Avatar użytkownika

Vison

0
patronów
0 
miesięcznie
5 
łącznie
0
patronów
0 zł 5 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piąteczka! Dzięki za skromne wsparcie, bracie! Nie uwierzysz ale bardzo się z tego powodu cieszę. W nagrodę dostaniesz specjalną rangę na moim serwerze discord!
10 zł miesięcznie
Witaj w zespole! Dzięki za małe wsparcie abym był ucieszony ze swojej pracy jaką wkładam w tworzenie projektów i tworzenie materiałów na platformę YouTube.
Profitem w tej opcji wsparcia twój nick znajdzie się w w każdym opisie filmu na YouTube jako podziękowanie za wsparcie oraz dostaniesz specjalną rangę na discordzie :) Wystarczy, że się do mnie zgłosisz
20 zł miesięcznie
Troszkę większe wsparcie, które pozwoli mi tworzyć więcej projektów i więcej materiałów na platformę YouTube.
Ta opcja zawiera wszystkie profity z poprzedniego + dostajesz przedpremierowy dostęp do moich projektów!
50 zł miesięcznie
Wsparcie, które pomoże mi rozwinąć skrzydła i zakupywać małe, ciekawe gadżety do przetestowania na swoim kanale YouTube i wesprze mnie w tworzeniu projektów.
Opcja ta zawiera wszystkie profity dostępne w innych progach wsparcia i została stworzona dla osób, które chcą bardziej docenić moją pracę!
100 zł miesięcznie
Duże wsparcie, które pozwoli mi na zakup troszkę większych i ciekawszych rzeczy do przetestowania na kanale YouTube oraz pozwoli mi na ulepszanie jakości nagrań jak i wesprze mnie w mojej pracy.
Opcja ta zawiera wszystkie profity dostępne w innych progach wsparcia i została stworzona dla osób, które chcą bardziej docenić moją pracę!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Vison w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Jestem Vison. Czym się zajmuję? Więc jestem twórcą dodatków do symulatora autobusu OMSI 2, fascynuje mnie też technologia. Nagrywam serie z gier sensacyjnych czy symulatorów oraz dzielę się swoją pasję z ludźmi na kanale Youtube! Zapraszam serdecznie!

Hej!

Jestem Vison. Czym się zajmuję? Więc jestem twórcą dodatków do symulatora autobusu OMSI 2, fascynuje mnie też technologia. informatyka a także fotografia. Mam też swój kanał YouTube gdzie prowadzę serie z różnego rodzaju gier, tworzę też poradniki czy recenzuje ciekawe technologiczne produkty. Spójrz!

Link do mojego kanału: LINK

Recenzje tworzę w amatorskiej formie wideobloga gdzie opowiadam o wadach i zaletach danego produktu. Wiadomo najlepsze jest szczere przesłanie bez reżyserki. Liczą się treść i słowa! Myślę, że nie jedną osobę zaciekawi moja działalność oraz wciągnie pogadanka o starych procesorach, grach czy innych sprzętach, albo ktoś chciałby po prostu zobaczyć jakiś test lub recenzję technologicznego gadżetu np. głośnika bluetooth, słuchawek czy klawiatury :D

Oprócz recenzji znajdziesz też serie z gier sensacyjnych, symulatorów czy innych ;)

Warto wspomnieć też o mojej stronie internetowej gdzie dzielę się na bieżąco swoimi projektami, nowinkami czy publikuję inne ciekawe informacje ;): "Moja strona"

Fajnie jakbyś wszedł też na mój serwer discord! Czeka tam na ciebie dużo atrakcji i dodatkowe bonusy: "Discord"

Fajnie jakbyś dorzucił swoje wsparcie na rozwój mojego zainteresowania a może forma mojego przedstawiania różnego rodzaju elektroniki czy nowinek ze świata technologii oraz nagrywania serii z różnego rodzaju gier spodoba się Tobie! Jeśli chcesz docenić moją pracę jako twórca dodatków do symulatora autobusów OMSI 2 to również możesz mnie tutaj wesprzeć :)

 

Cele Autora

Drobne wsparcie
  • 10 zł
  • 5 zł brakuje
50%
Ta kwota uświadomi mnie, że jednak moja twórczość jest szanowana przez odbiorców/widzów i zapewni chęci do dalszej pracy nad materiałami :)
Małe wsparcie
  • 50 zł
  • 45 zł brakuje
10%
Wsparcie które pozwoli mi na zakup małych technologicznych gadżetów jak i wesprze mnie w mojej pracy i nagrywaniu recenzji gadżetów. Ta kwota wesprze mnie w tworzeniu dalszych projektów
Większe wsparcie
  • 100 zł
  • 95 zł brakuje
5%
To wsparcie pozwoli mi rozwinąć skrzydła i inwestować w zakup ciekawszych i lepszych gadżetów do przetestowania oraz będzie podziękowaniem za moją pracę
Duże wsparcie
  • 500 zł
  • 495 zł brakuje
1%
Ten cel pozwoli mi na zakup lepszych rzeczy do testów oraz zapewni mi wsparcie oraz motywację do tworzenia większej ilości treści
Olbrzymie wspracie
  • 1 000 zł
  • 995 zł brakuje
0%
Ta kwota pomoże mi w ulepszaniu jakości moich nagrań, wesprze mnie w mojej pracy, pozwoli na testowanie większej ilości gadżetów, pozwoli rozwinąć skrzydła i da mi poczucie satysfakcji z tego co robię

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Vison już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

LBRSM
LBRSM
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.