliwiacie to tylko i wyłącznie Wy :)

O moich działaniach miesięcznych, marzeniach, zaopatrzeniach, produkcjach filmowe - na jakie przkazywane jest Wasze wsparcie, można zawsze posłuchać w cyklu raportów patronowych umieszczonych w postach oraz YouTube.

Comiesięczne koszty bycia i tworzenia - te mentalne siatki bezpieczeństwa potrzebne do podjęcia tego dużego kroku; splecione będą z inwestycjami w grunty, dostosowywanie wynajmowanych przestrzeni do swobodnego dostępu oraz nieustanne pisanie aplikacji o dofinansowania EU oraz skandynawskie.

Mam ogromną nadzieję....taki jest plan; aby pod koniec roku 2023 ze spokojem stwierdzić, że sytuacja Fundacji jest już niezależna bezpośrednio od sytuacji patronów...i trwać tu z Wami bez pierwiastka strachu, a z czystą wdzięcznością i odbiorem czystej intencji jaką dostaje od Was.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Amanda Pawlak
Amanda Pawlak
Próg: 50 zł
Iwona Maksymiak
Iwona Maksymiak
Próg: 10 zł
Barbara Długajczyk
Barbara Długajczyk
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł